Martin HAUSER
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Martin HAUSER
Martin Zavoral Team Fighter's
SK Leon, z.s.
Trenér III. třídy
7. - 8. 12. 2018 Advent Cup - Národní pohár v kickboxu, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Andrej LASENKO, TSV Lichtenberg 1898 e.V.
Lightcontact, Muži -79 kg
výhra
P 3:0
Patrik BOČKOROŠ, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Muži -79 kg
výhra
RSC
Martin JANECKÝ, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Muži -79 kg
8. - 9. 6. 2018 Mezinárodní MČR PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
RSC
Jaroszlav MALJAR, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Muži -79 kg
prohra
RSC
Petr HODEK, KickBox team Habartov
Lightcontact, Muži -79 kg
výhra
RSC
František PALLO, SK TRIGA IMPACT TURNOV-Kazda team
Lightcontact, Muži -79 kg
výhra
P 10:0
Lukáš SVETLÁK, SK Leon, z.s.
Points fighting, Muži -74 kg
4. - 5. 5. 2018 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Michal ŠTORKÁN, Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Lightcontact, Muži -74 kg
výhra
WO
Martin KUČERA, Fightclub Brno
Lightcontact, Muži -74 kg
výhra
P 10:0
Stanislav ŠTRAICHER, SK Dragon Gym Košťany, z.s
Points fighting, Muži +94 kg
výhra
P 11:1
Adam PÁNEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Points fighting, Muži +94 kg
23. - 24. 3. 2018 Národní pohár Čech v kickboxu, Lovosice
CZ
prohra
P 0:3
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Muži -79 kg
výhra
P 3:0
Jaroszlav MALJAR, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Muži -79 kg
výhra
P 10:3
Zdeněk MAREL, SK Leon, z.s.
Points fighting, Muži -79 kg
23. - 25. 2. 2018 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
prohra
?
Dániel Péter Zsarkó, Combat_D_SC
Lightcontact, Muži -74 kg
prohra
?
Roland VERES, KIRALYTEAM PF ACADEMY
Points fighting (Grandchampion), Muži
výhra
?
Roland Viczián, Debreczeni Team
Points fighting (Grandchampion), Muži
prohra
?
Nagy Zalán, KIRALYTEAM PF ACADEMY
Points fighting, Muži -74 kg
výhra
?
ábel Juhász, Debreczeni Team
Points fighting, Muži -74 kg
výhra
?
István Magyar, Debreczeni Team
Points fighting, Muži -74 kg
13. - 14. 10. 2017 Czech Open - PF, LC, KL, Praha
CZ
prohra
WO
Viktor BERAN, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Muži -74 kg
prohra
WO
Stanislav REZEK, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Lightcontact, Muži -74 kg
prohra
AB
Daniel TOKARČÍK, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Junioři -74 kg
prohra
P 3:9
Krisztián JÁROSZKIEVICZ, KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Points fighting (Grandchampion), Muži
výhra
P 5:1
Zoltan BALINT, KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Points fighting (Grandchampion), Muži
výhra
P 7:6
Dávid OPAUSZKI, Debreczeni Team
Points fighting (Grandchampion), Muži
1. - 10. 9. 2017 MEJ WAKO, Skopje, Makedonie
MK
prohra
P 1:2
Emil Kaloyanov, WAKO BULGARIA
Lightcontact, Junioři -74 kg
prohra
P 6:16
Prodromos Papadopoulos, PANHELLENIC KICK-BOXING FEDERATION
Points fighting, Junioři -74 kg
17. - 18. 6. 2017 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Daniel TOKARČÍK, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Junioři -74 kg
výhra
P 3:0
Michal ŠIMÁČEK, Millenium Gym o.s.
Lightcontact, Junioři -74 kg
výhra
P 11:1
Lukáš SVETLÁK, SK Leon, z.s.
Points fighting, Junioři -74 kg
18. - 21. 5. 2017 Hungary World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
prohra
P 1:2
Ozkan Toprak, WAKO Turkey
Lightcontact, Junioři -74 kg
prohra
P 6:7
Alessandro Tarallo, HMD Italia
Points fighting (Grandchampion), Junioři
prohra
P 7:9
Prodromos Papadopoulos, IKAROS
Points fighting, Junioři -79 kg
prohra
P 7:12
Attila Csonka, Yoko Kick-box Team
Points fighting, Junioři -74 kg
5. - 6. 5. 2017 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Adam STRÁNÍK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Junioři -74 kg
výhra
P 3:0
František VYČÍTAL, KBC Milda Team z.s.
Lightcontact, Junioři -74 kg
výhra
P 21:10
Jan HORÁČEK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Muži -79 kg
21. - 23. 4. 2017 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 6:9
Tar Balázs, KiralyTeam Kickboxing Academy
Points fighting (Grandchampion), Junioři -94 kg
prohra
P 9:10
Liam Spain, Team SAS
Points fighting, Junioři -79 kg
prohra
P 10:11
Nick Kellermann, Fight Smart Kickbox Academy
Points fighting, Junioři -74 kg
17. - 19. 3. 2017 German open, Mnichov, Německo
DE
prohra
P 4:10
Nick Kellermann, Fight Smart Kickbox Academy
Points fighting (Grandchampion), Muži -74 kg
prohra
P 13:14
Alexander Kehl, TSV Spiegelau e.V.
