Petr ZICH
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Petr ZICH
Spolek SoRu gym Chrudim
7. - 8. 12. 2018 Advent Cup - Národní pohár v kickboxu, Praha
CZ
výhra
WO
Ondřej FIALA, Berka Fight centrum z.s.
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
RSC
Tomáš MOUDŘÍK, Berka Fight centrum z.s.
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
RSC
Martin Daňha, TIGER GYM
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
15. - 23. 9. 2018 MSJ WAKO, Jesolo Lido, Itálie
IT
prohra
P 1:2
Ciro Venneri, ITA
Kick light, Starší žáci -57 kg
prohra
P 0:3
Ziga Zagoranski, SLO
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
17. - 20. 5. 2018 Hungary Kickboxing World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
prohra
P 0:3
Gergő Száraz, KiralyTeam Kickboxing Academy
Kick light, Starší žáci -57 kg
prohra
P 0:3
Ziga Zagoranski, Kickboxing Zveza Slovenije
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
20. - 22. 4. 2018 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 0:3
Albert-Károly BARÁTH, Esztergomi Kick-box SE
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
?
Erik Zimmermann, WKC Velden
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Daniel SZABO, Combat D SC
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
23. - 25. 2. 2018 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
prohra
?
Patryk BODZEK, Beskid Dragon
Kick light, Starší žáci -52 kg
výhra
?
Albert-Károly BARÁTH, Esztergomi KBSE
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
?
Patryk BODZEK, Beskid Dragon
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
13. - 14. 10. 2017 Czech Open - PF, LC, KL, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Martin BÁLINT, KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Kick light, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Patrik CSELOVSZKI, LSP Team Se
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
P 0:3
Patryk BODZEK, SKB Beskid Dragon
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Mikolaj DABROWSKI, X FIGHT
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 2:1
Martin BÁLINT, KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:1
Mikolaj DABROWSKI, X FIGHT
Points fighting, Starší žáci -52 kg
prohra
P 0:5
Martin BÁLINT, KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Points fighting, Starší žáci -52 kg
výhra
P 4:1
Jonas LEDERER, BSC-Prosic
Points fighting, Starší žáci -52 kg
27. - 30. 9. 2017 WAKO K-1 EUROPEAN CUP, Praha
CZ
prohra
WO
Adam MAGOMADOV, Double Touch Team Dresden e.V
K-1, Starší žáci -47 kg
výhra
DISQ
Oleksandr BUHAIEV, PITBULL
K-1, Starší žáci -47 kg
17. - 18. 6. 2017 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Šimon Pavlas, Fight arena Slaný
Low kick, Starší žáci -47 kg
video
výhra
P 3:0
Andrei GRUZITSKI, TOP FIGHTER
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Adam PANUŠKA, Škola bojových umění Narama
Kick light, Starší žáci -47 kg
18. - 21. 5. 2017 Hungary World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
prohra
?
Pierre-antoine Diez, Squadra Corsa
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Kevin Gyöngyösi, Szigetszentmiklós Tököl SE
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Travis Ludlow, Team Travis
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
David GUMAN, Slovakia
Kick light, Starší žáci -47 kg
prohra
P 0:3
Martin BÁLINT, KiralyTeam Kickboxing Academy
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 2:1
Mikolaj DABROWSKI, X FIGHT
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
21. - 23. 4. 2017 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
výhra
P 3:0
Uros Janjic, Dragon Sefkerin
Kick light, Starší žáci -42 kg
prohra
P 0:3
Joshua Simmonds, Nottingham School Of Black Belts
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
25. 3. 2017 SAP liga - 4. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Šimon Pavlas, Fight arena Slaný
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 11:1
Adam PARTYKA, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -47 kg
17. - 19. 3. 2017 German open, Mnichov, Německo
DE
prohra
P 0:3
Patrik Cselovszki, KiralyTeam Kickboxing Academy
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
prohra
P 1:11
Dávid WOLF, KiralyTeam Kickboxing Academy
Points fighting, Starší žáci -42 kg
výhra
P 13:2
Colin Dresely, Sportgemeinschaft Rödental
Points fighting, Starší žáci -42 kg
výhra
P 11:8
Stelios Coparanis, Feuersports e.V.
