Martin KODÝM
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Martin KODÝM
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
14. - 15. 10. 2016 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 4:10
Bence ZAJÁCZ, KIRALY
Points fighting, Starší žáci -57 kg
11. 9. 2016 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
prohra
P 8:10
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -57 kg
27. - 28. 5. 2016 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 11:9
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Junioři -57 kg
prohra
P 3:4
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Points fighting, Starší žáci -63 kg
prohra
P 4:5
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -57 kg
12. - 15. 5. 2016 Hungarian Kickboxing World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
prohra
P 3:8
Žan Ferme, KBZS
Points fighting, Starší žáci -57 kg
prohra
?
Matthias Zeinzinger, KCK
Points fighting, Starší žáci -52 kg
30. 4. 2016 SAP liga - 2. kolo, Praha
CZ
výhra
P 9:2
Junus ASUCHANOV, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -63 kg
výhra
P 10:0
Tomáš TROUSIL, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -63 kg
prohra
P 7:8
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -57 kg
výhra
P 14:8
Laura ŠTREJBAROVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -52 kg
výhra
P 10:0
Waldemar DENK, FIGHTER'S GYM PRAHA
Points fighting, Starší žáci -52 kg
15. - 17. 4. 2016 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 4:7
Manuel Scimo, Aikya
Points fighting, Starší žáci -57 kg
prohra
P 3:4
Darius Strätz, WoK Team Germany
Points fighting, Starší žáci -52 kg
19. - 21. 2. 2016 Slovak Open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P 0:4
Bozók Szabolcs, KIRALYTEAM PF ACADEMY
Points fighting, Starší žáci -52 kg
30. 1. 2016 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 7:6
Josef SÝKORA, Gladiators Gym České Budějovice
Points fighting, Junioři -63 kg
výhra
P 12:8
Junus ASUCHANOV, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -63 kg
výhra
P 10:4
Josef SÝKORA, Gladiators Gym České Budějovice
Points fighting, Starší žáci -63 kg
14. 11. 2015 SAP liga - 4. kolo, Praha
CZ
výhra
P 10:0
Junus ASUCHANOV, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -63 kg
výhra
P 20:10
Eva BALCAROVÁ, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Starší žáci -63 kg
prohra
P 2:10
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -57 kg
prohra
P 7:10
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -52 kg
16. - 17. 10. 2015 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 1:5
Márk HAMMER, Kiraly Team Hungary
Points fighting, Starší žáci -57 kg
výhra
P 8:7
Pavel ZABLOTSKI, MKE Minsk
Points fighting, Starší žáci -57 kg
prohra
P 3:8
Zdeněk MAREL, SK Leon, z.s.
Points fighting, Starší žáci -52 kg
3. 10. 2015 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
výhra
P 9:8
Junus ASUCHANOV, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -63 kg
výhra
P 16:12
Eva BALCAROVÁ, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Starší žáci -52 kg
12. - 13. 6. 2015 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
P 4:9
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -52 kg
výhra
P 8:7
Mateusz PIETRZYK, Beskid Dragon
Points fighting, Starší žáci -52 kg
prohra
P 8:12
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -47 kg
30. 5. 2015 SAP liga - 2. kolo, Praha
CZ
prohra
AB
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
AB
Břetislav VLASÁK, Orient Fighting Club
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
prohra
P 3:6
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -57 kg
prohra
P 5:11
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -52 kg
prohra
P 0:10
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -47 kg
20. - 24. 5. 2015 Kick Box - World cup, Szeged, Maďarsko
HU
prohra
P 8:10
Bence GERGELY, Király Team Csepel
Points fighting, Starší žáci -47 kg
24. - 26. 4. 2015 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck
AT
prohra
P 1:3
Tibor Czár, Debreczeni Team
Points fighting, Starší žáci -47 kg
27. - 28. 3. 2015 Prague open, Praha
CZ
prohra
P 3:11
Zdeněk MAREL, SK Leon, z.s.
Points fighting, Starší žáci -47 kg
20. - 21. 2. 2015 Slovak open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P 0:9
Tibor Czár, Debreczeni Team
Points fighting, Starší žáci -47 kg
prohra
P 2:5
Patrik Cselovszki, Kiralyteam PF Academy
Points fighting, Starší žáci -42 kg
7. 2. 2015 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
prohra
P 2:11
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -47 kg
výhra
P 18:9
Jakub TVARDEK, ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Points fighting, Starší žáci -47 kg
výhra
P 10:0
Ondřej PAPŠÍK, ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Points fighting, Starší žáci -42 kg
8. 11. 2014 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
prohra
P 8:10
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -47 kg
výhra
P 9:8
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -47 kg
prohra
P 5:12
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -42 kg
24. - 25. 10. 2014 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 1:5
Zdeněk MAREL, SK Leon, z.s.
Points fighting, Starší žáci -47 kg
prohra
P 0:5
Bence GERGELY, KiralyTeam Pointfighting Academy
Points fighting, Starší žáci -42 kg
prohra
P 4:6
Bence ZAJÁCZ, Dragonteam
Points fighting, Starší žáci -42 kg
30. - 31. 5. 2014 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
výhra
P 6:5
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -47 kg
výhra
P 4:1
Roman DENYS, Karate klub Kladno
Points fighting, Starší žáci -47 kg
prohra
P 0:3
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -42 kg
2. - 3. 5. 2014 MČR PF, LC, FC, Chrudim
CZ
prohra
P 2:4
Lukáš BINDER, Iron Fighters, z.s.
Points fighting, Starší žáci -47 kg
prohra
P 2:12
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -42 kg
8. 2. 2014 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
prohra
P 0:10
Lukáš SVRČEK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -47 kg
prohra
P 5:15
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -42 kg
výhra
P 13:3
Jakub TVARDEK, ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Points fighting, Starší žáci -42 kg
9. 11. 2013 MČR PF, LC, Fo, Praha - Lipence
CZ
prohra
P 3:5
Zdeněk MAREL, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 1:6
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
25. - 26. 10. 2013 Czech Open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 2:8
Timon RICHTER, Fight Club Oberfranken
Points fighting, Chlapci -165 cm
28. 9. 2013 SAP liga - 4. kolo, Praha
CZ
prohra
P 6:16
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 7:2
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 3:13
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
25. 5. 2013 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
výhra
P 4:3
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 2:0
Diab VITARIGOV, Sportovni Klub KATANA z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 8:9
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 4:8
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 12:13
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
26. - 27. 4. 2013 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
prohra
P 3:5
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 5:9
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 5:8
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
WO
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
12. 1. 2013 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
prohra
P 4:5
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 4:6
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 3:6
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 8:6
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
10. 11. 2012 MČR Fullcontact, Semicontact, Formy, Praha - Lipence
CZ
prohra
P 5:8
Jiří Bartko
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 0:3
Marek LABUŤ, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 4:0
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 1:0
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
Kalendář

Facebook