«Prosinec 2017»
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
«14. prosince 2017»

Minulé akceZkoušky STV
9. prosince 2017
Praha
MG Fight Night 8
2. prosince 2017
Pardubice
Školení trenérů III. třídy
25. - 26. listopadu 2017
Praha
Soustředění SCM
25. listopadu 2017
Praha
Night of Warriors
11. listopadu 2017
Liberec
Galavečer bojových sportů
4. listopadu 2017
Mělník
Mystic Fight Night
4. listopadu 2017
Písek
MS WAKO
3. - 12. listopadu 2017
Budapešť, Maďarsko
Soustředění SCM
21. října 2017
Praha
TCB Fight Night 3
21. října 2017
Slaný
LIKOST liga K-1 (5. kolo)
21. října 2017
Slaný
Noc boje 8
14. října 2017
Mariánské Lázně
Czech Open - PF, LC, KL
13. - 14. října 2017
Praha
G-Titan's Night 8
7. října 2017
Žatec
WAKO K-1 EUROPEAN CUP
27. - 30. září 2017
Praha
LIKOST liga K-1 (4. kolo)
10. září 2017
Olomouc
MEJ WAKO
1. - 10. září 2017
Skopje, Makedonie
Sparing reprezentace
20. srpna 2017
Praha
WORLD GAMES - K1
24. - 28. července 2017
Wroclaw, Polsko
Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK
17. - 18. června 2017
Praha
MČR - K1, MMA
16. - 17. června 2017
Praha
Soustředění SCM
11. června 2017
Praha
Psychologie a mentální koučink v praxi II. - přednáška
4. června 2017
Praha
Soustředění SCM
3. června 2017
Praha
Zkoušky STV
3. června 2017
Praha
Hungary World Cup
18. - 21. května 2017
Budapešť, Maďarsko
LIKOST liga K-1 (3. kolo)
13. května 2017
Žebrák
Soustředění SCM
13. května 2017
Praha
Soustředění SCM
7. května 2017
Praha
Prague Open
5. - 6. května 2017
Praha
Austrian Classics
21. - 23. dubna 2017
Innsbruck, Rakousko
Boxerský trénink v kickboxu II.
16. dubna 2017
Lovosice
LIKOST liga K-1 (2. kolo)
15. dubna 2017
Lovosice
Soustředění SCM
9. dubna 2017
Praha
Soustředění SCM
8. dubna 2017
Praha
Zkoušky STV
1. dubna 2017
Vysoké Mýto
Czech Open - FC, K1, MMA, Sanda
31. března - 1. dubna 2017
Zubří
SAP liga - 4. kolo
25. března 2017
Praha
Školení a doškolení rozhodčích
19. března 2017
Praha
Školení trenérů III. třídy
18. - 19. března 2017
Praha
German open
17. - 19. března 2017
Mnichov, Německo
Iron Fight Night 2
16. března 2017
Jablonec n. N.
Soustředění SCM
5. března 2017
Praha
Soustředění SCM
4. března 2017
Praha
Slovak Open
24. - 26. února 2017
Bratislava, Slovensko
LIKOST liga K-1 (1. kolo)
19. února 2017
Liberec
Karlovac Open
9. - 12. února 2017
Karlovac, Chorvatsko
Soustředění SCM
5. února 2017
Praha
Soustředění SCM
4. února 2017
Praha
Psychologie a mentální koučink v praxi - přednáška
28. ledna 2017
Praha
Boxerský trénink v kickboxu
22. ledna 2017
Lovosice
Golden Glove
20. - 22. ledna 2017
Conegliano/Treviso, Itálie
Soustředění SCM
15. ledna 2017
Praha
Schůzka zástupců klubů ČSFu
13. ledna 2017
Praha
2016Den rváčů - RIVALOVÉ 4
17. prosince 2016
Plzeň
Zkoušky STV
17. - 18. prosince 2016
Praha
EAST-WEST Liga K-1 & Thaiboxing 2016 (5)
17. prosince 2016
Plzeň
Noc Mistrů
10. prosince 2016
Praha
Advent Challenge
2. - 3. prosince 2016
Praha
GALAFIGHT ŽEBRÁK 4
26. listopadu 2016
Žebrák
ME WAKO - PF, KL, FC
19. - 27. listopadu 2016
Loutraki, Řecko
Sparingy KL, LC
13. listopadu 2016
Praha
Školení rozhodčích
12. - 13. listopadu 2016
Lety u Dobřichovic
Trenérský seminář II. - Psychická a mentální příprava v kontaktních sportech
6. listopadu 2016
Praha
ME WAKO - LC, LK, K1
22. - 30. října 2016
Maribor, Slovinsko
TCB Fight Night II.
