Johanka PETŘÍKOVÁ
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
15. - 23. 9. 2018 MSJ WAKO, Jesolo Lido, Itálie
IT
prohra
P 1:2
Maria Karvouniari, GRE
Lightcontact, Starší žákyně -42 kg
výhra
P 3:0
Alina VOLCHUGA, BLR
Lightcontact, Starší žákyně -42 kg
prohra
P 7:15
Katrin HAIDER, HUN
Points fighting, Starší žákyně -42 kg
8. - 9. 6. 2018 Mezinárodní MČR PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Anita MYTSAK, Kick Box Club Kutná Hora
Lightcontact, Starší žákyně -46 kg
prohra
P 1:6
Eliška ZEMANOVÁ, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Points fighting, Starší žákyně -42 kg
17. - 20. 5. 2018 Hungary Kickboxing World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
prohra
P 1:2
Vanessza TÓTH, BEERFORT-Nyergesújfalu Kick-box SE
Lightcontact, Starší žákyně -42 kg
výhra
P 13:8
Agelina Saflagioura, Athens Fighting Club
Points fighting, Starší žákyně -42 kg
výhra
P 8:6
Vivien Viczián, Debreczeni Team
Points fighting, Starší žákyně -42 kg
výhra
?
Camilla Marzella, HMD Italia
Points fighting, Starší žákyně -42 kg
výhra
P 12:2
Alina VOLCHUGA, BELARUSIAN KICKBOXING & MUAUTHAI FEDERATION
Points fighting, Starší žákyně -42 kg
20. - 22. 4. 2018 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 1:2
Vanessza TÓTH, BEERFORT-Nyergesújfalu Kick-box SE
Lightcontact, Starší žákyně -42 kg
prohra
P 4:7
Katrin HAIDER, KiralyTeam Kickboxing Academy
Points fighting, Starší žákyně -42 kg
23. - 25. 2. 2018 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
prohra
?
Vivien Viczián, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
?
Réka Pántya, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
?
Dasha Korolovych, KOROLOVYCH TEAM - FST
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
?
Inez BARDOS, KIRALYTEAM PF ACADEMY
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
?
Oliwia CZADER, Beskid Dragon
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
?
Iringó Koszti, Újkígyósi Szabadidő SC.
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
13. - 14. 10. 2017 Czech Open - PF, LC, KL, Praha
CZ
výhra
P 7:4
Oliwia CZADER, SKB Beskid Dragon
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 6:0
Wiktoria SKROBAS, KSW Luków
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 6:0
Daria NICIPORUK, X FIGHT
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
1. - 10. 9. 2017 MEJ WAKO, Skopje, Makedonie
MK
prohra
P 4:9
Reka Pantya, Magyar Kick-Box Szovetseg
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 9:3
Emily Labrooy, WAKO GB
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 11:6
Monika Petkova, WAKO BULGARIA
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
17. - 18. 6. 2017 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 4:0
Viktorie PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 8:6
Oliwia CZADER, SKB Beskid Dragon
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
18. - 21. 5. 2017 Hungary World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
výhra
P 6:4
Hanga Hegedűs, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 6:0
Hristina Andonova, team Radulov
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 4:3
Vivien Viczián, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 12:6
Tünde Farkas, Árpád Diáksport Egyesület
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 7:6
Vivien Viczián, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 11:1
Martyna Wieteska, X FIGHT
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 5:0
Lili Petró, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 8:2
Inez Bárdos, Yoko Kick-box Team
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
5. - 6. 5. 2017 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 9:7
Eliška ZEMANOVÁ, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 8:1
Eva HÁJKOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
prohra
P 0:1
Eliška ZEMANOVÁ, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 6:0
Eva HÁJKOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
21. - 23. 4. 2017 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 2:5
Hanga Hegedűs, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
prohra
P 1:5
Vivien Viczián, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 5:1
Antonia Landeck, KSV Geisenhausen e.V.
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
17. - 19. 3. 2017 German open, Mnichov, Německo
DE
prohra
P 0:3
Eliška ZEMANOVÁ, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 2:1
Lugina Vrella, Sarantoudis Sport Martial Arts Center
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 10:2
Anastasia Leonie Hoffmann, Kick- Box-Team Eberswalde e. V.
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 11:0
Annetin Lingg, SC Trainingsraum Braunschweig e.V.
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 9:2
Anastasia Leonie Hoffmann, Kick- Box-Team Eberswalde e. V.
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 8:1
Antonia Becker, BDT Darmstadt
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 4:1
Bilge Sahin, SC Trainingsraum Braunschweig e.V.
