Nominace rozhodčích

PlakátGolden Glove
28. - 29. ledna 2012
Itálie, Mareno di Piave
1
PlakátSAP liga - 1. kolo
21. ledna 2012
Praha 5
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 9
PlakátArena Team X Cup
26. listopadu 2011
Brno
Hlavní rozhodčí Mgr. Miloš ŠNÉDAR
PlakátMS WAKO Full, Semi, Formy
20. - 26. listopadu 2011
Irsko, Dublin
1
PlakátSAP liga Semicontact - 5. kolo
12. listopadu 2011
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA
PlakátMČR Full
5. listopadu 2011
Jablonec nad Nisou
Hlavní rozhodčí Jan LANDA + 6
PlakátSAP liga Semicontact - 4. kolo
28. října 2011
Teplice
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK
PlakátMS WAKO K-1, Low, Light
23. - 29. října 2011
Makedonie, Skopje
1
PlakátMČR K-1
30. září - 1. října 2011
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 10
PlakátCzech Open 2011 - Semi, Light, Formy
23. - 24. září 2011
Praha
Hlavní rozhodčí Jan MATOUŠEK
PlakátME WKF
19. - 24. září 2011
Rakousko, Vídeň
2
PlakátME WAKO - děti, junioři
3. - 9. září 2011
Itálie, Lignano Sabbiadoro
2
PlakátMS WKA
21. - 28. srpna 2011
Německo, Karlsruhe
2
PlakátMČR Lowkick, Lightcontact
17. - 18. června 2011
Lovosice
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 19
PlakátMČR Semicontact, Formy
12. června 2011
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 10
PlakátSAP liga Semicontact - 3. kolo
28. května 2011
Teplice
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA
PlakátNárodní pohár Čechy - Prague Open - Semi, Light, Formy
13. - 14. května 2011
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 21
PlakátLeon open
23. dubna 2011
Chomutov
Hlavní rozhodčí Petr ŠUCHA + 28
PlakátAustrian Classics
15. - 17. dubna 2011
Rakousko, Innsbruck
4
PlakátMoravský pohár 2011 - K-1, Full
8. - 9. dubna 2011
Brno
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 12
PlakátSAP liga Semicontact - 2. kolo
19. března 2011
Teplice
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK + 8
PlakátNárodní pohár Čech K-1
19. března 2011
Liberec
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 5
PlakátGalavečer kickboxu
19. února 2011
Pocínovice
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátSAP liga Semicontact - 1. kolo
22. ledna 2011
Praha - Řepy
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA
PlakátVánoční turnaj - Christmas Cup 2010
3. - 4. prosince 2010
Chomutov
Hlavní rozhodčí Petr ŠUCHA

Kalendář
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
31. března 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
31. března 2019
Praha

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (1. kolo)
Probíhá registrace závodníků
31. března 2019
Kralupy nad Vltavou
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
6. dubna 2019
Praha

PlakátAustrian Classics
12. - 14. dubna 2019
Rakousko, Innsbruck
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (3. kolo)
27. dubna 2019
Vysoké Mýto

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
4. května 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
5. května 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
5. května 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
1. června 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
2. června 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
2. června 2019
Praha

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (2. kolo)
2. června 2019
Teplice

Facebook