Nominace rozhodčích

PlakátAustrian Classics
12. - 14. dubna 2019
Rakousko, Innsbruck
8
PlakátGerman Open
15. - 17. března 2019
Německo, Mnichov
2
PlakátSlovak Open
15. - 17. února 2019
Bratislava, Slovensko
9
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (1. kolo)
9. února 2019
Liberec
Hlavní rozhodčí Petr BALEJ + 3
PlakátME WAKO
17. - 25. listopadu 2018
Maribor, Slovinsko
2
PlakátME WAKO
13. - 21. října 2018
Bratislava, Slovensko
2
PlakátMSJ WAKO
15. - 23. září 2018
Jesolo Lido, Itálie
3
PlakátWAKO K-1 EUROPEAN CUP
6. - 9. září 2018
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 19
PlakátMezinárodní MČR K-1
22. - 23. června 2018
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 6
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 (3. kolo)
26. května 2018
Žebrák
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátHungary Kickboxing World Cup
17. - 20. května 2018
Budapešť, Maďarsko
3
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 (2. kolo)
28. dubna 2018
Liberec
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátAustrian Classics
20. - 22. dubna 2018
Innsbruck, Rakousko
8
PlakátXFN Czechia vs China
19. dubna 2018
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 4
PlakátČUBU liga dětí a mládeže (1. kolo)
15. dubna 2018
Choceň - Vysoké Mýto
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK
PlakátNoc Bojovníků 3
7. dubna 2018
Dobříš
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 (1. kolo)
24. března 2018
Lovosice
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátNight of Warriors
24. března 2018
Liberec
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 4
PlakátNárodní pohár Čech v kickboxu
23. - 24. března 2018
Lovosice
Hlavní rozhodčí Pavel KOCÁBEK + 14
PlakátVečer bojovníků 4
22. března 2018
Holešov
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátSlovak Open
23. - 25. února 2018
Bratislava, Slovensko
10
PlakátIron Fight Night 3
22. února 2018
Jablonec nad Nisou
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátXII. Noc Mistrů
29. prosince 2017
Praha
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátDen Rváčů - Rivalové 7
16. prosince 2017
Plzeň
Hlavní rozhodčí Mgr. Jan FRÁNA + 3
PlakátMG Fight Night 8
2. prosince 2017
Pardubice
Hlavní rozhodčí Jiří BĚL + 3

Kalendář
PlakátMS WAKO - LC, LK, K1
19. - 27. října 2019
Bosna a Hercegovina
PlakátŠkolení trenérů II. třídy
31. října 2019
Praha
PlakátReprezentační soustředění
7. - 10. listopadu 2019
Dolní Prysk

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (4. kolo)
16. listopadu 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
17. listopadu 2019
Praha

PlakátMS WAKO - PF, KL, FC
23. listopadu - 1. prosince 2019
Turecko
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (5. kolo)
23. listopadu 2019
Slaný

PlakátŠkolení trenérů III. třídy
30. listopadu 2019 - 1. prosince 2009
Příbram
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (6. kolo)
14. prosince 2019
Česká Lípa

PlakátFull Fight Night
14. prosince 2019
Česká Lípa

Facebook