15. října 2016
Slaný
Czech open PF, LC, KL, Fo
14. - 15. října 2016
Praha
Kickboxing seminář
8. října 2016
Vysoké Mýto
W5
8. října 2016
Praha
Noc boje
8. října 2016
Mariánské lázně
Trenérský seminář I. - Psychická a mentální příprava v kontaktních sportech
2. října 2016
Praha
No Ego Cup
30. září - 1. října 2016
Praha
WAKO K-1 European Cup
22. - 24. září 2016
Praha
SAP liga - 3. kolo
11. září 2016
Praha
EAST-WEST Liga K-1 & Thaiboxing 2016 (4)
11. září 2016
Olomouc
MS WAKO Junioři
27. srpna - 3. září 2016
Dublin, Irsko
Kickboxing Summer Camp
20. - 27. srpna 2016
Pecínov u Benešova
Soustředění PF, LC, KL
15. - 19. srpna 2016
Praha
Yangames Fight Night Open Air 4
28. července 2016
Praha
Soustředění PF, LC, KL
11. - 15. července 2016
Praha
MČR - K1, MMA
11. - 12. června 2016
Praha
Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK
10. - 11. června 2016
Praha
Iron Fight Night
2. června 2016
Jablonec n. N.
3. Sparing reprezentace K1, LK, FC
29. května 2016
Praha
Prague Open
27. - 28. května 2016
Praha
EAST-WEST Liga K-1 & Thaiboxing 2016 (3)
21. května 2016
Žebrák
Hungarian Kickboxing World Cup
12. - 15. května 2016
Budapešť, Maďarsko
Seminář LC, KL
7. května 2016
Praha
Seminář PF
6. května 2016
Praha
2. Sparing reprezentace K1, LK, FC
1. května 2016
Praha
SAP liga - 2. kolo
30. dubna 2016
Praha
EAST-WEST Liga K-1 & Thaiboxing 2016 (2)
23. dubna 2016
Lovosice
Austrian Classics - World Cup
15. - 17. dubna 2016
Innsbruck, Rakousko
Czech Open FC, K1, TB, MMA
1. - 2. dubna 2016
Praha
Den chrudimských mistrů
27. března 2016
Chrudim
Seminář nejen pro trenéry III.
27. března 2016
Praha
Den Rváčů - RIVALOVÉ 3
26. března 2016
Plzeň
EAST-WEST Liga K-1 & Thaiboxing 2016 (1)
26. března 2016
Plzeň
Sparing reprezentace K1, LK, FC
20. března 2016
Praha
Večer bojovníků 2
17. března 2016
Holešov
Nights of Warriors IX.
12. března 2016
Liberec
Zkoušky STV
12. března 2016
Vysoké Mýto
Slovak Open
19. - 21. února 2016
Bánská Bystrica, Slovensko
Seminář nejen pro trenéry II.
7. února 2016
Praha
SAP liga - 1. kolo
30. ledna 2016
Praha
Golden Glove Europe Cup
23. - 24. ledna 2016
Conegliano/Treviso, Itálie
Seminář nejen pro trenéry I.
17. ledna 2016
Praha
Pointfighting Weekend
16. - 17. ledna 2016
Praha
Společné sparingy - LC, KL
16. ledna 2016
Praha
Schůzka zástupců klubů
8. ledna 2016
Praha
2015Galavečer Boxu, K-1 a Muay thai
30. prosince 2015
Praha
Zkoušky STV DAN
13. prosince 2015
Praha
Zkoušky STV KYU
12. prosince 2015
Praha
X. Noc Mistrů
12. prosince 2015
Praha
MG Fight Night 6 & Fusion 3
5. prosince 2015
Pardubice
LIGA PROFITHERM CZ 2015 (8)
5. prosince 2015
Pardubice
MS WAKO - FC, PF, LC
21. - 29. listopadu 2015
Dublin, Irsko
SAP liga - 4. kolo
14. listopadu 2015
Praha
Nights of Warriors VIII.
