Mahammad JAFAR
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Mahammad JAFAR
Schejbal's Gym Lovosice
13. - 14. 10. 2017 Czech Open - PF, LC, KL, Praha
CZ
prohra
P 1:2
Josef VODÁK ml., KBC Milda Team z.s.
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Alexander DIDENKO, BEERFORT-Nyergesújfalu SE
Kick light, Junioři -63 kg
prohra
P 0:3
Krystian BIŚ, KSW POLICE
Lightcontact, Junioři -63 kg
prohra
P 1:2
Michal KRÓL, SKB Beskid Dragon
Lightcontact, Junioři -63 kg
17. - 18. 6. 2017 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
RSC
Miroslav GODŽA, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Low kick, Junioři -60 kg
video
21. - 23. 4. 2017 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 0:3
Patrik čauš, KICKBOXING KLUB IVANIĆ-GRAD
Fullcontact, Junioři -60 kg
17. - 19. 3. 2017 German open, Mnichov, Německo
DE
prohra
P 0:3
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Low kick, Junioři -60 kg
12. - 15. 5. 2016 Hungarian Kickboxing World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
prohra
P 0:3
Hajrudin Camdzic, CBS TESANJ
Low kick, Junioři -57 kg
prohra
P 0:3
Aibek Bakyt, Ast
Fullcontact, Junioři -57 kg
23. 4. 2016 EAST-WEST Liga K-1 & Thaiboxing 2016 (2), Lovosice
CZ
výhra
P 3:0
Dominik KOUDELA, Berka Fight centrum z.s.
K-1, Junioři 'B' -60 kg
15. - 17. 4. 2016 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 0:3
Sakhi AKHLAGHI, Afghanistan
K-1, Junioři -57 kg
1. - 2. 4. 2016 Czech Open FC, K1, TB, MMA, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Vojtěch SATRAPA, Penta Gym Praha
Fullcontact, Junioři -57 kg
19. - 21. 2. 2016 Slovak Open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P 0:3
Kristian Kozak, EDYMAX Bardejov
K-1, Junioři -57 kg
prohra
P 1:2
Krisztofer SZÁSZ, Metex05-Controll
Kick light, Junioři -57 kg
12. - 13. 6. 2015 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
AB
Radek ŠTÁDLER, Škola bojových umění Narama
Low kick, Starší žáci -52 kg
prohra
P 0:3
Radek ŠTÁDLER, Škola bojových umění Narama
Fullcontact, Starší žáci -52 kg
prohra
P 1:2
Vojtěch DRDA, G-Titán Žatec
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
P 1:2
Kamil CHRUŚLICKI, Fight House 27 Nowy Sacz
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
P 0:3
David DUCAR, SLOVAKIA - national team
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
prohra
DISQ
Bohdan BÁRTA, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
30. 5. 2015 SAP liga - 2. kolo, Praha
CZ
výhra
AB
Matyáš DAVÍDEK, TCB GYM
Kick light, Starší žáci -52 kg
20. - 24. 5. 2015 Kick Box - World cup, Szeged, Maďarsko
HU
prohra
P 0:3
Bence DEBRE, Esztergomi Kick-box SE
Kick light, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Barna Somodi, B&G Angels Veresegyház Kick-
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
P 0:3
Máté Nagy, Fontana KBSE
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
24. - 26. 4. 2015 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck
AT
prohra
P 1:2
Riccardo Soldi, Dynamite Team
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
27. - 28. 3. 2015 Prague open, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Filip LAGRON, HAMMERS GYM z.s.
Kick light, Starší žáci -52 kg
výhra
RSC
David PAVLŮV, Hakim Gym Kladno
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
P 0:3
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Filip LAGRON, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
WO
David PAVLŮV, Hakim Gym Kladno
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
20. - 21. 3. 2015 Czech open FC, K1, TB, MMA, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Daniel ZDENĚK, SK Atom Fighters Plzeň
Fullcontact, Starší žáci -52 kg
20. - 21. 2. 2015 Slovak open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P 1:2
Szabolcs Kakuk, B&G Angels Veresegyhaza
Kick light, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Marián Bobček, Orava Gym Dolný Kubín
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
P 1:2
Noel KUNYA, B&G Angels Veresegyhaza
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Erik Lovasz, CBŠ PERUN GYM TRNAVA
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
7. 2. 2015 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Jan CINDR, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
P 0:3
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Starší žáci -52 kg
výhra
P 2:1
Filip LAGRON, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Jan CINDR, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
13. - 14. 6. 2014 MČR KL, Sanda, Rožnov pod Radhoštěm
CZ
prohra
P 0:3
Ladislav POLÁŠEK, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Starší žáci -52 kg
30. - 31. 5. 2014 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
prohra
WO
Ladislav POLÁŠEK, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
WO
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
WO
Marian JONI, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
prohra
WO
Filip BLAŽEK, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
23. - 24. 5. 2014 MČR LK, Krásná Lípa
CZ
prohra
P 0:3
Radek ŠTÁDLER, Škola bojových umění Narama
Low kick, Starší žáci -47 kg
2. - 3. 5. 2014 MČR PF, LC, FC, Chrudim
CZ
prohra
P 0:3
Filip BLAŽEK, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
prohra
P 1:2
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Jan KAPR, Karate klub Karlovy Vary
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
AB
Lukáš BINDER, Iron Fighters, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
21. - 22. 2. 2014 Slovak Open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P 1:2
Ladislav POLÁŠEK, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
WO
Ivan Mušuka, Kickbox Leon Revúca
Kick light, Starší žáci -47 kg
8. 2. 2014 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
David DVOŘÁČEK, Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S.
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
WO
Vojtěch MODRA, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Starší žáci -47 kg
prohra
P 0:3
David DVOŘÁČEK, Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S.
Kick light, Starší žáci -47 kg
21. - 22. 6. 2013 MČR FC, LK, KL, Litoměřice
CZ
prohra
AB
Filip BLAŽEK, Fighter's Gym Teplice
Kick light, Starší žáci -47 kg
prohra
P 0:3
Miroslav SVOBODA, G-Titán Žatec
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Petr DANČO, Berka Fight centrum z.s.
Kick light, Starší žáci -42 kg
26. - 27. 4. 2013 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Luboš VANKA, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
Kalendář
PlakátMezinárodní školení rozhodčích WAKO
18. - 22. července 2019
Bulharsko
PlakátEUSA University Combat Games
30. července - 4. srpna 2019
Chorvatsko

PlakátReprezentační soustředění
12. - 18. srpna 2019
Harrachov
PlakátMEJ WAKO
23. srpna - 1. září 2019
Maďarsko

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
8. září 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
8. září 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
14. září 2019
Praha
PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (3. kolo)
14. září 2019
Vysoké Mýto

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (4. kolo)
22. září 2019
Olomouc
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
12. října 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
13. října 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
13. října 2019
Praha


Facebook