Nominace rozhodčích

PlakátKick Box - World cup
20. - 24. května 2015
Szeged, Maďarsko
4
PlakátLIGA PROFITHERM CZ 2015 (4)
3. května 2015
Praha
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK + 3
PlakátNights of Warriors VII.
25. dubna 2015
Liberec
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK + 3
PlakátAustrian Classics - World Cup
24. - 26. dubna 2015
Innsbruck
8
PlakátČSSR vs. SSSR
18. dubna 2015
Karlovy Vary
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátLIGA PROFITHERM CZ 2015 (3)
4. dubna 2015
Hradec Králové
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 4
PlakátPrague open
27. - 28. března 2015
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 15
PlakátCzech open FC, K1, TB, MMA
20. - 21. března 2015
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 22
PlakátLIGA PROFITHERM CZ 2015 (2)
21. února 2015
Pzeň
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátNew Challengers - Den rváčů RIVALS
21. února 2015
Plzeň
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátSlovak open
20. - 21. února 2015
Bánská Bystrica, Slovensko
3
PlakátSAP liga - 1. kolo
7. února 2015
Praha
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK + 8
PlakátLIGA PROFITHERM CZ 2015 (1)
31. ledna 2015
Liberec
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátYangame´s Fight Night 2: TATNEFT Qualification
17. ledna 2015
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátFight Night Mythology
27. prosince 2014

Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátIX. Noc Mistrů
6. prosince 2014
Praha
5
PlakátSKIFF Gala Fight
6. prosince 2014
Žebrák
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK + 3
PlakátGalavečer bojovníků
6. prosince 2014
Pardubice
Hlavní rozhodčí Jan PLAČEK + 3
PlakátNights of Warriors VI.
29. listopadu 2014
Liberec
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 2
PlakátME WAKO PF, LC, KL
15. - 23. listopadu 2014
Maribor, Slovinsko
1
PlakátSAP liga - 3. kolo
8. listopadu 2014
Praha
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK + 3
PlakátDen Rváčů
8. listopadu 2014
Plzeň
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátCombat zone 1.
25. října 2014
Hrádek nad Nisou
Hlavní rozhodčí Jiří BĚL + 3
PlakátCzech open PF, LC, KL, Fo
24. - 25. října 2014
Praha
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK + 27
PlakátMezinárodní MČR K-1
3. - 4. října 2014
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 18

Kalendář
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
31. března 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
31. března 2019
Praha

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (1. kolo)
Probíhá registrace závodníků
31. března 2019
Kralupy nad Vltavou
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
6. dubna 2019
Praha

PlakátAustrian Classics
12. - 14. dubna 2019
Rakousko, Innsbruck
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (3. kolo)
27. dubna 2019
Vysoké Mýto

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
4. května 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
5. května 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
5. května 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
1. června 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
2. června 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
2. června 2019
Praha

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (2. kolo)
2. června 2019
Teplice

Facebook