7. listopadu 2015
Liberec
LIGA PROFITHERM CZ 2015 (7)
31. října 2015
Plzeň
Den Rváčů - RIVALOVÉ 2
31. října 2015
Plzeň
MS WAKO - K1, LK, KL
24. října - 1. listopadu 2015
Bělehrad, Srbsko
LC trénink Manuel Nordio
16. října 2015
Praha
Czech open PF, LC, KL, Fo
16. - 17. října 2015
Praha
Reprezentační soustředění PF,LC,KL
4. října 2015
Praha
Souboj G-Titánů
3. října 2015
Žatec
SAP liga - 3. kolo
3. října 2015
Praha
Mezinárodní MČR K-1 2015 (Evropský pohár WAKO)
24. - 26. září 2015
Praha
LIGA PROFITHERM CZ 2015 (6)
13. září 2015
Olomouc
Reprezentační soustředění - FC, LK, K1
22. - 29. srpna 2015
Příchovice u Kořenova
ME WAKO Junioři
22. - 30. srpna 2015
San Sebastian, Španělsko
Reprezentační soustředění - PF, LC, KL
10. - 14. srpna 2015
Pecínov
Seminář PF, LC, KL
3. - 8. srpna 2015
Praha
Yangame`s Fight Night
30. července 2015
Praha
North American Kickboxing Championship
10. - 11. července 2015
Las Vegas, USA
Zkoušky na STV KYU
27. června 2015
Praha
Výběrové soustředění ČSFu - polokontaktní disciplíny
19. - 21. června 2015
Praha
Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK
12. - 13. června 2015
Praha
LIGA PROFITHERM CZ 2015 (5)
30. května 2015
Žebrák
New Challengers - Žebrák Gala Fight
30. května 2015
Žebrák
SAP liga - 2. kolo
30. května 2015
Praha
Kick Box - World cup
20. - 24. května 2015
Szeged, Maďarsko
LIGA PROFITHERM CZ 2015 (4)
3. května 2015
Praha
Zkoušky STV
3. května 2015
Vysoké Mýto
Nights of Warriors VII.
25. dubna 2015
Liberec
Austrian Classics - World Cup
24. - 26. dubna 2015
Innsbruck
Seminář nejen pro trenéry
19. dubna 2015
Praha
Soustředění širší reprezentace - PF, LC, KL
18. dubna 2015
Praha
ČSSR vs. SSSR
18. dubna 2015
Karlovy Vary
Školení trenérů a rozhodčích
11. - 12. dubna 2015
Roztoky u Křivoklátu
LIGA PROFITHERM CZ 2015 (3)
4. dubna 2015
Hradec Králové
Point Fighting Cup
28. - 29. března 2015
Miláno, Itálie
Prague open
27. - 28. března 2015
Praha
Czech open FC, K1, TB, MMA
20. - 21. března 2015
Praha
Semináře pro zástupce klubů ČSFu
20. března 2015
Praha
Seminář nejen pro trenéry
8. března 2015
Praha
Soustředění širší reprezentace - PF, LC, KL
7. března 2015
Praha
LIGA PROFITHERM CZ 2015 (2)
21. února 2015
Pzeň
New Challengers - Den rváčů RIVALS
21. února 2015
Plzeň
Slovak open
20. - 21. února 2015
Bánská Bystrica, Slovensko
SAP liga - 1. kolo
7. února 2015
Praha
Karlovac open - European Cup
6. - 8. února 2015
Karlovac, Chorvatsko
Seminář nejen pro trenéry
1. února 2015
Praha
Soustředění širší reprezentace - PF, LC, KL
31. ledna 2015
Praha
LIGA PROFITHERM CZ 2015 (1)
31. ledna 2015
Liberec
Yangame´s Fight Night 2: TATNEFT Qualification
17. ledna 2015
Praha
Golden Glove - European Cup
17. - 18. ledna 2015
Conegliano/Treviso, Itálie
2014Fight Night Mythology
27. prosince 2014

Schůzka zástupců klubů
19. prosince 2014
Praha
Zkoušky na STV KYU
14. prosince 2014
Praha
SAP liga - 4. kolo
13. prosince 2014
Praha
Zkoušky na STV DAN
6. prosince 2014
Praha
Galavečer bojovníků
6. prosince 2014
Pardubice
IX. Noc Mistrů
6. prosince 2014
Praha
SKIFF Gala Fight
6. prosince 2014
Žebrák
Seminář LC, KL
30. listopadu 2014
Vysoké Mýto
Nights of Warriors VI.
29. listopadu 2014
Liberec
ME WAKO PF, LC, KL
15. - 23. listopadu 2014
Maribor, Slovinsko
Den Rváčů
8. listopadu 2014
Plzeň
SAP liga - 3. kolo
8. listopadu 2014
Praha
Combat zone 1.