Points fighting, Starší žáci -42 kg
24. - 26. 2. 2017 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
prohra
AB
Julian GRABOŚ, SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
?
Bendegúz Györe, Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 S.E
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Albert-Károly BARÁTH, Esztergomi Kick-box SE
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Jan HOFFMANN, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Bendegúz Györe, Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 S.E
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
prohra
?
Patrik CSELOVSZKI, KiralyTeam Kickboxing Academy
Points fighting, Starší žáci -42 kg
19. 2. 2017 LIKOST liga K-1 (1. kolo), Liberec
CZ
výhra
P 3:0
Max STREMILOVSCHII, TJ Jiskra Aš Blue Dragon
K-1, Starší žáci 'B' -42 kg
video
9. - 12. 2. 2017 Karlovac Open, Karlovac, Chorvatsko
HR
výhra
P 3:0
Kevin Gyöngyösi, Szigetszentmiklós Tököl SE
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Josip Peremin, KBK ARMUS
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
?
Patrik CSELOVSZKI, KiralyTeam Kickboxing Academy
Kick light, Starší žáci -42 kg
prohra
P 0:3
Arnel Zuberi, KBC BIHAĆ
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Laith Hadrag, WAKO Israel
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Grobelnik Jamšek, PROFICIOGROUP HWARANG MARIBOR
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
prohra
P 1:5
Arnel Zuberi, KBC BIHAĆ
Points fighting, Starší žáci -42 kg
výhra
P 6:1
Lucas Radovic, TIGAR KARLOVAC
Points fighting, Starší žáci -42 kg
výhra
P 9:7
Dominic Glater, Team Renegade
Points fighting, Starší žáci -42 kg
20. - 22. 1. 2017 Golden Glove, Conegliano/Treviso, Itálie
IT
prohra
P 1:2
Luca Cardoni, Team lanizilao
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
prohra
P 0:3
Matthew Brooks, Phoenix Kickboxing UK
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
2. - 3. 12. 2016 Advent Challenge, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
14. - 15. 10. 2016 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Balázs GERGELY, KIRALY
Points fighting, Starší žáci -42 kg
22. - 24. 9. 2016 WAKO K-1 European Cup, Praha
CZ
prohra
AB
Maxim GARABAJIU, FNOK MOLDOVA
K-1, Starší žáci -42 kg
11. 9. 2016 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
výhra
P 11:5
Adam PARTYKA, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -42 kg
27. 8. - 3. 9. 2016 MS WAKO Junioři, Dublin, Irsko
IE
prohra
P 0:3
Nikalas Ivanov, BUL
Kick light, Starší žáci -42 kg
prohra
P 1:2
Luca Cardoni, ITA
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
10. - 11. 6. 2016 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
DISQ
Jan KOLÁŘ, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
WO
Erik GREISIGER, G-Titán Žatec
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Norbert WALIGORA, Fight House
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Michael HAUSER, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Sebastien ABRAHÁM, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 5:0
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 5:2
Michael HAUSER, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
27. - 28. 5. 2016 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Vojta HYKSA, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Adam JANEK, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Filip RŮŽIČKA, TIGER GYM
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 5:2
Adam PARTYKA, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
12. - 15. 5. 2016 Hungarian Kickboxing World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
výhra
P 3:0
Daniel Kuzminski, FNOK RM
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 2:1
Kevin Gyöngyösi, Tököl SE
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Uladzimir Suhak, BFKTB
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Maj Grunt, KBZS
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 1:7
Balázs GERGELY, Kiralyteam
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 9:8
Filip Glavnik, KBZS
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:2
Zétény Karai, Yoko Team
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 8:1
Petar Kolev, Ikken
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
30. 4. 2016 SAP liga - 2. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Patrik VAVŘÍK, Karate klub Tábor
Kick light, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Vojtěch TOMAN, HAMMERS GYM z.s.
