Viktor ŽÍLA
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Viktor ŽÍLA
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
8. - 9. 6. 2018 Mezinárodní MČR PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
P 0:3
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Jan KOLÁŘ, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Jakub DRTINA, TCB GYM
Kick light, Starší žáci -69 kg
prohra
P 0:3
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
výhra
P 13:4
Adam PARTYKA, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -63 kg
17. - 20. 5. 2018 Hungary Kickboxing World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
prohra
P 1:2
Klemen Strojansek, Kickboxing Zveza Slovenije
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 2:1
Ivan Zareva, UKRAINE NATIONAL TEAM
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Jack Buckley, Team SAS
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
4. - 5. 5. 2018 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Josef VODÁK ml., KBC Milda Team z.s.
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
AB
Alexander MORAVEC, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Junioři -63 kg
prohra
WO
Ondřej KOPECKÝ, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Starší žáci -69 kg
prohra
WO
Filip RUSNÁK, ŠKP Policajná Škola Košice
Kick light, Starší žáci -69 kg
prohra
WO
Alexander MORAVEC, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Junioři -63 kg
prohra
WO
Kristián FORRAI, ŠKP Policajná Škola Košice
Lightcontact, Junioři -63 kg
23. - 24. 3. 2018 Národní pohár Čech v kickboxu, Lovosice
CZ
výhra
RSC
Martin ČERNÝ, Fight club Duchcov
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
RSC
Jan KOLÁŘ, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
RSC
Pavel JELÍNEK, Samurai Fight Club z.s.
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
RSC
Jan KOLÁŘ, Samurai Fight Club z.s.
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
23. - 25. 2. 2018 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
výhra
?
Vladimír BABINČÁK, Bao Humenné
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
?
Kevin VrábeĽ, Guard KOŠICE
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
?
Patrik ERŐS, KIRALYTEAM PF ACADEMY
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
?
Patrik ERŐS, KIRALYTEAM PF ACADEMY
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
?
Kevin VrábeĽ, Guard KOŠICE
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
13. - 14. 10. 2017 Czech Open - PF, LC, KL, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Mikolaj SWIOKLA, KSW SZCZECINEK
Kick light, Starší žáci -63 kg
prohra
P 0:3
Borisz VISZKET, ControllSe
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Denis JANKOVIC, PREDATOR FIGHT
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
P 2:1
Jonas LAUTENSCHLAGER, Kickboxing 4 LM
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
prohra
P 1:2
Borisz VISZKET, ControllSe
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Ilya DOVIDENKO, TOP FIGHTER
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
17. - 18. 6. 2017 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Karel SVOBODNÍK, Športový Kickbox klub Michalovce
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Ilya DOVIDENKO, TOP FIGHTER
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
5. - 6. 5. 2017 Prague Open, Praha
CZ
výhra
AB
Antonín LUPÍNEK, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Josef VODÁK ml., KBC Milda Team z.s.
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Michael HOTOVÝ, Iron Fighters, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 2:1
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
14. - 15. 10. 2016 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 1:2
Ilya DOVIDENKO, MKE Minsk
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
10. - 11. 6. 2016 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Karel SVOBODNÍK, Športový Kickbox klub Michalovce
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
RSC
Petr STANĚK, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
27. - 28. 5. 2016 Prague Open, Praha
CZ
prohra
WO
Vojtěch LUXA, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
prohra
WO
Bohdan BÁRTA, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Antonín LUPÍNEK, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
RSC
Dominik STOKLASA, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
16. - 17. 10. 2015 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 1:2
Marko BABUKA, Športový Kickbox klub Michalovce
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Jakub GRZYWACZ, Tang Soo Do Pionki
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 2:1
Ivan PENZO, EUROKICKBOXING
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Antonín LUPÍNEK, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
12. - 13. 6. 2015 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Aleš KOPECKÝ, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 0:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 0:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Petr STANĚK, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
27. - 28. 3. 2015 Prague open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 0:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Jan JUNEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 10:11
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
20. - 21. 2. 2015 Slovak open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P
Marko Babuka, Športový Kickbox klub Michalovce
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
24. - 25. 10. 2014 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Pavel ZABLOTSKI, MKE Minsk
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 0:2
Patryk BANASZEK, Tang Soo Do Pionki
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
2. - 3. 5. 2014 MČR PF, LC, FC, Chrudim
CZ
prohra
WO
Jan DUPAL, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
prohra
WO
Antonín LUPÍNEK, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
prohra
WO
Nick VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
prohra
RSC
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 9:4
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
9. 11. 2013 MČR PF, LC, Fo, Praha - Lipence
CZ
prohra
P 0:3
Jakub VOLÁK, KA1SPORT Team Ostrava
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 0:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 2:3
Zdeněk MAREL, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 3:6
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
25. - 26. 10. 2013 Czech Open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Balázs RÉVÉSZ, Esztergomi KBSE
Lightcontact, Chlapci -47 kg
prohra
P 1:7
Vladislav Bozin, Tatran Prešov kickboxing team KOŠICE, SLOVAKIA
Points fighting, Chlapci -165 cm
prohra
P 3:6
Timon RICHTER, Fight Club Oberfranken
Points fighting, Chlapci -150 cm
25. 5. 2013 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
prohra
P 1:6
Vojtěch ŠTORKÁN, Sportfight gym o.s.
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 5:9
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 3:4
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
RSC
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 1:2
Jakub KAŇÁK, Millenium Gym o.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Hana KODÝMOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 1:2
Daniel ZDENĚK, Škola bojových umění Narama
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
26. - 27. 4. 2013 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
prohra
RSC
David DOUBRAVA, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 1:2
Jakub KAŇÁK, Millenium Gym o.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 7:4
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 1:5
Vojtěch ŠTORKÁN, Sportfight gym o.s.
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 5:3
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 4:12
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
12. 1. 2013 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
prohra
WO
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
prohra
AB
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 0:4
Klára JANKOVÁ, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 17:14
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 1:9
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 6:4
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 6:5
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
17. 11. 2012 SAP liga - 5. kolo, Praha
CZ
prohra
P 11:12
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 8:5
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 9:7
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 6:2
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 7:2
Roman KOUDELKA, Sportfight gym o.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
10. 11. 2012 MČR Fullcontact, Semicontact, Formy, Praha - Lipence
CZ
výhra
P 8:5
Martin BLAŽEK, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 5:6
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 1:5
Marek LABUŤ, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
Kalendář
PlakátWAKO K-1 WORLD Grand Prix
26. - 28. září 2019
Praha
PlakátCzech Open
4. - 5. října 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
12. října 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
13. října 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
13. října 2019
Praha
PlakátMS WAKO - LC, LK, K1
19. - 27. října 2019
Bosna a Hercegovina

PlakátŠkolení trenérů II. třídy
31. října 2019
Praha
PlakátReprezentační soustředění
7. - 10. listopadu 2019
Dolní Prysk

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (4. kolo)
16. listopadu 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
17. listopadu 2019
Praha

PlakátMS WAKO - PF, KL, FC
23. listopadu - 1. prosince 2019
Turecko
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (5. kolo)
23. listopadu 2019
Slaný

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (6. kolo)
14. prosince 2019
Česká Lípa

Facebook