25. října 2014
Hrádek nad Nisou
Czech open PF, LC, KL, Fo
24. - 25. října 2014
Praha
ME WAKO - K1, LK, FC
19. - 26. října 2014
Bilbao, Španělsko
Reprezentační soustředění - PF, LC, KL
18. října 2014
Praha
Školení a doškolení rozhodčích ČSFu
12. října 2014
Praha
Školení trenérů III. třídy
11. - 12. října 2014
Praha
Mezinárodní MČR K-1
3. - 4. října 2014
Praha
Open sparring TB, K1
28. září 2014
Praha
Reprezentační soustředění - PF, LC, KL
28. září 2014
Praha
EKOBENA LIGA 2014 (6. kolo)
14. září 2014
Olomouc
MS WAKO Junioři
6. - 14. září 2014
Rimini, Itálie
Reprezentační soustředění - FC, LK, TB, K1
18. - 23. srpna 2014
Zadov
Reprezentační soustředění - PF, LC, KL
14. - 17. srpna 2014
Brandýs nad Labem
Seminář PF, LC
10. srpna 2014
Praha
Yangame's Fight Night
31. července 2014
Praha
MČR KL, Sanda
13. - 14. června 2014
Rožnov pod Radhoštěm
Czech open FC, K1, TB, MMA
6. - 7. června 2014
Praha
Prague Open PF, LC, KL
30. - 31. května 2014
Praha
North American Championship
29. května - 1. června 2014
Toronto, Kanada
Zkoušky na STV KYU
25. května 2014
Praha
MČR LK
23. - 24. května 2014
Krásná Lípa
WAKO World Cup
15. - 18. května 2014
Szeged, Maďarsko
German Open
9. - 10. května 2014
Ebern, Německo
MČR PF, LC, FC
2. - 3. května 2014
Chrudim
EKOBENA LIGA 2014 (4. kolo)
19. dubna 2014
Žebrák
Austrian Classics
11. - 13. dubna 2014
Innsbruck, Rakousko
Seminář LC, KL
5. dubna 2014
Praha
Nights of Warriors V.
5. dubna 2014
Liberec
Open sparring TB, K1
30. března 2014
Praha
EKOBENA LIGA 2014 (3. kolo)
22. března 2014
Klatovy
SAP liga - 2. kolo
22. března 2014
Klatovy
Školení trenérů a rozhodčích
8. - 9. března 2014
Mutějovice
Seminář LC
1. března 2014
Praha
Irish Open
27. února - 3. března 2014
Dublin, Irsko
Slovak Open
21. - 22. února 2014
Bánská Bystrica, Slovensko
EKOBENA LIGA 2014 (2. kolo)
15. února 2014
Liberec
Open sparring TB, K1
9. února 2014
Praha
SAP liga - 1. kolo
8. února 2014
Praha
Zkoušky na STV KYU
1. února 2014
Vysoké Mýto
EKOBENA LIGA 2014 (1. kolo)
25. ledna 2014
Praha
Open sparring TB, K1
12. ledna 2014
Praha
2013VIII. Noc Mistrů
14. prosince 2013
Praha
Zkoušky na STV KYU
14. prosince 2013
Praha
YOUNGBLOOD
13. prosince 2013
Most
ALPINE logistik Liga K-1 (10. kolo)
8. prosince 2013
Olomouc
MS WAKO - FC, PF, LC, KL, Fo
1. - 8. prosince 2013
Turecko, Antalya
Galavečer bojovníků
30. listopadu 2013
Pardubice
Seminář Sanda (Sanshou)
30. listopadu 2013
Brno
Nights of Warriors IV.
23. listopadu 2013
Liberec
Czech Open K-1, FC
15. - 16. listopadu 2013
Olomouc
Zkoušky na STV DAN
10. listopadu 2013
Praha
MČR PF, LC, Fo
9. listopadu 2013
Praha - Lipence
Czech Open PF, LC, KL, Fo
25. - 26. října 2013
Praha
Mezinárodní MČR K-1
18. - 19. října 2013
Praha
Školení trenérů III. třídy
12. - 13. října 2013
Praha
ALPINE logistik Liga K-1 (8. kolo)
5. října 2013
Brno
MS WAKO - K-1, LK
28. září - 6. října 2013
Brazílie, Sao Paulo (Guaruja beach)
SAP liga - 4. kolo
28. září 2013
Praha
ALPINE logistik Liga K-1 (7. kolo)
21. září 2013
Liberec
ME WAKO Junioři
15. - 22. září 2013
Polsko, Krynica-Zdrój
ALPINE logistik Liga K-1 (6. kolo)
15. září 2013
Olomouc
Fullcontact Erding - ČSFu
8. září 2013
Erding, Německo
Reprezentační soustředění - K1, LK, FC
4. - 8. září 2013
Praha
