Tadeáš RŮŽIČKA
Tadeáš RŮŽIČKA
Iron Fighters, z.s.
Lanna Gym
22. - 24. 9. 2016 WAKO K-1 European Cup, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Vitalii DUBINA, WAKO UKRAINE
K-1, Muži -71 kg
výhra
RSC
Dmitrij FILONČIK, Patriot
K-1, Muži -71 kg
27. 8. - 3. 9. 2016 MS WAKO Junioři, Dublin, Irsko
IE
výhra
P 3:0
Lukas JABLONSKAS, LTU
K-1, Starší junioři -71 kg
výhra
P 3:0
Kacper Muszynski, POL
K-1, Starší junioři -71 kg
výhra
P 2:1
Denis TELESMAN, MDA
K-1, Starší junioři -71 kg
11. - 12. 6. 2016 MČR - K1, MMA, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Bc. Gor HARUTJUNJAN, TOLJA GYM
K-1, Muži -71 kg
výhra
KO
Martin Fenz, RSF Praha
K-1, Muži -71 kg
1. - 2. 4. 2016 Czech Open FC, K1, TB, MMA, Praha
CZ
výhra
WO
Jakub STELŠOVSKÝ, Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1, Muži -71 kg
výhra
P 3:0
Marcin KRET, UKS PUNCHER WROCLAW
K-1, Muži -71 kg
výhra
P 3:0
Stefan MESZAROS, Scorpio fight gym Nitra
K-1, Muži -71 kg
24. - 26. 9. 2015 Mezinárodní MČR K-1 2015 (Evropský pohár WAKO), Praha
CZ
výhra
P 3:0
Miroslav CEDZO, Assassin Gym Bytča
K-1, Junioři -71 kg
20. - 21. 3. 2015 Czech open FC, K1, TB, MMA, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Jakub STELŠOVSKÝ, Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1, Junioři -71 kg
výhra
P 3:0
Andrii IVANIV, Am Nat Gym Kraków
K-1, Junioři -71 kg
3. - 4. 10. 2014 Mezinárodní MČR K-1, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Adam GIELATA, Puncher Wrocław
K-1, Junioři -71 kg
6. - 7. 6. 2014 Czech open FC, K1, TB, MMA, Praha
CZ
výhra
RSC
Martin KRUPIČKA, UFC Ústí n.L.
K-1, Junioři -71 kg
9. 11. 2013 MČR PF, LC, Fo, Praha - Lipence
CZ
výhra
AB
Lukáš SOLNAŘ, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Junioři -74 kg
15. - 22. 9. 2013 ME WAKO Junioři, Polsko, Krynica-Zdrój
PL
prohra
P 0:3
Nikita Mikhnevich
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
3. - 5. 5. 2013 Austrian Classics, Rakousko, Innsbruck
AT
prohra
DISQ
Kristof Gacs, Titan KBSE
Lightcontact, Starší žáci +69 kg
výhra
P 3:0
Erich Niznik, Slovakia
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Marek Karlik, Slovakia
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Makhmudzhon Naimov, Tajikistan WAKO
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
26. - 27. 4. 2013 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
výhra
P 3:0
František BUREŠ, SKS Arena Kladno
Kick light, Junioři -69 kg
výhra
P 3:0
Lukáš KOTAS, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Junioři -69 kg
22. - 23. 2. 2013 Slovak open, Slovensko
SK
výhra
P 2:1
Dominik Szabó, Zoltek SE
Kick light, Starší žáci -69 kg
prohra
P 1:2
Dominik Szabó, Zoltek SE
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
10. 11. 2012 MČR Fullcontact, Semicontact, Formy, Praha - Lipence
CZ
výhra
P 8:4
Jakub MAJER, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Starší žáci -69 kg
výhra
P 11:1
Radek LACINA, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Starší žáci -69 kg
výhra
WO
Adam ŽÍDEK
Points fighting, Starší žáci -63 kg
prohra
P 7:10
Jakub MAJER, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Starší žáci -63 kg
Kalendář
PlakátNárodní pohár - Advent Cup
2. - 3. prosince 2022
Praha
PlakátACR Liga K-1 2022 (5. kolo)
3. prosince 2022
Česká Lípa

PlakátŠkolení trenérů IV. tř.
10. prosince 2022
on-line

Facebook
KICKBOX