Michaela GÓRALCZYKOVÁ
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Michaela GÓRALCZYKOVÁ
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
7. - 8. 12. 2018 Advent Cup - Národní pohár v kickboxu, Praha
CZ
výhra
P 14:3
Eva BALCAROVÁ, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Juniorky -70 kg
15. - 23. 9. 2018 MSJ WAKO, Jesolo Lido, Itálie
IT
prohra
P 9:14
Jasmin AIGNER, AUT
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
výhra
P 10:9
Eirini Maria Karapanou, GRE
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
výhra
P 11:1
Lisa Danielsen, NOR
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
výhra
P 10:0
Vania Mendez, CHI
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
8. - 9. 6. 2018 Mezinárodní MČR PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 12:1
Klára ŠLÉZOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žákyně -60 kg
17. - 20. 5. 2018 Hungary Kickboxing World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
výhra
P 9:6
Vajda Lara Vuzem, Kickboxing Zveza Slovenije
Points fighting, Starší žákyně -60 kg
výhra
P 6:3
Alisa Zagar Slemensek, Kickboxing Zveza Slovenije
Points fighting, Starší žákyně -60 kg
výhra
P 12:10
Ava Thomas, Welsh Kickboxing Organisation
Points fighting, Starší žákyně -60 kg
výhra
P 7:4
Akrivi Galanomati, ICAROS TEAM
Points fighting, Starší žákyně -60 kg
prohra
P 2:7
Vajda Lara Vuzem, Kickboxing Zveza Slovenije
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
výhra
?
Akrivi Galanomati, ICAROS TEAM
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
20. - 22. 4. 2018 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 8:10
Sarah Below, Feuersports e.V.,
Points fighting, Starší žákyně -60 kg
výhra
P 13:4
Joke Valkiers, Europe Gym Hulshout
Points fighting, Starší žákyně -60 kg
prohra
P 3:7
Molly Cooper, Top Ten UK
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
výhra
P 3:2
Lucidi Noemi, CINECITTA BETTINI KICK BOXING
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
výhra
?
Zagar Slemensek Larisa, Kickboxing Zveza Slovenije
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
výhra
P 8:5
Veronica KREIDL, JP MARTIAL ARTS
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
23. - 25. 2. 2018 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
výhra
?
Martina KOPECKÁ, Kick Box Club Kutná Hora
Points fighting, Ženy -55 kg
výhra
?
Kristýna ŘEHÁKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Ženy -55 kg
výhra
?
Vanessza Murvai, HED-LAND Sportcsarnok
Points fighting, Ženy -55 kg
výhra
?
Emma NUKIC, Asvö Kbc Rohrbach
Points fighting, Starší žákyně +65 kg
výhra
?
Boglárka Koszecz, Debreczeni Team
Points fighting, Starší žákyně +65 kg
prohra
?
Yvonne Schmidl, Asvö Kbc Rohrbach
Points fighting, Starší žákyně -60 kg
prohra
?
Yvonne Schmidl, Asvö Kbc Rohrbach
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
výhra
?
Nikola Pap, Újkígyósi Szabadidő SC.