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 7:2
Lugina Vrella, Sarantoudis Sport Martial Arts Center
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
24. - 26. 2. 2017 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
prohra
P 2:3
Hanga Hegedűs, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 10:1
Réka Pántya, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
prohra
P 4:5
Vivien Viczián, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 4:0
Lili Petró, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 12:2
Erika Lengyel, ÚJKÍGYÓSI KICK-BOX SPORT CLUB
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
9. - 12. 2. 2017 Karlovac Open, Karlovac, Chorvatsko
HR
prohra
P 5:6
Vivien Viczián, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 6:3
Petra Mikulic, TIGAR BROD
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
prohra
P 3:5
Vivien Viczián, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 8:0
Elena Čvek, BTI ZABOK
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 6:1
Lili Petró, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 5:4
Anai Raznjevic, KBK SUSAK
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
20. - 22. 1. 2017 Golden Glove, Conegliano/Treviso, Itálie
IT
prohra
P 1:4
Federica Mirabello, ASD THUNDER PIZZO
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 10:0
Federica Scuttari, Asd Euro Kickboxing
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 4:3
Inez Bárdos, Yoko Kick-box Team és Szabadidő Sportegyesület
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
2. - 3. 12. 2016 Advent Challenge, Praha
CZ
prohra
P 2:3
Eliška ZEMANOVÁ, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
11. 9. 2016 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
výhra
P 9:4
Eliška ZEMANOVÁ, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
27. 8. - 3. 9. 2016 MS WAKO Junioři, Dublin, Irsko
IE
prohra
P 4:5
Freya Holmes, GBR
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 11:1
Sarah Brookes, IRL
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 3:2
Karla Cecilia Sanchez, MEX
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
10. - 11. 6. 2016 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Sabina TĚŠINOVÁ, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žákyně -37 kg
prohra
P 0:3
Barbora BALOGHOVÁ, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Mladší žákyně -37 kg
prohra
RSC
Eliška ZEMANOVÁ, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
27. - 28. 5. 2016 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 6:3
Eva HÁJKOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
12. - 15. 5. 2016 Hungarian Kickboxing World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
prohra
P 0:10
Alexandra GOMBÁS, Kiralyteam
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 12:6
Emily Rowlands, TB
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
?
Katrin Haider, Yoko Team
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
prohra
P 7:9
Aneliya Todorova, Ikken
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
30. 4. 2016 SAP liga - 2. kolo, Praha
CZ
výhra
P 11:1
Viktorie PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 11:1
Eliška ZEMANOVÁ, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 7:1
Viktorie PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
15. - 17. 4. 2016 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
WO
Elisabetta Fiorentini, Team Lombardia
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
prohra
P 2:5
Maaike Schulte, WAKO Nederland
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 9:5
Ellie Doyle, Team Bristol/GB
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 8:7
Hanga Hegedus, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
19. - 21. 2. 2016 Slovak Open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P 4:13
Kitti Leszkó, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 9:3
Sarah Olčáková, EDYMAX Bardejov
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
prohra
P 3:13
Hanga Hegedüs, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
30. 1. 2016 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Eliška ZEMANOVÁ, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 9:4
Viktorie PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 10:0
Viktorie PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 10:0
Eva HÁJKOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
23. - 24. 1. 2016 Golden Glove Europe Cup, Conegliano/Treviso, Itálie
IT
prohra
P 0:10
Hanga Hegedus, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
14. 11. 2015 SAP liga - 4. kolo, Praha
CZ
výhra
P 13:3
Viktorie PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 9:0
Gabriela SVOBODOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 10:0
Viktorie PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 12:2
Linda ŠAFÁŘOVÁ, FIGHTER'S GYM PRAHA
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
16. - 17. 10. 2015 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 2:3
Alexandra GOMBÁS, Kiraly Team Hungary
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
prohra
P 0:2
Alexandra GOMBÁS, Kiraly Team Hungary
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
3. 10. 2015 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
výhra
P 10:0
Gabriela SVOBODOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
RSC
Eva HÁJKOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 10:0
Viktorie PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
22. - 30. 8. 2015 ME WAKO Junioři, San Sebastian, Španělsko
ES
prohra
P 5:9
Alexandra GOMBÁS, HUN
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
12. - 13. 6. 2015 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 9:2
Viktorie PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 10:0
Veronika FLORIÁNOVÁ, FIGHTER'S GYM PRAHA
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 9:2
Oliwia CZADER, Beskid Dragon
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
30. 5. 2015 SAP liga - 2. kolo, Praha
CZ
výhra
AB
Linda ŠAFÁŘOVÁ, FIGHTER'S GYM PRAHA
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
výhra
P 10:0
Gabriela SVOBODOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
24. - 26. 4. 2015 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck
AT
prohra
P 2:6
Vivien Viczián, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
prohra
P 0:8
Hanga Hegedus, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -28 kg
výhra
P 10:0
Anastasia Leonie Hoffmann, Kick-Box-Team-Eberswalde
Points fighting, Mladší žákyně -28 kg
27. - 28. 3. 2015 Prague open, Praha
CZ
výhra
P 6:3
Linda ŠAFÁŘOVÁ, FIGHTER'S GYM PRAHA
Points fighting, Mladší žákyně -32 kg
7. 2. 2015 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 12:3
El JAFAR, Schejbal's Gym Lovosice
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 14:6
Daniel LABUDEK, ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
17. - 18. 1. 2015 Golden Glove - European Cup, Conegliano/Treviso, Itálie
IT
prohra
P 3:8
Hanga Hegedüs, HUN
Points fighting, Mladší žákyně -28 kg
výhra
P 8:2
Stefan Giulia, ITA
Points fighting, Mladší žákyně -28 kg
8. 11. 2014 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:2
Linda ŠAFÁŘOVÁ, FIGHTER'S GYM PRAHA
Points fighting, Mladší žákyně -28 kg
výhra
P 11:8
Adam VÁLEK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Děti - přípravka
výhra
P 10:0
Jan FOREJT, FIGHTER'S GYM PRAHA
Points fighting, Děti - přípravka
Kalendář

Kalendář
PlakátReprezentační soustředění PF,LC,KL
7. - 12. července 2020
Říčky v Orlických horách

Facebook