Sebastien MACHÁČEK
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Sebastien MACHÁČEK
Kick Box Club Kutná Hora
7. - 8. 12. 2018 Advent Cup - Národní pohár v kickboxu, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Jan KRPEŠ, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Lukáš DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 9:4
Filip KAŽIMÍR, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 11:3
Vojtěch HERMAN, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
8. - 9. 6. 2018 Mezinárodní MČR PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Patrick VRŮBL, KBK Fox Ústí nad Labem
Kick light, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 0:3
Vojtěch TOMAN, HAMMERS GYM z.s.
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
WO
Erik GREISIGER, G-Titán Žatec
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
AB
Erik GREISIGER, G-Titán Žatec
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Jakub GODŽA, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 7:0
Jan BLÁHA, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 7:2
Samuel-Georg HERGET, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
17. - 20. 5. 2018 Hungary Kickboxing World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
prohra
P 0:3
Noel SALZBURGER, KC-Kruckenhauser
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 0:3
Pavlo Mazurenko, UKRAINE NATIONAL TEAM
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 2:1
Timur Parfetiev, Federatia Nationala Oriental Kickboxing
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Jan BOCHENSKI, X FIGHT
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 1:11
Leon Marinin, CSKA, ST.Petersburg
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
4. - 5. 5. 2018 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Lukáš DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 0:3
Vojtěch TOMAN, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 11:1
Matyáš-Vítězslav VÍTEK, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 10:0
David ZÍMA, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 11:1
Lukáš DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 10:0
Štěpán ZUDA, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
23. - 24. 3. 2018 Národní pohár Čech v kickboxu, Lovosice
CZ
výhra
P 3:0
Štěpán BOROVÝ, TCB GYM
Kick light, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Kryštof PRŮŠA, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Samuel-Georg HERGET, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 12:2
Kryštof PRŮŠA, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 8:1
Samuel-Georg HERGET, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
23. - 25. 2. 2018 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
prohra
?
Andriy Levkulych, Golden Scorpion
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
?
Dániel Soltvadkerti, Szigetszentmiklós Tököl SE
Kick light, Starší žáci -42 kg
prohra
?
Nagy TAMÁS, Rácz Kickboxing Team Kaba
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
prohra
?
Dániel Viczián, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
?
Hódos Zsolt, Kondorosi Kick-box Egyesület
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
?
Zsombor Csiernyik, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
13. - 14. 10. 2017 Czech Open - PF, LC, KL, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Jan BOCHENSKI, X FIGHT
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 0:3
Nagy TAMÁS, Rácz Kickboxing Team
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 2:1
Malatyinszki BENDEGÚZ, Kondorosi Kick-box Egyesület
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 1:9
Gergő WALLANDT, KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
17. - 18. 6. 2017 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Vojtěch TOMAN, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 0:3
Matěj VLASÁK, Orient Fighting Club
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Samuel-Georg HERGET, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 7:6
Matěj VLASÁK, Orient Fighting Club
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 10:1
Jan BLÁHA, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
18. - 21. 5. 2017 Hungary World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
prohra
P 7:12
Jack Sowersby, Team Bristol
Points fighting, Chlapci +32 kg
výhra
P 8:3
Alex Mitev, WAKO BULGARIA
Points fighting, Chlapci +32 kg
prohra
P 0:10
Bálint Nagy, Yoko Kick-box Team
Points fighting (začátečníci), Chlapci +28 kg
výhra
P 8:5
Gergő Galgóczi, Yoko Kick-box Team
Points fighting (začátečníci), Chlapci +28 kg
výhra
P 11:8
Dániel Dénes, KiralyTeam Kickboxing Academy
Points fighting (začátečníci), Chlapci +28 kg
výhra
P 11:1
Gergő Szakács, KiralyTeam Kickboxing Academy
Points fighting (začátečníci), Chlapci +28 kg
výhra
P 11:1
Adnan özel, KiralyTeam Kickboxing Academy
Points fighting (začátečníci), Chlapci +28 kg
5. - 6. 5. 2017 Prague Open, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Lukáš HUDLER, E.H security kick-box gym, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Vojtěch TOMAN, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Tobias SWACZYNA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 8:3
Patrik ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 10:0
Tobias SWACZYNA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
25. 3. 2017 SAP liga - 4. kolo, Praha
