Nominace rozhodčích

PlakátME seniorů
22. - 28. listopadu 2010
Atény, Řecko
1
MS ISKA 2010
3. - 7. listopadu 2010
Španělsko, Alicante
2
Czech Open 2010
24. - 26. září 2010
hala UP Olomouc
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA
PlakátMS juniorů
19. - 26. září 2010
Bělehrad, Srbsko
1
PlakátMČR
25. - 26. června 2010
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA
Arena TeamX Cup - turnaj pro nováčky
15. května 2010
Brno
Hlavní rozhodčí Jaroslav KLIMEŠ
MČR
16. - 17. dubna 2010
Zubří
Hlavní rozhodčí Michal PRSTEK
Národní pohár Morava
26. - 27. března 2010
Vysoké Mýto
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA
Národní pohár Čechy
19. - 20. února 2010
Most
Hlavní rozhodčí Petr ŠUCHA
Vánoční turnaj města Mostu
12. prosince 2009
Most
Hlavní rozhodčí Petr ŠUCHA
PlakátMS WAKO
19. - 26. října 2009
Villach, Rakousko
3
PlakátME junioři
20. - 26. září 2009
Pula, Chorvatsko
1
PlakátCzech open 2009
11. - 12. září 2009
Praha
Hlavní rozhodčí Jan PLAČEK
PlakátMČR K1-rules, fullcontact, semicontact a formy
12. - 13. června 2009
Olomouc, hala UP
Hlavní rozhodčí Jan PLAČEK
MČR Kickbox Low kick a Lightcontact
8. - 9. května 2009
Vysoké Mýto
Hlavní rozhodčí Jan PLAČEK
Národní pohár Čechy
4. dubna 2009
Jablonec nad Nisou
Hlavní rozhodčí Jan PLAČEK
Národní pohár Morava
20. - 21. března 2009
Zubří
Hlavní rozhodčí Jan PLAČEK
PlakátLeon Open
7. března 2009
Most
Hlavní rozhodčí Petr ŠUCHA
ME WAKO 2008
25. - 30. listopadu 2008
Guimaraes, Portugalsko
2
PlakátMČR 2008 - lowkick, lightcontact
31. října - 1. listopadu 2008
Ústí n.L.
Hlavní rozhodčí Jan PLAČEK
ME WAKO 2008
20. - 26. října 2008
Varna, Bulharsko
2
Velká cena Vysokého Mýta
10. května 2008
Vysoké Mýto
Hlavní rozhodčí Jan PLAČEK
German Open 2008
18. - 19. dubna 2008
Ebern, Německo
1
Moravský pohár 2008
21. - 22. března 2008
Brno
Hlavní rozhodčí Jan PLAČEK
Austrian Classics 2008
14. - 15. března 2008
Rakousko, Kufstein
1

Kalendář
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
31. března 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
31. března 2019
Praha

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (1. kolo)
Probíhá registrace závodníků
31. března 2019
Kralupy nad Vltavou
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
6. dubna 2019
Praha

PlakátAustrian Classics
12. - 14. dubna 2019
Rakousko, Innsbruck
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (3. kolo)
27. dubna 2019
Vysoké Mýto

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
4. května 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
5. května 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
5. května 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
1. června 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
2. června 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
2. června 2019
Praha

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (2. kolo)
2. června 2019
Teplice

Facebook