Kick light, Mladší žáci -37 kg
výhra
RSC
Kryštof VONDRÁČEK, Sportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.
Kick light, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Erik FEIX, Oyamas team Praha
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
David Tomšů, Oyamas team Praha
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Vojtěch TOMAN, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Patrik VAVŘÍK, Karate klub Tábor
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 11:1
Adam PARTYKA, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 11:0
David VENTLUKA, FIGHTER'S GYM PRAHA
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
19. - 21. 2. 2016 Slovak Open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
výhra
P 2:1
Lukáš HUDLER, KBC Milda Team z.s.
Kick light, Starší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Györe Bendegúz, Black&Gold Angels
Kick light, Starší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
David GUMAN, Guard klub kickbox KOŠICE
Kick light, Starší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Kevin Gyöngyösi, Szigetszentmiklós Tököl SE
Lightcontact, Starší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Jan HOFFMANN, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Lightcontact, Starší žáci -37 kg
výhra
P 2:1
Julian GRABOŚ, Beskid Dragon
Lightcontact, Starší žáci -37 kg
výhra
P 5:2
Botond Lévai, KIRALYTEAM PF ACADEMY
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 7:3
Dániel Viczián, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 9:5
David GUMAN, Guard klub kickbox KOŠICE
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
14. 11. 2015 SAP liga - 4. kolo, Praha
CZ
výhra
RSC
Štěpán RICHTER, FIGHTER'S GYM PRAHA
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Pavel ILLEŠ, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
16. - 17. 10. 2015 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
výhra
P 2:1
Martin BÁLINT, Kiraly Team Hungary
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Baráth-Albert KÁROLY, Esztergomi KBSE
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 2:1
Aleksei LITVINCHIK, MKE Minsk
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 1:6
Martin BÁLINT, Kiraly Team Hungary
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 6:0
Štěpán RICHTER, FIGHTER'S GYM PRAHA
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
3. 10. 2015 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
prohra
WO
Pavel HORVÁT, KBK Fox Ústí nad Labem
Kick light, Mladší žáci -42 kg
výhra
DISQ
Pavel JELÍNEK, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Pavel HORVÁT, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Pavel JELÍNEK, Samurai Fight Club z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 6:10
Michaela GÓRALCZYKOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -47 kg
22. - 30. 8. 2015 ME WAKO Junioři, San Sebastian, Španělsko
ES
prohra
P 0:10
Peter Laurincz, HUN
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 8:7
Nik Grobelnik Jamps, SLO
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
12. - 13. 6. 2015 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
WO
Mikolaj BEBENEK, Klub Fight House 27 Nowy Sacz
Kick light, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Jan HOFFMANN, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Matěj VLASÁK, Orient Fighting Club
Kick light, Mladší žáci -32 kg
výhra
AB
Martin NEDVĚD, TCB GYM
Kick light, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 1:2
Pavel HORVÁT, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Julian GRABOŚ, Beskid Dragon
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Lukáš HUDLER, KBC Milda Team z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 2:1
Jan HOFFMANN, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
RSC
David GUMAN, SLOVAKIA - national team
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 7:2
Julian GRABOŚ, Beskid Dragon
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 9:1
Adam PARTYKA, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 7:2
David GUMAN, SLOVAKIA - national team
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
RSC
Štěpán RICHTER, FIGHTER'S GYM PRAHA
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 11:1
Patrik HANOUSEK, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
20. - 24. 5. 2015 Kick Box - World cup, Szeged, Maďarsko
HU
výhra
P 3:0
Jan HOFFMANN, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Dorián Varga, LSP Team SE
Kick light, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Leca Catalin, FNOK Moldova
Kick light, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Victorian Sava, FNOK Moldova
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Leca Catalin, FNOK Moldova
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
David Guman, SLOVAKIA
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 1:4
Stumf Márk, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
24. - 26. 4. 2015 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck
AT
prohra
P 2:4
Erik Zimmermann, Union Velden
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 1:5
Kiril Chakarov, IKKEN
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
20. - 21. 2. 2015 Slovak open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
výhra
P 3:0
Lukáš HUDLER, KBC Milda Team z.s.
