Luboš VANKA
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
15. - 23. 9. 2018 MSJ WAKO, Jesolo Lido, Itálie
IT
prohra
P 1:2
Islamgerei Kadiev, RUS
Low kick, Starší junioři -67 kg
výhra
P 3:0
An Hyunsoo, KOR
Low kick, Starší junioři -67 kg
výhra
P 3:0
Carlos Faria, POR
Low kick, Starší junioři -67 kg
8. - 9. 6. 2018 Mezinárodní MČR PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Lukáš BLINKA, Pretorian Fight Club Ostrava
Low kick, Junioři -71 kg
výhra
AB
Martin SYROVÝ, SK Atom Fighters Plzeň
Low kick, Junioři -71 kg
výhra
WO
Ladislav POLÁŠEK, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Fullcontact, Junioři -71 kg
17. - 20. 5. 2018 Hungary Kickboxing World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
výhra
P 3:0
Oleksandr Vlasenko, UKRAINE NATIONAL TEAM
Low kick, Starší junioři -67 kg
výhra
P 3:0
Tomasz Lasota, Polski Związek Kickboxingu
Low kick, Starší junioři -67 kg
výhra
P 3:0
Rafael Araújo, Ko Team
Low kick, Starší junioři -67 kg
23. - 25. 2. 2018 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
prohra
?
Antonín NYGRÍN, Berka Fight centrum z.s.
K-1, Junioři -67 kg
výhra
?
Ladislav POLÁŠEK, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
K-1, Junioři -67 kg
výhra
?
Patrik SZÁNA, Perfect Fight Club Khe
K-1, Junioři -67 kg
výhra
?
Patrik Lámi, Warriors Team Nitra
K-1, Junioři -67 kg
prohra
?
Rafal NGUYEN, KS BENIAMINEK
Fullcontact, Muži -67 kg
výhra
?
Damian Tajbert, ŁKS ŁÓDŹ BOKS
Fullcontact, Muži -67 kg
27. - 30. 9. 2017 WAKO K-1 EUROPEAN CUP, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Yan VOLODIN, WAKO UKRAINE
K-1, Junioři -67 kg
video
výhra
WO
Kristian HROMNÍK, Victory Gym Trenčín
K-1, Junioři -67 kg
1. - 10. 9. 2017 MEJ WAKO, Skopje, Makedonie
MK
prohra
P 1:2
Murad Rzayev, WAKO Ukraine
Fullcontact, Starší junioři -67 kg
výhra
P 2:1
Mateusz Dymek, Polski Związek Kickboxingu
Fullcontact, Starší junioři -67 kg
výhra
P 3:0
Dan Orghian, Federatia Nationala Oriental Kickboxing
Fullcontact, Starší junioři -67 kg
21. - 23. 4. 2017 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
výhra
P 3:0
Giacomo Licheri, LUDUSMAGNUM
Fullcontact, Junioři -67 kg
prohra
P 1:2
Manuel Petralia, TEAM BESTFIGHTER
Kick light, Junioři -69 kg
výhra
P 3:0
Rashid Khan, Brixlegger Sportkarate Club - Prosic
Kick light, Junioři -69 kg
17. - 19. 3. 2017 German open, Mnichov, Německo
DE
výhra
P 3:0
Malik Trauelsen, Amateur Kickbox- Club e.V.
