Nominace rozhodčích

PlakátMS WAKO
3. - 12. listopadu 2017
Budapešť, Maďarsko
1
PlakátLIKOST liga K-1 (5. kolo)
21. října 2017
Slaný
Hlavní rozhodčí Jiří BĚL + 3
PlakátTCB Fight Night 3
21. října 2017
Slaný
Hlavní rozhodčí Jan PLAČEK + 3
PlakátNoc boje 8
14. října 2017
Mariánské Lázně
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátG-Titan's Night 8
7. října 2017
Žatec
Hlavní rozhodčí Jan PLAČEK + 3
PlakátWAKO K-1 EUROPEAN CUP
27. - 30. září 2017
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 21
PlakátLIKOST liga K-1 (4. kolo)
10. září 2017
Olomouc
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátWORLD GAMES - K1
24. - 28. července 2017
Wroclaw, Polsko
1
PlakátMez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK
17. - 18. června 2017
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 20
PlakátMČR - K1, MMA
16. - 17. června 2017
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 6
PlakátHungary World Cup
18. - 21. května 2017
Budapešť, Maďarsko
2
PlakátLIKOST liga K-1 (3. kolo)
13. května 2017
Žebrák
Hlavní rozhodčí Jiří BĚL + 3
PlakátPrague Open
5. - 6. května 2017
Praha
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK
PlakátAustrian Classics
21. - 23. dubna 2017
Innsbruck, Rakousko
8
PlakátLIKOST liga K-1 (2. kolo)
15. dubna 2017
Lovosice
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátCzech Open - FC, K1, MMA, Sanda
31. března - 1. dubna 2017
Zubří
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 5
PlakátSAP liga - 4. kolo
25. března 2017
Praha
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK + 7
PlakátIron Fight Night 2
16. března 2017
Jablonec n. N.
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátSlovak Open
24. - 26. února 2017
Bratislava, Slovensko
8
PlakátLIKOST liga K-1 (1. kolo)
19. února 2017
Liberec
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátKarlovac Open
9. - 12. února 2017
Karlovac, Chorvatsko
1
PlakátEAST-WEST Liga K-1 & Thaiboxing 2016 (5)
17. prosince 2016
Plzeň
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátNoc Mistrů
10. prosince 2016
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 4
PlakátAdvent Challenge
2. - 3. prosince 2016
Praha
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK + 12
PlakátGALAFIGHT ŽEBRÁK 4
26. listopadu 2016
Žebrák
Hlavní rozhodčí Jiří BĚL + 3

Kalendář
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
31. března 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
31. března 2019
Praha

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (1. kolo)
Probíhá registrace závodníků
31. března 2019
Kralupy nad Vltavou
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
6. dubna 2019
Praha

PlakátAustrian Classics
12. - 14. dubna 2019
Rakousko, Innsbruck
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (3. kolo)
27. dubna 2019
Vysoké Mýto

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
4. května 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
5. května 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
5. května 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
1. června 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
2. června 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
2. června 2019
Praha

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (2. kolo)
2. června 2019
Teplice

Facebook