Kick light, Starší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Jan HOFFMANN, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Starší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Dávid Guman, Tatran Prešov KB Košice
Kick light, Starší žáci -32 kg
prohra
WO
Dávid Guman, Tatran Prešov KB Košice
Lightcontact, Starší žáci -32 kg
prohra
P 1:2
Márk Stumpf, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 10:1
Levente Rabel, Kiralyteam PF Academy
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 9:0
Bence Bánfi, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
7. 2. 2015 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Oliver PUNČOCHÁŘ, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 0:3
Oliver PUNČOCHÁŘ, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Jan TENOPÍR, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 13:2
Adam PARTYKA, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 15:10
Ondřej PAPŠÍK, ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
24. - 25. 10. 2014 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Pavel HORVÁT, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Siarhei BABROUSKI, MKE Minsk
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Lukáš HOLEČEK, KBC Milda Team z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 2:3
Dávid WOLF, KiralyTeam Pointfighting Academy
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 1:0
Balázs GERGELY, KiralyTeam Pointfighting Academy
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 8:0
Luka BAJCIC, KBK Malinska
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 5:3
Máté VÍGH, KiralyTeam Pointfighting Academy
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
13. - 14. 6. 2014 MČR KL, Sanda, Rožnov pod Radhoštěm
CZ
prohra
P 1:2
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 2:1
Oliver PUNČOCHÁŘ, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 1:2
Oliver PUNČOCHÁŘ, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Mladší žáci -32 kg
výhra
RSC
Marek HLADKÝ, Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S.
Kick light, Mladší žáci -32 kg
30. - 31. 5. 2014 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Oliver PUNČOCHÁŘ, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Pavel DEMETER, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 12:2
Michael HAUSER, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
15. - 18. 5. 2014 WAKO World Cup, Szeged, Maďarsko
HU
prohra
P 0:3
Igor Boscanean, National Oriental kickboxing
Kick light, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Dorián Varga, Lajo-s-port Team SE
Kick light, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 1:2
Albert Károly Baráth, Esztergomi Kick-box SE
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
WO
Márk Márkus, Tigers SE
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 0:3
Péter Laurincz, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 6:1
Olivér SZIKRA, 4Fight Kick-Box Club
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
2. - 3. 5. 2014 MČR PF, LC, FC, Chrudim
CZ
výhra
P 2:1
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 2:1
Martin TASUTIJ, KOBRA KLADNO
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
WO
Patrik HUDLER, KBC Milda Team z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Adam JANEK, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 0:3
Pavel HORVÁT, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 7:2
Martin TASUTIJ, KOBRA KLADNO
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 10:0
Adam JANEK, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 10:0
Karel KOUSAL, Iron Fighters, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
21. - 22. 2. 2014 Slovak Open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P 3:22
Žan Vrtačník, PON DO KWAN ZAGORJE
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 1:9
Martin Bálint, KIRALYTEAM PF ACADEMY
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 8:4
Erik Pepó, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
8. 2. 2014 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 10:0
Erik FEIX, Oyamas Team Praha
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
WO
Pavel HORVÁT, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Pavel HORVÁT, KBK Fox Ústí nad Labem
Kick light, Mladší žáci -32 kg
9. 11. 2013 MČR PF, LC, Fo, Praha - Lipence
CZ
výhra
P 3:0
Oliver PUNČOCHÁŘ, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 2:1
Martin TASUTIJ, KOBRA KLADNO
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 7:1
Michael HAUSER, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 10:0
Ondřej JIRKA, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
28. 9. 2013 SAP liga - 4. kolo, Praha
CZ
prohra
P 2:7
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 1:11
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
WO
Pavel HORVÁT, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Tomáš PĚGŘIM, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
21. - 22. 6. 2013 MČR FC, LK, KL, Litoměřice
CZ
prohra
RSC
Miroslav GODŽA, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 0:3
Pavel HORVÁT, KBK Fox Ústí nad Labem
Kick light, Mladší žáci -28 kg
výhra
P 2:1
Filip BARTŮNĚK, Association the-champions Příbram o.s.