Reprezentační soustředění - PF, LC, KL
28. srpna - 1. září 2013
Brandýs nad Labem
Seminář PF - Raymond Daniels
12. srpna 2013
Praha
Sparing reprezentace K1, LK, FC
4. srpna 2013
Praha
Sparingy reprezentace PF, LC, KL
7. července 2013
Praha
Combat sports Training camp
30. června - 6. července 2013
Nivnice u Uherského Brodu
Sparing reprezentace K1, LK, FC
30. června 2013
Praha
Večer bojových sportů
21. června 2013
Příbram
MČR FC, LK, KL
21. - 22. června 2013
Litoměřice
ALPINE logistik Liga K-1 (5. kolo)
8. června 2013
Plzeň
Výběrové soustředění do reprezentace - PF, LC, KL
7. - 9. června 2013
Praha
Best Fighter
31. května - 2. června 2013
Itálie, Rimini
Sparing žen
27. května 2013
Praha
SAP liga - 3. kolo
25. května 2013
Praha
Národní pohár Čech K-1
25. května 2013
Hrádek nad Nisou
WAKO World Cup
16. - 19. května 2013
Maďarsko, Szeged
Seminář s Martinem Zavoralem
11. května 2013
Vysoké Mýto
Austrian Classics
3. - 5. května 2013
Rakousko, Innsbruck
Prague Open PF, LC, KL
26. - 27. dubna 2013
Praha
Národní pohár LK
19. - 20. dubna 2013
Krásná Lípa
Zkoušky na STV KYU
13. dubna 2013
Praha
ALPINE logistik Liga K-1 (4. kolo)
13. dubna 2013
Vsetín
ALPINE logistik Liga K-1 (3. kolo)
6. dubna 2013
Lovosice
Seminář PF
6. dubna 2013
Praha
Turnaj pro začátečníky K-1
30. března 2013
Klatovy
SAP liga - 2. kolo
30. března 2013
Klatovy
Seminář PF, LC, KL
23. března 2013
Praha
Pointfighting Cup
23. března 2013
Itálie, Varese
Nights of Warriors III.
16. března 2013
Liberec
W5 Fighter
16. března 2013
Bratislava
German open
15. - 16. března 2013
Německo, Ebern
Školení a doškolení rozhodčích ČSFu
9. března 2013
Praha
Zkoušky na STV DAN
2. března 2013
Praha
ALPINE logistik Liga K-1 (2. kolo)
23. února 2013
Chrudim
Slovak open
22. - 23. února 2013
Slovensko
ALPINE logistik Liga K-1 (1. kolo)
2. února 2013
Hrádek nad Nisou
Seminář PF, LC
1. - 3. února 2013
Praha
Golden Glove
18. - 20. ledna 2013
Itálie
SAP liga - 1. kolo
12. ledna 2013
Praha
2012VII. Noc Mistrů
15. prosince 2012
Praha
Zkoušky na STV
8. prosince 2012
Praha
Galavečer bojovníků
8. prosince 2012
Pardubice
17. Arena Team X CUP
8. prosince 2012
Brno
Schůzka zástupců klubů ČSFu
7. prosince 2012
Praha
ME WAKO - Semicontact, Kicklight, Fullcontact, Formy
24. listopadu - 2. prosince 2012
Rumunsko, Bukurešť
SAP liga - 5. kolo
17. listopadu 2012
Praha
Nights of Warriors II.
17. listopadu 2012
Liberec
Liga K-1
10. listopadu 2012
Praha 5 - Lipence
MČR Fullcontact, Semicontact, Formy
10. listopadu 2012
Praha - Lipence
ME WAKO - K-1, Lowkick, Lightcontact
28. října - 3. listopadu 2012
Turecko, Ankara
Nitranská noc bojovníkov
27. října 2012
Slovensko, Nitra
Školení rozhodčích ČSFu
19. - 21. října 2012
Hřebečníky - Šlovice
Italian Open
6. - 7. října 2012
Itálie
MČR K-1
5. - 7. října 2012
Praha
SAP liga - 4. kolo
29. září 2012
Klatovy
Czech Open - Semicontact, Lightcontact, Formy
21. - 22. září 2012
Praha
BFC Cup - turnaj začátečníků do 5 zápasů
15. září 2012
Liberec
MS WAKO Junioři
10. - 16. září 2012
Slovensko, Bratislava
Czech Open - K1, Fullcontact
7. - 8. září 2012
Olomouc
Tréninkový camp bojových sportů
1. - 7. července 2012
Nivnice u Uherského Brodu
Reprezentační soustředění Lightcontact
22. - 23. června 2012
Měděnec
Reprezentační soustředění Semicontact