Fullcontact, Junioři -67 kg
24. - 26. 2. 2017 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
výhra
P 3:0
Maciej Ważny, Kickboxing Game Over Lubaczów
K-1, Junioři -67 kg
výhra
P 2:1
Mateusz Jakubowski, SK Kick-Boxing Kielce
K-1, Junioři -67 kg
výhra
P 3:0
Martin HAMMER, KiralyTeam Kickboxing Academy
Kick light, Junioři -69 kg
výhra
AB
Vasil KLEVLANYK, Športový Kickbox klub Michalovce
Kick light, Junioři -69 kg
výhra
P 3:0
Petar Petrovic, Kickboxing club Kolubara
Kick light, Junioři -69 kg
9. - 12. 2. 2017 Karlovac Open, Karlovac, Chorvatsko
HR
výhra
P 3:0
Daniel Radutu, Team Lombardia
Low kick, Junioři -67 kg
výhra
P 3:0
Erik Buza, Kickboxing klub Team Buza
Low kick, Junioři -67 kg
výhra
P 3:0
Giacomo Lichieri, Team Lombardia
Low kick, Junioři -67 kg
výhra
P 3:0
Lorenzo DEL-GAUDIO, Team Lombardia
Fullcontact, Junioři -67 kg
výhra
P 3:0
Mateusz Dymek, Sanda Plock
Fullcontact, Junioři -67 kg
17. 12. 2016 EAST-WEST Liga K-1 & Thaiboxing 2016 (5), Plzeň
CZ
výhra
P 3:0
Oleg ILECHKO, SK Muay Thai Brno
K-1, Junioři 'B' -67 kg
14. - 15. 10. 2016 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
výhra
AB
Alexander DIDENKO, Nyergesújfalu SE
Kick light, Muži -63 kg
prohra
P 1:2
Radek MORAVEC, SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Kick light, Muži -63 kg
výhra
P 3:0
Szymon Samorajczyk, Palestra Warszawa
Kick light, Muži -63 kg
výhra
DISQ
Lorenzo DEL-GAUDIO, Dynamite Team
Lightcontact, Junioři -69 kg
výhra
P 2:1
Vasil KLEVLANYK, Športový Kickbox klub Michalovce
Lightcontact, Junioři -69 kg
výhra
P 3:0
Martin HAMMER, KIRALY
Lightcontact, Junioři -69 kg
výhra
P 3:0
Marko BABUKA, Športový Kickbox klub Michalovce
Lightcontact, Junioři -63 kg
prohra
P 1:2
Bence DEBRE, Zrinyi Kickboxing
Lightcontact, Junioři -63 kg
22. - 24. 9. 2016 WAKO K-1 European Cup, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Yaroslav SABAR, WAKO UKRAINE
K-1, Junioři -63,5 kg
výhra
P 3:0
Dariusz NIEDZIELA, Octagon Team Kraków
K-1, Junioři -63,5 kg
výhra
P 3:0
Pavel TKACHOU, Spartak-35 Hunter
K-1, Junioři -63,5 kg
27. 8. - 3. 9. 2016 MS WAKO Junioři, Dublin, Irsko
IE
prohra
P 1:2
Dobroslav Radev, BUL
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Spyridon Kolokotsios, GRE
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
P 2:1
Amir Asad, ISR
Kick light, Junioři -63 kg
prohra
P 0:3
Elijah Everill, GBR
Lightcontact, Junioři -63 kg
výhra
P 2:1
James Duffy, IRL
Lightcontact, Junioři -63 kg
výhra
P 2:1
Ercan Cetinkaya, TUR
Lightcontact, Junioři -63 kg
výhra
P 2:1
Manuel Petralia, ITA
Lightcontact, Junioři -63 kg
10. - 11. 6. 2016 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
RSC
Marco FIC, K1TEAMTERASA
Low kick, Junioři -63,5 kg
výhra
WO
Miroslav SVOBODA, G-Titán Žatec
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Marko BABUKA, Športový Kickbox klub Michalovce
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Petr Tůma, TIGER GYM
Lightcontact, Junioři -69 kg
výhra
P 2:1
Martin HAUSER, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Junioři -69 kg
27. - 28. 5. 2016 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Michal MÁLEK, KBC Milda Team z.s.
Kick light, Muži -69 kg
výhra
P 3:0
Jaroslav NĚMEC, TIGER GYM
Kick light, Muži -69 kg
výhra
WO
František LAGRON, HAMMERS GYM z.s.
Kick light, Junioři -69 kg
výhra
P 3:0
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Junioři -69 kg
výhra
WO
Michal MÁLEK, KBC Milda Team z.s.
Lightcontact, Muži -69 kg
výhra
WO
Pavel CHEJNOVSKÝ, E.H security kick-box gym, z.s.
