Miroslav GODŽA
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Miroslav GODŽA
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
7. - 8. 12. 2018 Advent Cup - Národní pohár v kickboxu, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Josef VODÁK ml., KBC Milda Team z.s.
Kick light, Muži -63 kg
výhra
RSC
Róbert JAMBOR, ŠKP Policajná Škola Košice
Kick light, Muži -63 kg
výhra
WO
Josef VODÁK ml., KBC Milda Team z.s.
Lightcontact, Muži -63 kg
výhra
RSC
Vlastimil ŠEBESTÍK, Spolek Kickbox Mariánské Lázně, z.s
Lightcontact, Muži -63 kg
8. - 9. 6. 2018 Mezinárodní MČR PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
AB
Oliver MARTIN, Millenium Gym o.s.
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Filip OPOČENSKÝ, SK TRIGA IMPACT TURNOV-Kazda team
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
DISQ
Tobiáš VITOCH, TCB GYM
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Filip OPOČENSKÝ, SK TRIGA IMPACT TURNOV-Kazda team
Lightcontact, Junioři -69 kg
výhra
P 3:0
Josef VODÁK ml., KBC Milda Team z.s.
Lightcontact, Junioři -69 kg
17. - 20. 5. 2018 Hungary Kickboxing World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
prohra
?
William TAYLOR, Team Blue Blood
Kick light, Junioři -57 kg
výhra
?
Habyb Samadov, UKRAINE NATIONAL TEAM
Kick light, Junioři -57 kg
výhra
?
Csongor Kiss, Agrobio Classic Kick-Box Club
Kick light, Junioři -57 kg
prohra
P 0:3
William TAYLOR, Team Blue Blood
Lightcontact, Junioři -57 kg
výhra
P 2:1
Roland Hrabovszky, Szigetszentmiklós Tököl SE
Lightcontact, Junioři -57 kg
4. - 5. 5. 2018 Prague Open, Praha
CZ
výhra
RSC
Filip KAFKA, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Junioři -57 kg
výhra
RSC
Filip KAFKA, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Junioři -57 kg
20. - 22. 4. 2018 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 0:3
Alexander DIDENKO, BEERFORT-Nyergesújfalu Kick-box SE
Kick light, Junioři -57 kg
prohra
P 1:2
Valerio Bovi, Top Team Academy
Lightcontact, Junioři -57 kg
výhra
P 3:0
Michele Benedetti, Team Lombardia
Lightcontact, Junioři -57 kg
23. - 24. 3. 2018 Národní pohár Čech v kickboxu, Lovosice
CZ
výhra
WO
Filip KAFKA, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Junioři -57 kg
prohra
P 0:3
Jan Kovářík, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Junioři -57 kg
výhra
P 3:0
Filip KAFKA, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Junioři -57 kg
23. - 25. 2. 2018 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
prohra
?
Patrik NITECKI, Raptors Kickboxing club
K-1, Junioři -57 kg
výhra
?
Alexander DIDENKO, BEERFORT-Nyeresújfalu Kick
Kick light, Junioři -57 kg
výhra
?
Marek Dolanský, Goral gym Kežmarok
Kick light, Junioři -57 kg
výhra
P
Kristián Bučko, SKP Banska Bystrica
Kick light, Junioři -57 kg
13. - 14. 10. 2017 Czech Open - PF, LC, KL, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Alexander DIDENKO, BEERFORT-Nyergesújfalu SE
Kick light, Junioři -57 kg
prohra
P 1:2
Alexander DIDENKO, BEERFORT-Nyergesújfalu SE
Lightcontact, Junioři -57 kg
17. - 18. 6. 2017 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
RSC
Mahammad JAFAR, Schejbal's Gym Lovosice
Low kick, Junioři -60 kg
video
výhra
WO
Radek ŠTÁDLER, Škola bojových umění Narama
Low kick, Junioři -60 kg
výhra
P 3:0
Filip KAFKA, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Junioři -57 kg
výhra
P 3:0
Vojtěch DRDA, G-Titán Žatec
Kick light, Junioři -57 kg
18. - 21. 5. 2017 Hungary World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
prohra
P 0:3
Dogukan Cicek, WAKO Turkey
Kick light, Junioři -57 kg
24. - 26. 2. 2017 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
prohra
?
Patrik GRÜNCZEISZ, Controll SE Szombathely
Kick light, Junioři -57 kg
10. - 11. 6. 2016 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
WO
Adam PANUŠKA, Škola bojových umění Narama
Kick light, Starší žáci -47 kg
prohra
DISQ
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Filip KAFKA, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Vojtěch BALOGH, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
27. - 28. 5. 2016 Prague Open, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Kick light, Starší žáci -47 kg
prohra
P 0:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
1. - 2. 4. 2016 Czech Open FC, K1, TB, MMA, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Roman KARVAY, Macak's GYM Pardubice
K-1, Starší žáci -42 kg
27. 3. 2016 Den chrudimských mistrů, Chrudim
CZ
prohra
P 1:2
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Fullcontact, Starší žáci -45 kg
19. - 21. 2. 2016 Slovak Open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
výhra
?
Adrian Sederecki, MM Mazur team
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
?
Andrija Matijašević, Kik boks klub Kolubara
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Starší žáci -42 kg
16. - 17. 10. 2015 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Jakub GRZYWACZ, Tang Soo Do Pionki
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
12. - 13. 6. 2015 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
AB
Michael KARVAY, Macak's GYM Pardubice
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Roman KARVAY, Macak's GYM Pardubice
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
P 2:1
Břetislav VLASÁK, Orient Fighting Club
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
prohra
P 0:3
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
20. - 21. 2. 2015 Slovak open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
výhra
P 2:1
Oliver PUNČOCHÁŘ, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Starší žáci -37 kg
výhra
P 2:1
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Starší žáci -37 kg
13. - 14. 6. 2014 MČR KL, Sanda, Rožnov pod Radhoštěm
CZ
prohra
RSC
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Kick light, Starší žáci -42 kg
2. - 3. 5. 2014 MČR PF, LC, FC, Chrudim
CZ
prohra
AB
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
21. - 22. 6. 2013 MČR FC, LK, KL, Litoměřice
CZ
prohra
P 1:2
Oliver PUNČOCHÁŘ, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Martin TASUTIJ, KOBRA KLADNO
Kick light, Mladší žáci -32 kg
výhra
RSC
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Kick light, Mladší žáci -32 kg
26. - 27. 4. 2013 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
prohra
P 1:2
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
Kalendář
PlakátReprezentační soustředění - PF, LC, KL
8. - 12. července 2019
Praha
PlakátMezinárodní školení rozhodčích WAKO
18. - 22. července 2019
Bulharsko

PlakátEUSA University Combat Games
30. července - 4. srpna 2019
Chorvatsko
PlakátReprezentační soustředění
12. - 18. srpna 2019
Harrachov

PlakátMEJ WAKO
23. srpna - 1. září 2019
Maďarsko
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
8. září 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
8. září 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
14. září 2019
Praha

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (3. kolo)
15. září 2019
Vysoké Mýto
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (4. kolo)
22. září 2019
Olomouc


Facebook