Max STREMILOVSCHII
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Max STREMILOVSCHII
TJ Jiskra Aš Blue Dragon
27. 10. 2018 LIKOST liga kickboxu K-1 (5. kolo), Slaný
CZ
výhra
P 3:0
Petr JIŘENA, Bicom Fight Centrum Hrádek nad Nisou
K-1, Starší žáci 'B' -52 kg
6. - 9. 9. 2018 WAKO K-1 EUROPEAN CUP, Praha
CZ
prohra
KO
Shahin NAZARLI, Bulat
K-1, Mladší junioři -52 kg
výhra
P 3:0
Tomas MINTAL, Ares gym AC UNIZA
K-1, Mladší junioři -52 kg
26. 5. 2018 LIKOST liga kickboxu K-1 (3. kolo), Žebrák
CZ
prohra
P 1:2
Tomáš BAČINA, Macak's GYM Pardubice
K-1, Starší žáci 'B' -52 kg
28. 4. 2018 LIKOST liga kickboxu K-1 (2. kolo), Liberec
CZ
výhra
P 2:1
Dominik FEDOR, Iron Fighters, z.s.
K-1, Starší žáci 'B' -47 kg
21. 10. 2017 LIKOST liga K-1 (5. kolo), Slaný
CZ
prohra
P 0:3
Štěpán MOUTELÍK, Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1, Starší žáci 'B' -47 kg
27. - 30. 9. 2017 WAKO K-1 EUROPEAN CUP, Praha
CZ
prohra
RSC
Ivan RUS, WAKO UKRAINE
K-1, Starší žáci -42 kg
13. 5. 2017 LIKOST liga K-1 (3. kolo), Žebrák
CZ
remíza
DRAW
Dominik FEDOR, Iron Fighters, z.s.
K-1, Starší žáci 'B' -42 kg
19. 2. 2017 LIKOST liga K-1 (1. kolo), Liberec
CZ
prohra
P 0:3
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
K-1, Starší žáci 'B' -42 kg
video
Kalendář
PlakátRAMBO: Poslední krev
19. září 2019
Česká republika
PlakátSoul of the Warrior
21. září 2019
Strakonice

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (4. kolo)
22. září 2019
Olomouc
PlakátWAKO K-1 WORLD Grand Prix
26. - 28. září 2019
Praha

PlakátCzech Open
4. - 5. října 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
12. října 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
13. října 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
13. října 2019
Praha

PlakátMS WAKO - LC, LK, K1
19. - 27. října 2019
Bosna a Hercegovina
PlakátŠkolení trenérů II. třídy
31. října 2019
Praha

PlakátReprezentační soustředění
7. - 10. listopadu 2019
Dolní Prysk
PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (4. kolo)
16. listopadu 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
17. listopadu 2019
Praha
PlakátMS WAKO - PF, KL, FC
23. listopadu - 1. prosince 2019
Turecko

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (5. kolo)
23. listopadu 2019
Slaný
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (6. kolo)
14. prosince 2019
Česká Lípa


Facebook