CZ
výhra
AB
Patrick VRŮBL, KBK Fox Ústí nad Labem
Kick light, Mladší žáci -37 kg
výhra
AB
Dominik DLOUHÝ, Valdman's gym Kutná Hora
Kick light, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 0:3
Matěj VLASÁK, Orient Fighting Club
Kick light, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 0:3
Matěj VLASÁK, Orient Fighting Club
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Dominik DLOUHÝ, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 10:6
Dominik DLOUHÝ, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 10:0
Michal MÁCHA, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
24. - 26. 2. 2017 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
prohra
P 0:3
Vojtěch TOMAN, HAMMERS GYM z.s.
Kick light, Starší žáci -37 kg
prohra
P 1:2
Matěj VLASÁK, Orient Fighting Club
Lightcontact, Starší žáci -37 kg
prohra
P 2:4
Felix SCHMIDL, ASVÖ KBC Rohrbach
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
9. - 12. 2. 2017 Karlovac Open, Karlovac, Chorvatsko
HR
prohra
P 0:3
Ahmad Matar, WAKO Israel
Kick light (začátečníci), Mladší žáci -37 kg
prohra
P 1:2
Mohamed-el-hade Fadila, WAKO Israel
Lightcontact (začátečníci), Mladší žáci -37 kg
prohra
P 3:5
Dániel Viczián, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 4:6
Klemen Pograjc, KARATE KLUB PON DO KWAN IZLAKE
Points fighting (začátečníci), Mladší žáci -37 kg
2. - 3. 12. 2016 Advent Challenge, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Vojtěch TOMAN, HAMMERS GYM z.s.
Kick light, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 1:2
Vojtěch TOMAN, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
14. - 15. 10. 2016 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Nagy TAMÁS, Rácz Kickboxing Team
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
DISQ
Simon TÖRÖK, LSP Team Se
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 2:1
Malatyinszki, Kondorosi Kick-box Egyesület
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 0:10
Roman BAZENIN, Kickfighter
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 5:4
Ivan AGAPITOV, CSKA St. Petersburg
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 9:12
Danila SOLDATENKOV, CSKA St. Petersburg
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
11. 9. 2016 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
prohra
WO
Tobiáš BARTÁK, Hanuman Gym Praha
Kick light, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 0:3
Matěj VLASÁK, Orient Fighting Club
Kick light, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 0:3
Vojtěch TOMAN, HAMMERS GYM z.s.
Kick light, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Kristian Anatasov
Kick light, Mladší žáci -32 kg
prohra
WO
Matěj VLASÁK, Orient Fighting Club
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
prohra
AB
Vojtěch TOMAN, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Patrik ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 2:12
Kryštof RUŽA, HAMMERS GYM z.s.
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 4:2
Patrik ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
10. - 11. 6. 2016 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 2:1
Jindřich OPLÍŠTIL, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Mladší žáci -32 kg
prohra
AB
Matěj VLASÁK, Orient Fighting Club
Kick light, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 0:3
Samuel-Georg HERGET, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 3:6
David VENTLUKA, FIGHTER'S GYM PRAHA
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 10:2
Patrik ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 9:0
Tomáš KOCMAN, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
27. - 28. 5. 2016 Prague Open, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Adam DANIŠ, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 0:3
Matěj VLASÁK, Orient Fighting Club
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 10:11
Elisej RASKIND, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 4:9
Kryštof RUŽA, HAMMERS GYM z.s.
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 7:4
Hamzat ASUCHANOV, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
30. 4. 2016 SAP liga - 2. kolo, Praha
CZ
výhra
P 2:1
Adam KOUDELKA, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 0:3
Vojtěch TOMAN, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 8:0
Tomáš LÉDL, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 2:10
David VENTLUKA, FIGHTER'S GYM PRAHA
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
Kalendář
PlakátWAKO K-1 WORLD Grand Prix
26. - 28. září 2019
Praha
PlakátCzech Open
4. - 5. října 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
12. října 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
13. října 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
13. října 2019
Praha
PlakátMS WAKO - LC, LK, K1
19. - 27. října 2019
Bosna a Hercegovina

PlakátŠkolení trenérů II. třídy
31. října 2019
Praha
PlakátReprezentační soustředění
7. - 10. listopadu 2019
Dolní Prysk

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (4. kolo)
16. listopadu 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
17. listopadu 2019
Praha

PlakátMS WAKO - PF, KL, FC
23. listopadu - 1. prosince 2019
Turecko
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (5. kolo)
23. listopadu 2019
Slaný

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (6. kolo)
14. prosince 2019
Česká Lípa

Facebook