Nominace rozhodčích

PlakátEKOBENA LIGA 2014 (6. kolo)
14. září 2014
Olomouc
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátMS WAKO Junioři
6. - 14. září 2014
Rimini, Itálie
5
PlakátYangame's Fight Night
31. července 2014
Praha
Hlavní rozhodčí Michaela KOVÁČOVÁ + 4
PlakátMČR KL, Sanda
13. - 14. června 2014
Rožnov pod Radhoštěm
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 12
PlakátCzech open FC, K1, TB, MMA
6. - 7. června 2014
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 12
PlakátPrague Open PF, LC, KL
30. - 31. května 2014
Praha
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK + 10
PlakátMČR LK
23. - 24. května 2014
Krásná Lípa
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 5
PlakátWAKO World Cup
15. - 18. května 2014
Szeged, Maďarsko
4
PlakátMČR PF, LC, FC
2. - 3. května 2014
Chrudim
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 19
PlakátEKOBENA LIGA 2014 (4. kolo)
19. dubna 2014
Žebrák
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátAustrian Classics
11. - 13. dubna 2014
Innsbruck, Rakousko
5
PlakátEKOBENA LIGA 2014 (3. kolo)
22. března 2014
Klatovy
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 4
PlakátSAP liga - 2. kolo
22. března 2014
Klatovy
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK + 5
PlakátIrish Open
27. února - 3. března 2014
Dublin, Irsko
3
PlakátSlovak Open
21. - 22. února 2014
Bánská Bystrica, Slovensko
5
PlakátEKOBENA LIGA 2014 (2. kolo)
15. února 2014
Liberec
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátSAP liga - 1. kolo
8. února 2014
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 5
PlakátEKOBENA LIGA 2014 (1. kolo)
25. ledna 2014
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátVIII. Noc Mistrů
14. prosince 2013
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 4
PlakátYOUNGBLOOD
13. prosince 2013
Most
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 4
PlakátALPINE logistik Liga K-1 (10. kolo)
8. prosince 2013
Olomouc
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK + 3
PlakátMS WAKO - FC, PF, LC, KL, Fo
1. - 8. prosince 2013
Turecko, Antalya
2
PlakátCzech Open K-1, FC
15. - 16. listopadu 2013
Olomouc
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 6
PlakátMČR PF, LC, Fo
9. listopadu 2013
Praha - Lipence
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 14
PlakátCzech Open PF, LC, KL, Fo
25. - 26. října 2013
Praha
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK + 22

Kalendář
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
31. března 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
31. března 2019
Praha

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (1. kolo)
Probíhá registrace závodníků
31. března 2019
Kralupy nad Vltavou
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
6. dubna 2019
Praha

PlakátAustrian Classics
12. - 14. dubna 2019
Rakousko, Innsbruck
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (3. kolo)
27. dubna 2019
Vysoké Mýto

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
4. května 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
5. května 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
5. května 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
1. června 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
2. června 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
2. června 2019
Praha

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (2. kolo)
2. června 2019
Teplice

Facebook