15. - 17. června 2012
Měděnec u Chomutova
MČR Lowkick, Lightcontact, KickLight
8. - 9. června 2012
Lovosice
Best Fighter
1. - 3. června 2012
Itálie, Rimini
16. Arena Team X CUP
19. května 2012
Brno
Prague Open
18. - 19. května 2012
Praha
Judgement Day
13. května 2012
Velká Británie
Bohemia open K-1
12. května 2012
Praha
SAP liga - 3. kolo
5. května 2012
Praha
NP Čechy - Lowkick
28. dubna 2012
Krásná Lípa
Austrian Classics
20. - 22. dubna 2012
Rakousko, Innsbruck
Festival bojových sportů a umění
14. dubna 2012
Rožnov pod Radhoštěm
Seminář Semicontact
30. března - 1. dubna 2012

German Open
23. - 24. března 2012
Německo, Ebern
Night of Warriors
17. března 2012
Liberec
Školení rozhodčích ČSFu
17. - 18. března 2012
Praha 10
SAP liga - 2. kolo
10. března 2012
Praha 5
NP Čechy - Semicontact, Lightcontact, KickLight, Formy
3. března 2012
Praha
Slovak Open
24. - 25. února 2012
Slovensko, Bánská Bystrica
Seminář Lightcontact
17. - 18. února 2012
Praha
Golden Glove
28. - 29. ledna 2012
Itálie, Mareno di Piave
SAP liga - 1. kolo
21. ledna 2012
Praha 5
2011Tiger night
18. prosince 2011
Zlín
Galavečer bojovníků
16. prosince 2011
Pardubice
Noc Mistrů
10. prosince 2011
Praha
Arena Team X Cup
26. listopadu 2011
Brno
MS WAKO Full, Semi, Formy
20. - 26. listopadu 2011
Irsko, Dublin
Souboj titánů
19. listopadu 2011
Plzeň
SAP liga Semicontact - 5. kolo
12. listopadu 2011
Praha
MČR Full
5. listopadu 2011
Jablonec nad Nisou
SAP liga Semicontact - 4. kolo
28. října 2011
Teplice
MS WAKO K-1, Low, Light
23. - 29. října 2011
Makedonie, Skopje
MS Wushu
6. - 15. října 2011
Turecko, Ankara
MČR K-1
30. září - 1. října 2011
Praha
Czech Open 2011 - Semi, Light, Formy
23. - 24. září 2011
Praha
ME WKF
19. - 24. září 2011
Rakousko, Vídeň
ME WAKO - děti, junioři
3. - 9. září 2011
Itálie, Lignano Sabbiadoro
Czech Open 2011 - K-1, Full
2. - 3. září 2011
Olomouc
Letní soustředění - Kickbox, Thaibox, MMA, Vale tudo, Tae-bo
25. - 28. srpna 2011
Nový Hrozenkov
Soustředění - Czech Open K-1 Camp
25. - 28. srpna 2011
Hrad Nečtiny u Plzně
MS WKA
21. - 28. srpna 2011
Německo, Karlsruhe
Soustředění Semicontact, Lightcontact
6. - 13. srpna 2011
Měděnec
Soustředění státní reprezentace - polokontakt
21. - 24. července 2011
Měděnec
MČR Lowkick, Lightcontact
17. - 18. června 2011
Lovosice
MČR Semicontact, Formy
12. června 2011
Praha
Gala
3. června 2011
Příbram
Best Fighter
3. - 5. června 2011
Itálie, Rimini
SAP liga Semicontact - 3. kolo
28. května 2011
Teplice
Otevřené mistrovství bojových umění IBF
21. května 2011
Světlá nad Sázavou
Světový pohár
19. - 22. května 2011
Maďarsko, Szeged
Národní pohár Čechy - Prague Open - Semi, Light, Formy
13. - 14. května 2011
Praha
Golden Belt
7. - 9. května 2011
Itálie, Janov (Genova)
Noc válečníků
5. května 2011
Kladno
Leon open
23. dubna 2011
Chomutov
Austrian Classics
15. - 17. dubna 2011
Rakousko, Innsbruck
German Open
9. dubna 2011
Německo, Eberswalde (Berlin)
Moravský pohár 2011 - K-1, Full
8. - 9. dubna 2011
Brno
Seminář Semicontactu s Gregorio di Leo
1. - 3. dubna 2011
Praha
Školení rozhodčích ČSFu
26. - 27. března 2011
Praha
Galavečer - Heroes Gate 3
24. března 2011
Praha
Danish Open
19. března 2011
Dánsko, Aalborg
SAP liga Semicontact - 2. kolo
19. března 2011
Teplice