Lightcontact, Muži -69 kg
výhra
P 2:1
Radek MORAVEC, SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Lightcontact, Muži -69 kg
výhra
P 2:1
Martin HAUSER, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Junioři -69 kg
výhra
P 3:0
Adam STRÁNÍK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Junioři -69 kg
12. - 15. 5. 2016 Hungarian Kickboxing World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
výhra
WO
Oleksandr Vlasenko, WAKO Ukraine
Fullcontact, Junioři -63,5 kg
prohra
P 0:3
Elijah Everill, LR TopTen team
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Asad Ameer, Team Israel
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Serghei Gorita, FNOK RM
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
?
Manuel Petralia, CORTO
Kick light, Junioři -63 kg
15. - 17. 4. 2016 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 1:2
Elijah Everill, TOPTEN LIGHT REVOLUTION
Lightcontact, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Manuel Petralia, CORTOCIRCUITO
Lightcontact, Junioři -63 kg
19. - 21. 2. 2016 Slovak Open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
výhra
P 3:0
László BARNABÁS, Esztergomi KBSE
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Ondrej Franek, FORTIS Lučenec
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Kamil Malota, MM Mazur team
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Eitan Kagan, Team Israel
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Lajos Fésű, Szigetszentmiklós Tököl SE
Lightcontact, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Ákos JURASITS, Metex05-Controll
Lightcontact, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Kamil Malota, MM Mazur team
Lightcontact, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Damian Knopa, KS BENIAMINEK
Lightcontact, Junioři -63 kg
23. - 24. 1. 2016 Golden Glove Europe Cup, Conegliano/Treviso, Itálie
IT
prohra
P 0:3
Richárd VERES, Kiralyteam
Kick light, Muži -63 kg
výhra
P 2:1
Manuel Petralia, Corto
Kick light, Muži -63 kg
výhra
P 3:0
Vukaj Xhuliano, APD FRIMAS
Kick light, Muži -63 kg
prohra
WO
Manuel Petralia, Corto
Lightcontact, Muži -63 kg
16. - 17. 10. 2015 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
RSC
Pawel ZDUN, LKSW Dan Świdnik
Lightcontact, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Paul SILVA, Budo sport Wien
Lightcontact, Junioři -63 kg
prohra
WO
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
prohra
WO
Oskar ZAWIŚLAK, ŁKS ŁÓDŹ BOKS
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Adam STRÁNÍK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
22. - 30. 8. 2015 ME WAKO Junioři, San Sebastian, Španělsko
ES
prohra
P 1:2
Manuel Petralia, ITA
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Daniel Georgiev, BUL
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
RSC
Konrad Aaniewski, POL
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Luca-lysander Weber, GER
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Sebastian Samiaa, POL
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Emmanouil Andreadakis, GRE
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Daryl Oldham, GBR
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
12. - 13. 6. 2015 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
RSC
Ladislav GRUNDZA, KBC Milda Team z.s.
Fullcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Jakub MOULIS, SK Atom Fighters Plzeň
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Adam STRÁNÍK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Adam STRÁNÍK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
WO
David STACH, SLOVAKIA - national team
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
24. - 26. 4. 2015 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck
AT
prohra
P 0:3
Manuel Petralia, CORTOCIRCUITO
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
David Malan, CBŠ Trnava
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
27. - 28. 3. 2015 Prague open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Adam STRÁNÍK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Ladislav GRUNDZA, KBC Milda Team z.s.
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Michal ČERVENKA, Hakim Gym Kladno
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Ladislav GRUNDZA, KBC Milda Team z.s.
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Adam STRÁNÍK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
20. - 21. 3. 2015 Czech open FC, K1, TB, MMA, Praha
CZ
výhra
RSC
Roman DROBEK, Valdman's gym Kutná Hora
Fullcontact, Starší žáci -63 kg
20. - 21. 2. 2015 Slovak open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
výhra
P 3:0
László BARNABÁS, Esztergomi KBSE
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Richard Petrinec, FORTIS Lučenec
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Patrik Pekarčík, Kick - Box Leon Hnúšťa
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
RSC
Lajos Fésü, Szigetszentmiklós Tököl SE
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Sebastian Szlichten, Klub Taekwon-do Tradycyjnego
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Barnabás Lászslo, Esztergomi KBSE
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
17. - 18. 1. 2015 Golden Glove - European Cup, Conegliano/Treviso, Itálie
IT
výhra
P 3:0
Gioele Barone, ITA
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Pietro Tortella, ITA
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Benjamin Farber, NED
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Daniele Businaro, ITA
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
24. - 25. 10. 2014 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
výhra
P
Martin BLAŽEK, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P
Oskar ZAWIŚLAK, Klub Taekwon-do Tradycyjnego
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P
Tomáš Strádal, Hakim Gym Kladno
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
30. - 31. 5. 2014 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Adam STRÁNÍK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Martin BLAŽEK, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Jiří BARTKO, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
2. - 3. 5. 2014 MČR PF, LC, FC, Chrudim
CZ
výhra
P 3:0
Antonín NYGRÍN, Berka Fight centrum z.s.
Fullcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Martin BLAŽEK, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Roman DROBEK, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
19. 4. 2014 EKOBENA LIGA 2014 (4. kolo), Žebrák
CZ
výhra
KO
Vendelín ANDERLE, TJ Jiskra Aš Blue Dragon
K-1, Starší žáci 'D' -57 kg
11. - 13. 4. 2014 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
DISQ
Ádám BOLFÁN, Metex05-Controll SE
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
22. 3. 2014 SAP liga - 2. kolo, Klatovy
CZ
výhra
P 3:0
Ondřej HABR, G-Titán Žatec
Kick light, Starší žáci -57 kg
22. 3. 2014 EKOBENA LIGA 2014 (3. kolo), Klatovy
CZ
výhra
KO
Lukáš KOLERT, G-Titán Žatec
K-1, Starší žáci 'D' -52 kg
21. - 22. 2. 2014 Slovak Open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P 1:2
Richard Vigmond, Szigetszentmiklós Tököl SE
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Viktor Turek, Tatran Prešov KB Košice
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Gábor Sallay, Debreczeni Team
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 2:1
Viktor Turek, Tatran Prešov KB Košice
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Davic Miskolczi, Szigetszentmiklós Tököl SE
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Kristian Houdek, SKP Banska Bystrica
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
8. 2. 2014 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Roman DROBEK, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
9. 11. 2013 MČR PF, LC, Fo, Praha - Lipence
CZ
výhra
P 3:0
Filip BLAŽEK, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Martin BLAŽEK, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
28. 9. 2013 SAP liga - 4. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Roman DROBEK, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Nick VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Adam STRÁNÍK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci -57 kg
21. - 22. 6. 2013 MČR FC, LK, KL, Litoměřice
CZ
výhra
P 3:0
Lukáš KOLERT, G-Titán Žatec
Kick light, Starší žáci -52 kg
výhra
AB
David KRATOCHVÍL, Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Kick light, Starší žáci -52 kg
16. - 19. 5. 2013 WAKO World Cup, Maďarsko, Szeged
HU
výhra
P 3:0
Milan Paprcka, Kibudo Lučenec
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Barnabás László, Esztergomi KBSE
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Lajos Fésu, Szigetszentmiklós - Tököl
Kick light, Starší žáci -47 kg
prohra
P 1:2
Lajos Fésu, Szigetszentmiklós - Tököl
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Tamás Báló, ÁDSE
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
26. - 27. 4. 2013 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Filip HULKO, KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Mahammad JAFAR, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
30. 3. 2013 SAP liga - 2. kolo, Klatovy
CZ
výhra
P 3:0
Miroslav SVOBODA, G-Titán Žatec
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Lukáš KOLERT, G-Titán Žatec
Kick light, Starší žáci -52 kg
15. - 16. 3. 2013 German open, Německo, Ebern
DE
výhra
WO
Nicolas Piekarski, Wolfsburg
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
22. - 23. 2. 2013 Slovak open, Slovensko
SK
výhra
P 2:1
Lajos Fesú, Tokol Sportegyesulet
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Filip BLAŽEK, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Adam Balfám
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
12. 1. 2013 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 2:1
Roman DROBEK, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Václav ČERNÝ, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
17. 11. 2012 SAP liga - 5. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Václav ČERNÝ, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
Kalendář

Kalendář
PlakátReprezentační soustředění PF,LC,KL
7. - 12. července 2020
Říčky v Orlických horách

Facebook