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
13. - 14. 10. 2017 Czech Open - PF, LC, KL, Praha
CZ
výhra
P 10:2
Lisa HEIM, KC-Kruckenhauser
Points fighting, Juniorky -55 kg
výhra
P 10:7
Kristýna ŘEHÁKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Juniorky -55 kg
výhra
P 11:1
Nikol BARTOLČIĆ, LAV PULA
Points fighting, Starší žákyně -60 kg
výhra
P 5:1
Ekaterina GONCHARUK, Kickfighter
Points fighting, Starší žákyně -60 kg
výhra
P 6:0
Lenka HRSTKOVÁ, Taekwondo ITF Sonkal Praha
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
prohra
P 5:8
Ela ZNAOR, KBK Sušak - Rijeka
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
1. - 10. 9. 2017 MEJ WAKO, Skopje, Makedonie
MK
prohra
P 7:11
Isabelle Whitmore, WAKO GB
Points fighting, Starší žákyně -50 kg
17. - 18. 6. 2017 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 2:1
Timea HAMARIKOVA, Športový Kickbox klub Michalovce
Kick light, Starší žákyně -55 kg
výhra
P 3:0
Timea HAMARIKOVA, Športový Kickbox klub Michalovce
Lightcontact, Starší žákyně -55 kg
výhra
P 6:2
Vendula BOUČKOVÁ, ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Points fighting, Starší žákyně -60 kg
výhra
P 7:0
Klára KROVIAŘOVÁ, ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Points fighting, Starší žákyně -60 kg
18. - 21. 5. 2017 Hungary World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
prohra
P 4:10
Kiara Mager, Kickboxing Team Kibo
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
výhra
P 6:5
Evina Koufopoulou, IKAROS
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
výhra
P 10:4
Kym Doyle, Tallaght Martial Arts
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
prohra
P 9:10
Beth Walsh, Team Energize
Points fighting, Starší žákyně -50 kg
5. - 6. 5. 2017 Prague Open, Praha
CZ
prohra
P 12:14
Kristýna ŘEHÁKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Juniorky -60 kg
prohra
P 8:16
Kristýna ŘEHÁKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Juniorky -55 kg
21. - 23. 4. 2017 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 4:5
Ela ZNAOR, KBK SUSAK
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
prohra
P 4:6
Giorgia Russo, TEAM BESTFIGHTER
Points fighting, Starší žákyně -50 kg
výhra
P 9:3
Sophie Scherr, Kickbox Union Wies
Points fighting, Starší žákyně -50 kg
9. - 12. 2. 2017 Karlovac Open, Karlovac, Chorvatsko
HR
výhra
P 4:0
Kseniia Artebiakina, DUSH 4 BELGOROD
Points fighting (Grandchampion), Starší žákyně
výhra
P 9:4
Isabella Glater, Team Renegade
Points fighting (Grandchampion), Starší žákyně
prohra
P 1:4
Veronica KREIDL, Brixlegger Sportkarate Club - Prosic
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
prohra
P 2:6
Vajda Vuzem, KICKBOXING PTUJ
Points fighting, Starší žákyně -50 kg
20. - 22. 1. 2017 Golden Glove, Conegliano/Treviso, Itálie
IT
prohra
P 4:5
Asia Sanita, HMD Italia
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
výhra
P 3:2
Martina Barcheri, Asd Euro Kickboxing
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
výhra
P 8:3
Natasa Jubecic, Brixlegger Sportkarate Club - Prosic
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
prohra
P 2:3
Francesca Ceci, HMD Italia
Points fighting, Starší žákyně -50 kg
výhra
P 6:5
Natasa Jubecic, Brixlegger Sportkarate Club - Prosic
Points fighting, Starší žákyně -50 kg
výhra
P 4:0
Giorgia Russo, ASD Team Vicor
Points fighting, Starší žákyně -50 kg
výhra
P 6:4
Rihabe Abbassi, Asd Euro Kickboxing
Points fighting, Starší žákyně -50 kg
2. - 3. 12. 2016 Advent Challenge, Praha
CZ
prohra
P 8:10
Elizabet SIMONICS, KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Points fighting, Juniorky -60 kg
14. - 15. 10. 2016 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
výhra
P 12:4
Kovács ANITA, Kondorosi Kick-box Egyesület
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
výhra
P 7:2
Iva VUKOŠIĆ, KBK TIGAR SLUNJ
Points fighting, Starší žákyně -50 kg
výhra
P 10:2
Kovács ANITA, Kondorosi Kick-box Egyesület
Points fighting, Starší žákyně -50 kg
výhra
P 8:4
Michelle DEL-GAUDIO, Dynamite Team
Points fighting, Starší žákyně -46 kg
výhra
P 9:4
Nikola KALETA, SKB Beskid Dragon
Points fighting, Starší žákyně -46 kg
10. - 11. 6. 2016 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 7:3
