Nominace rozhodčích

PlakátALPINE logistik Liga K-1 (2. kolo)
23. února 2013
Chrudim
Hlavní rozhodčí Jiří BĚL + 3
PlakátSlovak open
22. - 23. února 2013
Slovensko
4
PlakátALPINE logistik Liga K-1 (1. kolo)
2. února 2013
Hrádek nad Nisou
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátSAP liga - 1. kolo
12. ledna 2013
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 7
Plakát17. Arena Team X CUP
8. prosince 2012
Brno
2
PlakátME WAKO - Semicontact, Kicklight, Fullcontact, Formy
24. listopadu - 2. prosince 2012
Rumunsko, Bukurešť
2
PlakátSAP liga - 5. kolo
17. listopadu 2012
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 4
PlakátNights of Warriors II.
17. listopadu 2012
Liberec
4
PlakátMČR Fullcontact, Semicontact, Formy
10. listopadu 2012
Praha - Lipence
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 14
PlakátLiga K-1
10. listopadu 2012
Praha 5 - Lipence
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 6
PlakátME WAKO - K-1, Lowkick, Lightcontact
28. října - 3. listopadu 2012
Turecko, Ankara
1
PlakátMČR K-1
5. - 7. října 2012
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 9
PlakátSAP liga - 4. kolo
29. září 2012
Klatovy
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 6
PlakátCzech Open - Semicontact, Lightcontact, Formy
21. - 22. září 2012
Praha
17
PlakátBFC Cup - turnaj začátečníků do 5 zápasů
15. září 2012
Liberec
Hlavní rozhodčí Zdeněk SOKOL
PlakátMS WAKO Junioři
10. - 16. září 2012
Slovensko, Bratislava
3
PlakátCzech Open - K1, Fullcontact
7. - 8. září 2012
Olomouc
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 8
PlakátMČR Lowkick, Lightcontact, KickLight
8. - 9. června 2012
Lovosice
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 18
Plakát16. Arena Team X CUP
19. května 2012
Brno
2
PlakátPrague Open
18. - 19. května 2012
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 11
PlakátBohemia open K-1
12. května 2012
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 4
PlakátSAP liga - 3. kolo
5. května 2012
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 8
PlakátNP Čechy - Lowkick
28. dubna 2012
Krásná Lípa
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 5
PlakátAustrian Classics
20. - 22. dubna 2012
Rakousko, Innsbruck
8
PlakátGerman Open
23. - 24. března 2012
Německo, Ebern
1

Kalendář
PlakátReprezentační soustředění - PF, LC, KL
8. - 12. července 2019
Praha
PlakátMezinárodní školení rozhodčích WAKO
18. - 22. července 2019
Bulharsko

PlakátEUSA University Combat Games
30. července - 4. srpna 2019
Chorvatsko
PlakátReprezentační soustředění
12. - 18. srpna 2019
Harrachov

PlakátMEJ WAKO
23. srpna - 1. září 2019
Maďarsko
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
8. září 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
8. září 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
14. září 2019
Praha

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (3. kolo)
15. září 2019
Vysoké Mýto
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (4. kolo)
22. září 2019
Olomouc


Facebook