Patrik ZÁDĚRA
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Patrik ZÁDĚRA
Iron Fighters, z.s.
24. - 26. 2. 2017 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
3. místo
Fullcontact, Muži -63,5 kg
Iron Fighters, z.s.
2. místo
K-1, Junioři -63,5 kg
Iron Fighters, z.s.
22. - 24. 9. 2016 WAKO K-1 European Cup, Praha
CZ
3. místo
K-1, Junioři -60 kg
Iron Fighters, z.s.
11. - 12. 6. 2016 MČR - K1, MMA, Praha
CZ
1. místo
K-1, Junioři -63,5 kg
Iron Fighters, z.s.
1. místo
MMA, Dorostenci -65,8 kg
Iron Fighters, z.s.
1. - 2. 4. 2016 Czech Open FC, K1, TB, MMA, Praha
CZ
1. místo
Fullcontact, Junioři -63,5 kg
Iron Fighters, z.s.
8. - 9. 6. 2012 MČR Lowkick, Lightcontact, KickLight, Lovosice
CZ
2. místo
Kick light, Starší žáci -42 kg
Berka Fight centrum z.s.
17. - 18. 6. 2011 MČR Lowkick, Lightcontact, Lovosice
CZ
1. místo
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
Iron Fighters, z.s.
1. místo
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
Iron Fighters, z.s.
13. - 14. 5. 2011 Národní pohár Čechy - Prague Open - Semi, Light, Formy, Praha
CZ
2. místo
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
Iron Fighters, z.s.
1. místo
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
Iron Fighters, z.s.
3. - 4. 12. 2010 Vánoční turnaj - Christmas Cup 2010, Chomutov
CZ
1. místo
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
Iron Fighters, z.s.
24. - 26. 9. 2010 Czech Open 2010, hala UP Olomouc
CZ
1. místo
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
Iron Fighters, z.s.
1. místo
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
Iron Fighters, z.s.
16. - 17. 4. 2010 MČR, Zubří
CZ
1. místo
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
Iron Fighters, z.s.
1. místo
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
Iron Fighters, z.s.
26. - 27. 3. 2010 Národní pohár Morava, Vysoké Mýto
CZ
1. místo
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
Iron Fighters, z.s.
Kalendář
PlakátWAKO K-1 WORLD Grand Prix
26. - 28. září 2019
Praha
PlakátCzech Open
4. - 5. října 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
12. října 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
13. října 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
13. října 2019
Praha
PlakátMS WAKO - LC, LK, K1
19. - 27. října 2019
Bosna a Hercegovina

PlakátŠkolení trenérů II. třídy
31. října 2019
Praha
PlakátReprezentační soustředění
7. - 10. listopadu 2019
Dolní Prysk

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (4. kolo)
16. listopadu 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
17. listopadu 2019
Praha

PlakátMS WAKO - PF, KL, FC
23. listopadu - 1. prosince 2019
Turecko
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (5. kolo)
23. listopadu 2019
Slaný

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (6. kolo)
14. prosince 2019
Česká Lípa

Facebook