Klára Kroviářová, ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Points fighting, Starší žákyně -46 kg
výhra
P 8:1
Lucie MÜLLEROVÁ, ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Points fighting, Starší žákyně -46 kg
27. - 28. 5. 2016 Prague Open, Praha
CZ
prohra
P 17:18
Kristýna ŘEHÁKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Juniorky -55 kg
výhra
P 19:16
Kristýna ŘEHÁKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Juniorky -50 kg
výhra
P 8:3
Lucie BARCHÁNKOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žákyně -60 kg
prohra
P 8:14
Lucie BARCHÁNKOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žákyně -55 kg
výhra
P 11:7
Laura ŠTREJBAROVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žákyně -50 kg
výhra
P 14:4
Stefanie Anne Schlegelova, Kampfsport Akademie Nürtingen
Points fighting, Starší žákyně -50 kg
výhra
AB
Olga MICHALOVÁ, FIGHTER'S GYM PRAHA
Points fighting, Starší žákyně -46 kg
výhra
P 10:0
Stefanie Anne Schlegelova, Kampfsport Akademie Nürtingen
Points fighting, Starší žákyně -46 kg
12. - 15. 5. 2016 Hungarian Kickboxing World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
prohra
P 3:8
Marietta Galanomati, Icaros Team
Points fighting, Starší žákyně -50 kg
prohra
P 7:10
Katharina Mixner, KBC - Gratwein
Points fighting, Starší žákyně -46 kg
15. - 17. 4. 2016 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 3:5
Lara Vuzem Vajda, National team Slovenia
Points fighting, Starší žákyně -50 kg
výhra
P 8:6
Tatiana Mikheeva, CSKA-Moscow
Points fighting, Starší žákyně -50 kg
prohra
P 2:3
Francesca Ceci, HMD Italia
Points fighting, Starší žákyně -46 kg
výhra
P 9:3
Alicia Pé, Wolfpack Boxing Team
Points fighting, Starší žákyně -46 kg
prohra
P 2:4
Giorgia Russo, Asd Team Vicor
Points fighting, Mladší žákyně +47 kg
výhra
P 5:3
Alina Huainigg, Union Velden
Points fighting, Mladší žákyně +47 kg
výhra
P 9:3
Vanessa Dzanic, ASKÖ Kickboxen Hütter
Points fighting, Mladší žákyně +47 kg
prohra
P 6:7
Jasmin AIGNER, BSC - Prosic
Points fighting, Mladší žákyně -47 kg
19. - 21. 2. 2016 Slovak Open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
WO
Oliwia MARTYNIAK, Beskid Dragon
Points fighting, Starší žákyně -50 kg
výhra
P 6:5
Nikola KALETA, Beskid Dragon
Points fighting, Starší žákyně -46 kg
výhra
P 11:6
Oliwia MARTYNIAK, Beskid Dragon
Points fighting, Starší žákyně -46 kg
prohra
WO
Soňa Gazdová, ŠK Gladiátor Snina
Points fighting, Mladší žákyně +47 kg
prohra
WO
Nikola Pap, Újkígyósi Szabadidő SC
Points fighting, Mladší žákyně -47 kg
30. 1. 2016 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 11:1
Kristýna ŘEHÁKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Juniorky -50 kg
výhra
P 7:3
Adam PARTYKA, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
14. 11. 2015 SAP liga - 4. kolo, Praha
CZ
výhra
P 11:5
Michaela KOČÁRKOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žákyně -50 kg
prohra
P 3:7
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 11:0
Vojta ŠEDIVÝ, FIGHTER'S GYM PRAHA
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
16. - 17. 10. 2015 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
výhra
P 7:5
Lorena GAZILJ, KBK Mawashi Makarska
Points fighting, Mladší žákyně +47 kg
prohra
P 4:6
Boglárka ROZGONYI, Kiraly Team Hungary
Points fighting, Mladší žákyně -47 kg
výhra
P 6:4
Lorena GAZILJ, KBK Mawashi Makarska
Points fighting, Mladší žákyně -47 kg
3. 10. 2015 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
prohra
P 9:10
Laura ŠTREJBAROVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žákyně -46 kg
výhra
P 10:5
Laura ŠTREJBAROVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žákyně -42 kg
výhra
P 10:6
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Starší žáci -47 kg
12. - 13. 6. 2015 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
P 4:14
Oliwia MARTYNIAK, Beskid Dragon
Points fighting, Starší žákyně -46 kg
prohra
P 6:12
Valentina VACKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -47 kg
24. - 26. 4. 2015 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck
AT
prohra
P 5:6
Nele Glase, Kick-Box-Team-Eberswalde
Points fighting, Starší žákyně -42 kg
prohra
P 6:11
Nele Hellmer, Budokan Sport-Club e.V.
