Josef ŠPORCL
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Josef ŠPORCL
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
16. - 17. 10. 2015 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 1:2
Tigran ABRAMJAN, Budo sport Wien
Lightcontact, Junioři -74 kg
výhra
P 2:1
Martin BOHDAL, GUARD KICKBOX BRATISLAVA
Lightcontact, Junioři -74 kg
prohra
P 0:3
Mark SIMON, Combat "D" SC
Lightcontact, Junioři -69 kg
27. - 28. 3. 2015 Prague open, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Petr JABLEČNÍK, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
P 2:1
Martin JANECKÝ, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Vitali BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
20. - 21. 2. 2015 Slovak open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P
Viktor VÍGVÁRY, Esztergomi KBSE
Kick light, Starší žáci -69 kg
prohra
P
Emanuel SZMOLEK, Metex05-Controll
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
24. - 25. 10. 2014 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P
Martin JANECKÝ, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
prohra
P
Belikto SHALUEV, Budosportwien
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P
Martin HAMMER, KiralyTeam Pointfighting Academy
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
30. - 31. 5. 2014 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
výhra
P 2:1
Filip TRAGER, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci -69 kg
prohra
RSC
František LAGRON, HAMMERS GYM z.s.
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
WO
Filip TRAGER, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
9. 11. 2013 MČR PF, LC, Fo, Praha - Lipence
CZ
výhra
P 2:1
Roman DROBEK, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Filip TRAGER, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
26. - 27. 4. 2013 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Petr VODENKA, Sportfight gym o.s.
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
Kalendář
PlakátMS WAKO - LC, LK, K1
19. - 27. října 2019
Bosna a Hercegovina
PlakátŠkolení trenérů II. třídy
31. října 2019
Praha
PlakátReprezentační soustředění
7. - 10. listopadu 2019
Dolní Prysk

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (4. kolo)
16. listopadu 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
17. listopadu 2019
Praha

PlakátMS WAKO - PF, KL, FC
23. listopadu - 1. prosince 2019
Turecko
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (5. kolo)
23. listopadu 2019
Slaný

PlakátŠkolení trenérů III. třídy
30. listopadu 2019 - 1. prosince 2009
Příbram
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (6. kolo)
14. prosince 2019
Česká Lípa

PlakátFull Fight Night
14. prosince 2019
Česká Lípa

Facebook