Points fighting, Junioři -79 kg
prohra
P 9:11
Leon Schlosser, Nordseefighter e.V.
Points fighting, Junioři -74 kg
výhra
P 10:9
Emanuel Brandl, ASKÖ Kickboxen Hütter
Points fighting, Junioři -74 kg
24. - 26. 2. 2017 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
prohra
AB
Adrian SULEWSKI, Beniaminek 03
Lightcontact, Junioři -74 kg
prohra
P 5:11
Dávid Opauszki, Debreczeni Team
Points fighting (Grandchampion), Muži -84 kg
prohra
P 11:19
Aleksandr BRATCHYKOV, KB ALLEN
Points fighting, Muži -79 kg
prohra
P 8:9
Nándor Hidvégi, Debreczeni Team
Points fighting, Muži -74 kg
výhra
?
Luboslav BODOR, Kickbox Leon Revuca Slovakia
Points fighting, Muži -74 kg
9. - 12. 2. 2017 Karlovac Open, Karlovac, Chorvatsko
HR
prohra
P 0:3
Martin HAMMER, KiralyTeam Kickboxing Academy
Lightcontact, Junioři -69 kg
prohra
P 3:6
Bence Csák, Debreczeni Team
Points fighting, Junioři -69 kg
výhra
?
Finlay Wright, Sap Uk
Points fighting, Junioři -69 kg
2. - 3. 12. 2016 Advent Challenge, Praha
CZ
prohra
P 1:8
Roland VERES, KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Points fighting (Grandchampion), Muži
výhra
P 8:3
Bence GERGELY, KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Points fighting (Grandchampion), Muži
výhra
P 4:1
Balázs TAR, KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Points fighting (Grandchampion), Muži
prohra
AB
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Junioři -74 kg
výhra
P 3:0
František LAGRON, HAMMERS GYM z.s.
Kick light, Junioři -74 kg
výhra
P 3:0
František LAGRON, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Junioři -74 kg
14. - 15. 10. 2016 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
?
Viktor BERAN, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Junioři -74 kg
výhra
?
Adam STRÁNÍK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Junioři -74 kg
výhra
?
František LAGRON, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Junioři -74 kg
27. 8. - 3. 9. 2016 MS WAKO Junioři, Dublin, Irsko
IE
prohra
P 0:3
Adrian SULEWSKI, POL
Lightcontact, Junioři -69 kg
prohra
P 2:12
Krisztofer SZÁSZ, HUN
Points fighting, Junioři -69 kg
10. - 11. 6. 2016 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Viktor BERAN, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Junioři -74 kg
výhra
P 2:1
Adam STRÁNÍK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Junioři -74 kg
výhra
P 2:1
Adam STRÁNÍK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Junioři -69 kg
prohra
P 1:2
Luboš VANKA, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Junioři -69 kg
výhra
P 3:0
Marko BABUKA, Športový Kickbox klub Michalovce
Lightcontact, Junioři -69 kg
prohra
P 0:10
Petr KŠANDA, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Muži +94 kg
výhra
P 13:12
Michal NĚMEČEK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Muži +94 kg
výhra
P 16:14
Petr FATKA, FIGHTER'S GYM PRAHA
Points fighting, Muži +94 kg
27. - 28. 5. 2016 Prague Open, Praha
CZ
prohra
P 1:2
Luboš VANKA, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Junioři -69 kg
výhra
P 3:0
František LAGRON, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Junioři -69 kg
výhra
P 10:6
Jan HORÁČEK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Muži -74 kg
12. - 15. 5. 2016 Hungarian Kickboxing World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
prohra
P 1:2
Eoin Gorman, BMA
Lightcontact, Junioři -69 kg
výhra
P 3:0
Krisztián Hangay, Controll SE
Lightcontact, Junioři -69 kg
prohra
P 1:8
Tamás KORPÁDI, Kiralyteam
Points fighting, Junioři -69 kg
výhra
P 10:7
Spyros Pappas, AFC
Points fighting, Junioři -69 kg
výhra
P 7:4
Sebastjan Lazar, KBZS
Points fighting, Junioři -69 kg
výhra
P 9:4
Luke Kelly, BMA
Points fighting, Junioři -69 kg
15. - 17. 4. 2016 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 1:2
Petar SPASENIC, National team Slovenia
Lightcontact, Junioři -69 kg
prohra
P 7:9
Rafael Aysov, Master
Points fighting, Junioři -69 kg
výhra
P 6:3
Attila Csonka, Yoko Kickbox Team
Points fighting, Junioři -69 kg
19. - 21. 2. 2016 Slovak Open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P 0:3
Peter Feling, CBŠ PERUN GYM TRNAVA
Lightcontact, Junioři -69 kg
výhra
P 3:0
Kamil Kolodziej, KSW Sokol Jaroslaw
Lightcontact, Junioři -69 kg
výhra
P 3:0
Dániel HEGYESI, Esztergomi KBSE
Lightcontact, Junioři -69 kg
prohra
P 4:14
Imre Tamás, KIRALYTEAM PF ACADEMY
Points fighting (Grandchampion), Muži
výhra
P 15:13
Dominik Mészáros, Árpád Diáksport Egyesület
Points fighting (Grandchampion), Muži
výhra
WO
Krisztian Jaruskiewics, KIRALYTEAM PF ACADEMY
Points fighting (Grandchampion), Muži
výhra
P 10:0
Petr PASTYŘÍK, SK Leon, z.s.