Kick light, Mladší žáci -28 kg
25. 5. 2013 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
výhra
P 8:4
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 0:10
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
16. - 19. 5. 2013 WAKO World Cup, Maďarsko, Szeged
HU
prohra
P 0:3
Zhivko Dimitrov Gyurov, Inter
Kick light, Mladší žáci -28 kg
výhra
P 3:0
Varga Dorián, Lajo-S-port Team
Kick light, Mladší žáci -28 kg
prohra
P 0:3
Svyatoslav Beznosyuk, IPPON-Brody
Lightcontact, Mladší žáci -28 kg
výhra
P 3:0
Varga Dorián, Lajo-S-port Team
Lightcontact, Mladší žáci -28 kg
prohra
P 1:3
David Karácsonyi, Kiraly Team Pointfighting Academy
Points fighting, Mladší žáci -28 kg
výhra
P 5:4
Ivan Martinov Aleksandrov, Team Radulov
Points fighting, Mladší žáci -28 kg
26. - 27. 4. 2013 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
prohra
P 1:2
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 0:3
Martin TASUTIJ, KOBRA KLADNO
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
prohra
WO
Karel KOUSAL, Iron Fighters, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -28 kg
prohra
WO
Pavel HORVÁT, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žáci -28 kg
prohra
WO
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
WO
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 8:0
Bořek ICHA, Panthers Fighters - TJSŘ
Points fighting, Mladší žáci -28 kg
30. 3. 2013 SAP liga - 2. kolo, Klatovy
CZ
výhra
P 9:0
Ondřej ZEMÁNEK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 10:0
Ondřej ZEMÁNEK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -28 kg
výhra
P 3:0
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Tomáš PĚGŘIM, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Erik GREISIGER, G-Titán Žatec
Lightcontact, Mladší žáci -28 kg
výhra
P 3:0
Kryštof RUŽA, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -28 kg
15. - 16. 3. 2013 German open, Německo, Ebern
DE
prohra
P 3:6
Darius Strätz, Ebern
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 13:3
Erkan Selcuk Ören, Sensei
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 1:6
David Wolf, Kiraly Team Pointfighting Academy
Points fighting, Mladší žáci -28 kg
22. - 23. 2. 2013 Slovak open, Slovensko
SK
prohra
P 4:6
Patrik Cselovski, Arpád Diáksport Egyesúlet
Points fighting, Mladší žáci -28 kg
výhra
P 10:0
Marek Karch
Points fighting, Mladší žáci -28 kg
výhra
P 5:2
Marek Horváth, KiralyTeam Pointfighting Academy
Points fighting, Mladší žáci -28 kg
prohra
P 1:3
Stanislav Serbul
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
12. 1. 2013 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
WO
Oliver PUNČOCHÁŘ, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Martin TASUTIJ, KOBRA KLADNO
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 6:3
Bára JURÁŠOVÁ, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
RSC
Adam JANEK, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -28 kg
17. 11. 2012 SAP liga - 5. kolo, Praha
CZ
prohra
P 4:9
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 5:3
Lukáš DERDA, Sportfight gym o.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 2:6
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 3:4
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 3:6
Roman KOUDELKA, Sportfight gym o.s.
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 2:8
Roman KOUDELKA, Sportfight gym o.s.
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 2:3
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
AB
Adam JANEK, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -28 kg
10. 11. 2012 MČR Fullcontact, Semicontact, Formy, Praha - Lipence
CZ
prohra
P 0:1
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 6:4
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 11:0
Ondřej JIRKA, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 6:3
Pavel VOSTÁREK, Sportfight gym o.s.
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 4:3
Bořek ICHA, Sportfight gym o.s.
Points fighting, Mladší žáci -28 kg
výhra
P 12:2
Richard ICHA, Sportfight gym o.s.
Points fighting, Mladší žáci -28 kg
výhra
P 9:2
Adam JANEK, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -28 kg
Kalendář

Facebook