Pavel ZEŤ
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Pavel ZEŤ
13. - 14. 6. 2014 MČR KL, Sanda, Rožnov pod Radhoštěm
CZ
1. místo
Sanda, Muži -65 kg
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
2. místo
Kick light, Muži -69 kg
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
21. - 22. 2. 2014 Slovak Open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
3. místo
Fullcontact, Muži -67 kg
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
15. - 16. 11. 2013 Czech Open K-1, FC, Olomouc
CZ
2. místo
Fullcontact, Muži -67 kg
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
9. 11. 2013 MČR PF, LC, Fo, Praha - Lipence
CZ
3. místo
Lightcontact, Muži -69 kg
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
25. - 26. 10. 2013 Czech Open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
2. místo
Kick light, Muži -69 kg
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
21. - 22. 6. 2013 MČR FC, LK, KL, Litoměřice
CZ
2. místo
Kick light, Junioři -69 kg
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
1. místo
Fullcontact, Junioři -67 kg
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
18. - 19. 5. 2012 Prague Open, Praha
CZ
1. místo
Kick light, Junioři -63 kg
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
3. místo
Lightcontact, Junioři -63 kg
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
3. 3. 2012 NP Čechy - Semicontact, Lightcontact, KickLight, Formy, Praha
CZ
1. místo
Kick light, Junioři -57 kg
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
3. místo
Lightcontact, Junioři -63 kg
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
24. - 26. 9. 2010 Czech Open 2010, hala UP Olomouc
CZ
3. místo
Lightcontact, Junioři -63 kg
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
15. 5. 2010 Arena TeamX Cup - turnaj pro nováčky, Brno
CZ
2. místo
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kalendář
PlakátRAMBO: Poslední krev
19. září 2019
Česká republika
PlakátSoul of the Warrior
21. září 2019
Strakonice

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (4. kolo)
22. září 2019
Olomouc
PlakátWAKO K-1 WORLD Grand Prix
26. - 28. září 2019
Praha

PlakátCzech Open
4. - 5. října 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
12. října 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
13. října 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
13. října 2019
Praha

PlakátMS WAKO - LC, LK, K1
19. - 27. října 2019
Bosna a Hercegovina
PlakátŠkolení trenérů II. třídy
31. října 2019
Praha

PlakátReprezentační soustředění
7. - 10. listopadu 2019
Dolní Prysk
PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (4. kolo)
16. listopadu 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
17. listopadu 2019
Praha
PlakátMS WAKO - PF, KL, FC
23. listopadu - 1. prosince 2019
Turecko

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (5. kolo)
23. listopadu 2019
Slaný
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (6. kolo)
14. prosince 2019
Česká Lípa


Facebook