Points fighting, Muži +94 kg
výhra
P 11:4
Jan HORÁČEK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Muži -69 kg
výhra
P 10:9
Attila Csonka, Yoko Kick-box Team
Points fighting, Muži -69 kg
výhra
WO
Spáth Levente, Árpád Diáksport Egyesület
Points fighting, Muži -69 kg
12. - 13. 6. 2015 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Mikolaj PIETRZYK, Beskid Dragon
Lightcontact, Junioři -69 kg
výhra
P 15:5
Luboslav BODOR, SLOVAKIA - national team
Points fighting, Junioři -69 kg
20. - 24. 5. 2015 Kick Box - World cup, Szeged, Maďarsko
HU
prohra
P 0:3
Zsolt Bartók, Castrum Sec-Dinamica SE
Lightcontact, Junioři -69 kg
prohra
P 6:16
Zoltán Laurincz, Debreczeni Team
Points fighting, Junioři -69 kg
24. - 26. 4. 2015 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck
AT
prohra
P 4:11
Dereece Williams, maddogs
Points fighting, Junioři -69 kg
27. - 28. 3. 2015 Prague open, Praha
CZ
prohra
P 10:21
Petr KŠANDA, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Muži +94 kg
výhra
P 12:2
Vitali BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -69 kg
20. - 21. 2. 2015 Slovak open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
výhra
P
Attila Csonka, Yoko Kick-box Team
Points fighting, Muži -74 kg
výhra
P
Tomasz KURZEJA, X Fight POLAND
Points fighting, Muži -74 kg
výhra
P
Attila Csonka, Yoko Kick-box Team
Points fighting, Muži -69 kg
17. - 18. 1. 2015 Golden Glove - European Cup, Conegliano/Treviso, Itálie
IT
prohra
P 4:10
Giacomo Volpato, ITA
Points fighting, Junioři -69 kg
24. - 25. 10. 2014 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
WO
Belikto SHALUEV, Budosportwien
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
prohra
P 8:9
Anton MYTHNIKOV, Tatran Prešov kickboxing team KOŠICE, SLOVAKIA
Points fighting, Starší žáci -69 kg
výhra
P 8:6
Pawel ZDUN, LKSW Dan Świdnik
Points fighting, Starší žáci -69 kg
výhra
P 11:1
Mikolaj MACIASZEK, Beskid Dragon
Points fighting, Starší žáci -63 kg
prohra
P 5:8
Anton MYTHNIKOV, Tatran Prešov kickboxing team KOŠICE, SLOVAKIA
Points fighting, Starší žáci -63 kg
výhra
P 12:2
Aleksandar STANIC, BSC-Prosic
Points fighting, Starší žáci -63 kg
výhra
P 5:4
Pawel ZDUN, LKSW Dan Świdnik
Points fighting, Starší žáci -63 kg
30. - 31. 5. 2014 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
výhra
P 13:7
Josef HOLDY, SK Leon, z.s.
Points fighting, Junioři -63 kg
výhra
P 24:15
Jan HANZALÍK, Karate klub Kladno
Points fighting, Junioři -63 kg
výhra
P 10:0
Lukáš KNECHTL, Karate klub Kladno
Points fighting, Starší žáci -63 kg
výhra
P 12:2
Ondřej KORACH, Karate klub Kladno
Points fighting, Starší žáci -63 kg
9. 11. 2013 MČR PF, LC, Fo, Praha - Lipence
CZ
prohra
RSC
Petr VODENKA, Sportfight gym o.s.
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 7:6
Lukáš SVRČEK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -63 kg
výhra
P 7:4
Vitali BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -63 kg
25. - 26. 10. 2013 Czech Open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 4:9
Rok GREGORIC, Budokai Team
Points fighting, Junioři -65 kg
10. 11. 2012 MČR Fullcontact, Semicontact, Formy, Praha - Lipence
CZ
výhra
P 10:0
Ondřej PELEŠKA, SK Leon, z.s.
Points fighting, Starší žáci -57 kg
prohra
P 4:5
Dominik ŠEBEK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -57 kg
výhra
P 5:4
Adam ŽÍDEK
Points fighting, Starší žáci -57 kg
Kalendář

Kalendář
PlakátWAKO K-1 WORLD GRAND PRIX 2020
26. - 28. listopadu 2020
Praha

Facebook