Points fighting, Mladší žákyně -47 kg
prohra
P 1:5
Nurhana Fazlic, ATUS Gratkorn
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
7. 2. 2015 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 14:4
Tereza TOBOLOVÁ, ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Points fighting, Mladší žákyně -47 kg
výhra
P 11:0
Klára ŠEBESTOVÁ, ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Points fighting, Mladší žákyně -47 kg
prohra
P 6:11
Valentina VACKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 10:5
Lucie MÜLLEROVÁ, ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
24. - 25. 10. 2014 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 2:9
Jasmin AIGNER, BSC-Prosic
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 10:8
Petra SEMSEI, KiralyTeam Pointfighting Academy
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 4:0
Julie VYKOUKOVÁ, Karate klub Kladno
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
prohra
WO
Nurhana Fazlic, ATUS Gratkorn
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
15. - 18. 5. 2014 WAKO World Cup, Szeged, Maďarsko
HU
výhra
P 16:15
Kalina Sofronieva, Masaru
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 11:5
Oliwia Rucińska, CSW Champion Lubawa
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
2. - 3. 5. 2014 MČR PF, LC, FC, Chrudim
CZ
výhra
P 13:4
Julie VYKOUKOVÁ, Karate klub Kladno
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 12:10
Anna KOUKOLÍKOVÁ, Karate klub Kladno
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 15:5
Valentina VACKOVÁ, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 12:2
Julie VYKOUKOVÁ, Karate klub Kladno
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
11. - 13. 4. 2014 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 3:7
Celina Brecht, KSV Geisenhausen e.V.
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
prohra
P 2:12
Celina Brecht, KSV Geisenhausen e.V.
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 6:5
Nurhana Fazlic, Arbeitskreis Turn-und Sport-Verein Gratkorn(Kurz ATUS Gratkorn)
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
21. - 22. 2. 2014 Slovak Open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P 8:12
Rozgonyi Boglárka, KIRALYTEAM PF ACADEMY
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 10:2
Janka Gulaková, Kickbox Leon Revúca
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
prohra
P 6:9
Rozgonyi Boglárka, KIRALYTEAM PF ACADEMY
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 16:11
Koszecz Boglárka, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
8. 2. 2014 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 6:4
Tereza TOBOLOVÁ, ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 10:0
Klára ŠEBESTOVÁ, ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 7:6
Kateřina GÁSPÁROVÁ, Karate klub Karlovy Vary
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
9. 11. 2013 MČR PF, LC, Fo, Praha - Lipence
CZ
výhra
P 7:6
Anna KOUKOLÍKOVÁ, Karate klub Kladno
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 15:5
Klára NEDVĚDOVÁ, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 10:0
Julie VYKOUKOVÁ, Karate klub Kladno
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
25. - 26. 10. 2013 Czech Open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 3:7
Bára JURÁŠOVÁ, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Dívky -145 cm
Kalendář

Kalendář
PlakátReprezentační soustředění PF,LC,KL
7. - 12. července 2020
Říčky v Orlických horách

Facebook