Klára NEDVĚDOVÁ
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Klára NEDVĚDOVÁ
Fighters Gym Teplice
9. 11. 2013 MČR PF, LC, Fo, Praha - Lipence
CZ
2. místo
Lightcontact, Mladší žákyně -37 kg
Fighter's Gym Teplice
2. místo
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
Fighter's Gym Teplice
25. - 26. 10. 2013 Czech Open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
3. místo
Points fighting, Dívky -145 cm
Fighter's Gym Teplice
10. 11. 2012 MČR Fullcontact, Semicontact, Formy, Praha - Lipence
CZ
2. místo
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
Fighter's Gym Teplice
2. místo
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
Fighter's Gym Teplice
10. 3. 2012 SAP liga - 2. kolo, Praha 5
CZ
2. místo
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
Fighter's Gym Teplice
3. 3. 2012 NP Čechy - Semicontact, Lightcontact, KickLight, Formy, Praha
CZ
2. místo
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
Fighter's Gym Teplice
12. 11. 2011 SAP liga Semicontact - 5. kolo, Praha
CZ
2. místo
Points fighting, Mladší žákyně -135 cm
Fighter's Gym Teplice
2. místo
Points fighting, Mladší žákyně -145 cm
Fighter's Gym Teplice
28. 10. 2011 SAP liga Semicontact - 4. kolo, Teplice
CZ
2. místo
Points fighting, Mladší žákyně -135 cm
Fighter's Gym Teplice
3. místo
Points fighting, Mladší žákyně -145 cm
Fighter's Gym Teplice
12. 6. 2011 MČR Semicontact, Formy, Praha
CZ
3. místo
Points fighting, Dívky -145 cm
Fighter's Gym Teplice
23. 4. 2011 Leon open, Chomutov
CZ
1. místo
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
Fighter's Gym Teplice
Kalendář
PlakátRAMBO: Poslední krev
19. září 2019
Česká republika
PlakátSoul of the Warrior
21. září 2019
Strakonice

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (4. kolo)
22. září 2019
Olomouc
PlakátWAKO K-1 WORLD Grand Prix
26. - 28. září 2019
Praha

PlakátCzech Open
4. - 5. října 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
12. října 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
13. října 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
13. října 2019
Praha

PlakátMS WAKO - LC, LK, K1
19. - 27. října 2019
Bosna a Hercegovina
PlakátŠkolení trenérů II. třídy
31. října 2019
Praha

PlakátReprezentační soustředění
7. - 10. listopadu 2019
Dolní Prysk
PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (4. kolo)
16. listopadu 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
17. listopadu 2019
Praha
PlakátMS WAKO - PF, KL, FC
23. listopadu - 1. prosince 2019
Turecko

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (5. kolo)
23. listopadu 2019
Slaný
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (6. kolo)
14. prosince 2019
Česká Lípa


Facebook