Národní pohár Čech K-1
19. března 2011
Liberec
IBF - Dutch Open
18. - 19. března 2011
Holandsko, Dalfsen
Slovak Open
11. - 12. března 2011
Slovensko, Banská Bystrica
Latvia Open
11. - 13. března 2011
Riga, Lotyšsko
Arena Team X Cup - turnaj pro začátečníky v K-1
5. března 2011
Brno
Irish Open
4. - 6. března 2011
Irsko, Dublin
Galavečer kickboxu
19. února 2011
Pocínovice
Estonia Open
18. - 20. února 2011
Estonsko, Tallinn
Golden Glove
29. - 30. ledna 2011
Itálie, Mareno di Piave
Otevřené mistrovství Grand Prix IBF
29. ledna 2011
Polsko, Bieruni
SAP liga Semicontact - 1. kolo
22. ledna 2011
Praha - Řepy
2010Noc válečníků
16. prosince 2010
Kladno
Noc Mistrů
11. prosince 2010
Praha
Vánoční turnaj - Christmas Cup 2010
3. - 4. prosince 2010
Chomutov
Galavečer bojovníků
2. prosince 2010
Pardubice
ME seniorů
22. - 28. listopadu 2010
Atény, Řecko
Bavaria Open 2010
13. listopadu 2010
Německo, Schweinfurt
MS ISKA 2010
3. - 7. listopadu 2010
Španělsko, Alicante
ME seniorů
18. - 24. října 2010
Baku, Azerbajdžán
Czech Open 2010
24. - 26. září 2010
hala UP Olomouc
MS juniorů
19. - 26. září 2010
Bělehrad, Srbsko
Reprezentační soustředění - polokontakt
26. - 29. srpna 2010
-
MČR
25. - 26. června 2010
Praha
Best Fighter
4. - 6. června 2010
Rimini, Itálie
Gala
30. května 2010
Pultusk, Polsko
Světový pohár
22. - 23. května 2010
Szeged, Maďarsko
Arena TeamX Cup - turnaj pro nováčky
15. května 2010
Brno
Soustředění české reprezentace plnokontaktního kickboxu
7. - 9. května 2010
Praha
MČR
16. - 17. dubna 2010
Zubří
Austrian Classics
16. - 18. dubna 2010
Innsbruck, Rakousko
ME wushu
Březen 2010
Turecko, Antalya
Národní pohár Morava
26. - 27. března 2010
Vysoké Mýto
German Open
19. - 20. března 2010
Eberswalde, Německo
Arena TeamX Cup - turnaj pro nováčky
13. března 2010
Brno
Irish Open
4. - 6. března 2010
Dublin, Irsko
Slovak Open
26. - 27. února 2010
Banská Bystrica, Slovensko
Národní pohár Čechy
19. - 20. února 2010
Most
Athens Challenge
6. - 7. února 2010
Atény, Řecko
Golden Glove 2010
23. - 24. ledna 2010
Mareno di Piave, Italy
2009Noc Mistrů
19. prosince 2009
Praha
Vánoční turnaj města Mostu
12. prosince 2009
Most
MS seniorů
25. - 29. listopadu 2009
Lignano Sabbiadoro, Italy
Italian Open
31. října - 1. listopadu 2009
Italy
MS WAKO
19. - 26. října 2009
Villach, Rakousko
Seminář Lightcontactu
11. října 2009
Praha
Reprezentační soustředění plnokontaktních disciplín
2. - 4. října 2009
Pardubice
ME junioři
20. - 26. září 2009
Pula, Chorvatsko
Czech open 2009
11. - 12. září 2009
Praha
Reprezentační soustředění žáků a juniorů
3. - 6. září 2009
Měděnec v Krušných horách
MČR K1-rules, fullcontact, semicontact a formy
12. - 13. června 2009
Olomouc, hala UP
Světový pohár
22. - 24. května 2009
Szeged, Maďarsko
German Open
15. - 16. května 2009
Lunen, Německo
MČR Kickbox Low kick a Lightcontact
8. - 9. května 2009
Vysoké Mýto
Národní pohár Čechy
4. dubna 2009
Jablonec nad Nisou
Austrian Classics
27. - 28. března 2009
Walchsee, Tirol, Rakousko
Národní pohár Morava
20. - 21. března 2009
Zubří
Leon Open
7. března 2009
Most
Galavečer bojovníků
1. března 2009
Liberec
2008ME WAKO 2008
25. - 30. listopadu 2008
Guimaraes, Portugalsko
MČR 2008 - lowkick, lightcontact
31. října - 1. listopadu 2008
Ústí n.L.
