Matyáš-Vítězslav VÍTEK
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Matyáš-Vítězslav VÍTEK
SK Leon, z.s.
8. - 9. 6. 2018 Mezinárodní MČR PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 2:1
Artiom RATA, TCB GYM
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
prohra
RSC
Patrik HEČKO, Berka Fight centrum z.s.
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 0:10
Adam PARTYKA, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -63 kg
4. - 5. 5. 2018 Prague Open, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Václav BOSÁK, Millenium Gym o.s.
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 0:3
Marek DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 1:11
Sebastien MACHÁČEK, Kick Box Club Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 7:5
Kryštof PRŮŠA, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 7:5
David DEMETER, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
23. - 24. 3. 2018 Národní pohár Čech v kickboxu, Lovosice
CZ
prohra
P 0:3
Artiom RATA, TCB GYM
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 2:1
Vít PROKOPOVIČ, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 7:11
Kryštof PRŮŠA, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
17. - 18. 6. 2017 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Pavel PETRŮ, SK Kickbox Chodov
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 0:2
Michael HAUSER, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
Kalendář
PlakátRAMBO: Poslední krev
19. září 2019
Česká republika
PlakátSoul of the Warrior
21. září 2019
Strakonice

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (4. kolo)
22. září 2019
Olomouc
PlakátWAKO K-1 WORLD Grand Prix
26. - 28. září 2019
Praha

PlakátCzech Open
4. - 5. října 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
12. října 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
13. října 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
13. října 2019
Praha

PlakátMS WAKO - LC, LK, K1
19. - 27. října 2019
Bosna a Hercegovina
PlakátŠkolení trenérů II. třídy
31. října 2019
Praha

PlakátReprezentační soustředění
7. - 10. listopadu 2019
Dolní Prysk
PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (4. kolo)
16. listopadu 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
17. listopadu 2019
Praha
PlakátMS WAKO - PF, KL, FC
23. listopadu - 1. prosince 2019
Turecko

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (5. kolo)
23. listopadu 2019
Slaný
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (6. kolo)
14. prosince 2019
Česká Lípa


Facebook