Nominace rozhodčích

PlakátME WAKO - LC, LK, K1
22. - 30. října 2016
Maribor, Slovinsko
3
PlakátTCB Fight Night II.
15. října 2016
Slaný
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátCzech open PF, LC, KL, Fo
14. - 15. října 2016
Praha
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK + 23
PlakátNoc boje
8. října 2016
Mariánské lázně
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK + 3
W5
8. října 2016
Praha
2
PlakátNo Ego Cup
30. září - 1. října 2016
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 10
PlakátWAKO K-1 European Cup
22. - 24. září 2016
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 24
PlakátSAP liga - 3. kolo
11. září 2016
Praha
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK + 4
PlakátEAST-WEST Liga K-1 & Thaiboxing 2016 (4)
11. září 2016
Olomouc
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátMS WAKO Junioři
27. srpna - 3. září 2016
Dublin, Irsko
1
PlakátYangames Fight Night Open Air 4
28. července 2016
Praha
4
PlakátMČR - K1, MMA
11. - 12. června 2016
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 12
PlakátMez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK
10. - 11. června 2016
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 28
PlakátIron Fight Night
2. června 2016
Jablonec n. N.
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátPrague Open
27. - 28. května 2016
Praha
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK + 14
PlakátEAST-WEST Liga K-1 & Thaiboxing 2016 (3)
21. května 2016
Žebrák
Hlavní rozhodčí Jaroslav NETRVAL + 3
PlakátHungarian Kickboxing World Cup
12. - 15. května 2016
Budapešť, Maďarsko
2
PlakátSAP liga - 2. kolo
30. dubna 2016
Praha
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK + 9
PlakátEAST-WEST Liga K-1 & Thaiboxing 2016 (2)
23. dubna 2016
Lovosice
Hlavní rozhodčí Jiří BĚL + 3
PlakátAustrian Classics - World Cup
15. - 17. dubna 2016
Innsbruck, Rakousko
7
PlakátCzech Open FC, K1, TB, MMA
1. - 2. dubna 2016
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 12
PlakátDen chrudimských mistrů
27. března 2016
Chrudim
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátEAST-WEST Liga K-1 & Thaiboxing 2016 (1)
26. března 2016
Plzeň
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 4
PlakátDen Rváčů - RIVALOVÉ 3
26. března 2016
Plzeň
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 4
PlakátVečer bojovníků 2
17. března 2016
Holešov
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3

Kalendář
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
31. března 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
31. března 2019
Praha

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (1. kolo)
Probíhá registrace závodníků
31. března 2019
Kralupy nad Vltavou
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
6. dubna 2019
Praha

PlakátAustrian Classics
12. - 14. dubna 2019
Rakousko, Innsbruck
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (3. kolo)
27. dubna 2019
Vysoké Mýto

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
4. května 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
5. května 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
5. května 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
1. června 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
2. června 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
2. června 2019
Praha

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (2. kolo)
2. června 2019
Teplice

Facebook