Ondřej PUC
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Ondřej PUC
KBK Fox Ústí nad Labem
14. - 15. 10. 2016 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 3:10
Szabolcs BOZÓK, KIRALY
Points fighting, Starší žáci -57 kg
11. 9. 2016 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
výhra
P 10:8
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -57 kg
27. - 28. 5. 2016 Prague Open, Praha
CZ
prohra
RSC
Vojtěch LUXA, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Karel Kuchta, Fight arena Slaný
Kick light, Starší žáci -57 kg
prohra
P 9:11
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Junioři -57 kg
výhra
P 12:3
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Points fighting, Starší žáci -63 kg
výhra
P 7:6
Bohdan BÁRTA, SK Leon, z.s.
Points fighting, Starší žáci -57 kg
výhra
P 5:4
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -57 kg
30. 4. 2016 SAP liga - 2. kolo, Praha
CZ
výhra
P 10:0
Vojtěch CHALOUPKA, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -57 kg
výhra
P 8:7
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -57 kg
14. 11. 2015 SAP liga - 4. kolo, Praha
CZ
výhra
P 11:0
Matyáš LÖVENHÖFER, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -57 kg
výhra
P 10:2
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -57 kg
výhra
P 10:0
Matyáš LÖVENHÖFER, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -52 kg
výhra
P 10:7
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -52 kg
16. - 17. 10. 2015 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 2:9
William TAYLOR, Team Blue Blood
Points fighting, Starší žáci -57 kg
prohra
P 6:12
Márton SZIFFER, Kiraly Team Hungary
Points fighting, Starší žáci -52 kg
12. - 13. 6. 2015 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
RSC
Bartlomiej WOJCIK, Fight House 27 Nowy Sacz
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Jan JUNEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 2:1
Michael KARVAY, Macak's GYM Pardubice
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 9:4
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -52 kg
výhra
P 14:11
Bohdan BÁRTA, SK Leon, z.s.
Points fighting, Starší žáci -52 kg
výhra
P 12:8
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -47 kg
30. 5. 2015 SAP liga - 2. kolo, Praha
CZ
výhra
AB
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 6:3
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -57 kg
výhra
P 11:5
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -52 kg
výhra
P 10:0
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -47 kg
20. - 24. 5. 2015 Kick Box - World cup, Szeged, Maďarsko
HU
prohra
P 8:10
Roland Mézes, Debreczeni Team
Points fighting, Starší žáci -47 kg
24. - 26. 4. 2015 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck
AT
prohra
P 2:6
Botond Hegedus, Debreczeni Team
Points fighting, Starší žáci -47 kg
27. - 28. 3. 2015 Prague open, Praha
CZ
prohra
P 14:16
Bohdan BÁRTA, SK Leon, z.s.
Points fighting, Starší žáci -52 kg
výhra
P 11:1
Zdeněk MAREL, SK Leon, z.s.
Points fighting, Starší žáci -47 kg
20. - 21. 2. 2015 Slovak open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P 0:8
Botond Hegedüs, Debreczeni Team
Points fighting, Starší žáci -47 kg
7. 2. 2015 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 13:10
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Points fighting, Starší žáci -52 kg
výhra
P 11:2
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -47 kg
8. 11. 2014 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
výhra
P 10:8
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -47 kg
výhra
P 12:5
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -42 kg
24. - 25. 10. 2014 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 1:5
Martin KONECKI, Beskid Dragon
Points fighting, Starší žáci -42 kg
30. - 31. 5. 2014 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -42 kg
výhra
P 11:5
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
RSC
Michael HAUSER, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
9. - 10. 5. 2014 German Open, Ebern, Německo
DE
prohra
P 5:15
Roy Cipriano, Kickboxing Wohlen
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 2:5
Timon RICHTER, Fight Club Oberfranken
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
2. - 3. 5. 2014 MČR PF, LC, FC, Chrudim
CZ
výhra
P 11:7
Zdeněk MAREL, SK Leon, z.s.
Points fighting, Starší žáci -47 kg
výhra
P 11:0
Lukáš BINDER, Iron Fighters, z.s.
Points fighting, Starší žáci -47 kg
výhra
P 12:2
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -42 kg
výhra
P 10:0
Denys ROMAN, Karate klub Kladno
Points fighting, Starší žáci -42 kg
výhra
RSC
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 10:2
Martin TASUTIJ, KOBRA KLADNO
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
22. 3. 2014 SAP liga - 2. kolo, Klatovy
CZ
výhra
P 6:2
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
RSC
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
21. - 22. 2. 2014 Slovak Open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P 1:8
Szabolcs Bozók, KIRALYTEAM PF ACADEMY
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
8. 2. 2014 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 15:5
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -42 kg
výhra
P 11:1
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 10:0
Martin TASUTIJ, KOBRA KLADNO
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
9. 11. 2013 MČR PF, LC, Fo, Praha - Lipence
CZ
výhra
P 5:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 6:3
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:2
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 6:1
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
25. - 26. 10. 2013 Czech Open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 2:6
Timon RICHTER, Fight Club Oberfranken
Points fighting, Chlapci -150 cm
prohra
P 2:4
Szabolcs Bozók, Kiraly team
Points fighting, Chlapci -150 cm
výhra
P 5:0
Loren DOMBA, KICKBOXING KLUB "LAV" PULA
Points fighting, Chlapci -150 cm
výhra
P 2:0
Adam JANEK, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Chlapci -150 cm
28. 9. 2013 SAP liga - 4. kolo, Praha
CZ
výhra
P 16:6
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 10:8
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 11:12
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 13:3
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
25. 5. 2013 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
prohra
P 5:10
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 9:8
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 7:9
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 13:12
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
26. - 27. 4. 2013 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
prohra
AB
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 2:1
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 4:8
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 12:4
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 12:2
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 8:5
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 5:4
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
WO
Bořek ICHA, Panthers Fighters - TJSŘ
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
30. 3. 2013 SAP liga - 2. kolo, Klatovy
CZ
výhra
P 10:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 1:2
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
WO
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Marek KOČKA, G-Titán Žatec
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
15. - 16. 3. 2013 German open, Německo, Ebern
DE
prohra
P 1:6
Dennis Thümlein, FC Oberfr.
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
22. - 23. 2. 2013 Slovak open, Slovensko
SK
prohra
P 4:5
Martin Balint, KiralyTeam Pointfighting Academy
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
12. 1. 2013 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
prohra
WO
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Filip MEDUNA, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 5:4
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 5:2
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 5:6
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 5:6
Bára JURÁŠOVÁ, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 6:8
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
17. 11. 2012 SAP liga - 5. kolo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Bára JURÁŠOVÁ, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 6:5
Roman KOUDELKA, Sportfight gym o.s.
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 6:5
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 5:6
Bára JURÁŠOVÁ, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:2
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
10. 11. 2012 MČR Fullcontact, Semicontact, Formy, Praha - Lipence
CZ
prohra
P 6:8
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 0:4
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 4:6
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 10:6
Roman KOUDELKA, Sportfight gym o.s.
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:1
Bořek ICHA, Sportfight gym o.s.
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
Kalendář

Facebook