ME WAKO 2008
20. - 26. října 2008
Varna, Bulharsko
Gala Nýrsko
11. října 2008
Nýrsko
MČR 2008
26. - 27. září 2008
Klatovy
MS WAKO
24. - 27. září 2008
Itálie, Naples
Mistrovství světa v kickboxu ISKA 2008
19. - 24. srpna 2008
Olomouc
Czech Open 2008
27. - 28. června 2008
Praha
MS WPKA
Květen 2008
Limassol, Kypr
Velká cena Vysokého Mýta
10. května 2008
Vysoké Mýto
Národní pohár Čechy
25. - 26. dubna 2008
Klatovy
Gladiators Night
18. dubna 2008
České Budějovice
German Open 2008
18. - 19. dubna 2008
Ebern, Německo
Národní pohár Čechy 2008 - žáci, junioři
12. dubna 2008
Chrudim
Kickbox Gala Plzeň - eliminace na Souboj Titánů
5. dubna 2008
Plzeň
Moravský pohár 2008
21. - 22. března 2008
Brno
Austrian Classics 2008
14. - 15. března 2008
Rakousko, Kufstein
Leon open 2008
8. března 2008
Most
KO Open Nepomuk
Únor 2008
Nepomuk
Super Pro Czech Camp
25. - 27. ledna 2008
Zámek v Nečtinách
2007Vánoční turnaj města Mostu
15. prosince 2007
Most
Strike Sport Kickbox Gala
7. prosince 2007
Praha
MS WAKO
26. listopadu - 2. prosince 2007
Portugalsko, Coimbra
Souboj Titánů
24. listopadu 2007
Plzeň
Fighter´s cup 2007
17. listopadu 2007
Praha
MČR 2007 - Full, Semi, Formy
12. - 13. října 2007
Klatovy
MČR 2007 - kick, light
29. září 2007
Olomouc
Czech Open 2007
22. - 23. června 2007
Praha
Galavečer ústeckého kickboxu
2. června 2007
Ústí n.L.
KO Open Heavy Weight 2007
26. května 2007
Klatovy
MS WPKA 2007
14. - 21. května 2007
Porto Carras, Řecko
Smash Gym MILO Cup 2007
5. května 2007
Olomouc
Národní pohár Čechy
20. - 21. dubna 2007
Praha
Leon open 2007
14. dubna 2007
Most
ME ISKA 2007
3. - 8. dubna 2007
Maďarsko, Szentes
Národní pohár Morava
16. - 17. března 2007
Zubří
2006Vánoční turnaj města Mostu
9. prosince 2006
Most
Souboj Titánů
25. listopadu 2006
Plzeň
MČR 2006 - Lowkick, Light
18. listopadu 2006
Chrudim
Noc Mistrů
11. listopadu 2006
Praha
ME WAKO 2006
24. - 30. října 2006
Portugalsko, Lisabon
ME
Září 2006
Španělsko, Sevilla
MČR 2006 - Full, Semi, Formy
29. - 30. září 2006
Olomouc
Czech Open 2006
26. - 27. května 2006
Praha
MS WPKA 2006
8. - 15. května 2006
Řecko, Atény - Loutraki
Velká cena města Chrudimi - Light, Semi
6. května 2006
Chrudim
ME ISKA 2006
26. - 30. dubna 2006
Německo, Augsburg
Moravský pohár 2006
14. - 15. dubna 2006
Brno
Národní pohár Čechy
24. - 25. března 2006
Klatovy
Leon open
4. března 2006
Most
Klatovy Open 2006
11. února 2006
Klatovy
2005Vánoční turnaj města Mostu
17. prosince 2005
Most
Arena Team Cup
10. prosince 2005
Brno
MČR 2005 - Light, Full, Sanda, Taolu
11. - 12. listopadu 2005
Zubří
Souboj Titánů
5. listopadu 2005
Plzeň
Velká cena města Chrudim
24. září 2005
Chrudim
Smash Gym Cup 2005
17. září 2005
Olomouc
Národní pohár Čechy 2005
18. června 2005
Praha
ME WKA
17. - 21. května 2005
Slovensko, Bratislava
Czech Open 2005
22. - 23. dubna 2005
Praha
Moravský pohár 2005
2. dubna 2005
Olomouc
MS WPKA 2005
10. - 16. března 2005
Kypr, Larnaka
Turnaj města Most v kickboxu
19. února 2005
Most
2004ME WPKA 2004
14. - 17. října 2004
Skotsko, Dundee
Czech Open 2004
7. - 8. května 2004
Praha
Latvia Open 2004
11. - 13. března 2004
Riga, Lotyšsko
MS 2004
2004
Švýcarsko, Basel
Budoucí akceDen Rváčů - Rivalové 7
16. prosince 2017
Plzeň
XII. Noc Mistrů
29. prosince 2017
Praha