Jan OPALENSKÝ
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Jan OPALENSKÝ
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
16. - 17. 10. 2015 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Martin JANECKÝ, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Junioři -69 kg
prohra
P 0:3
Pawel ZDUN, LKSW Dan Świdnik
Lightcontact, Junioři -63 kg
27. - 28. 3. 2015 Prague open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Jiří VANĚK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Junioři -63 kg
20. - 21. 2. 2015 Slovak open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P
Mateusz Dymek, UKS Sanda Płock
Lightcontact, Muži -63 kg
prohra
P
László BALOGH, Fontana Kick-box SE
Lightcontact, Muži -57 kg
výhra
P
Ľubomír Csetö, Bao Humenne
Lightcontact, Muži -57 kg
24. - 25. 10. 2014 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Petar SPASENIC, ŠD BUDOKAI Nova Gorica
Lightcontact, Junioři -63 kg
prohra
P 0:3
Filip BLAŽEK, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Junioři -57 kg
prohra
P 2:7
Roland VERES, KiralyTeam Pointfighting Academy
Points fighting, Junioři -57 kg
výhra
P 9:4
Ondřej KORACH, Karate klub Kladno
Points fighting, Junioři -57 kg
2. - 3. 5. 2014 MČR PF, LC, FC, Chrudim
CZ
výhra
WO
Josef HOLDY, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Junioři -57 kg
prohra
P 0:3
Roman PANUŠKA, Škola bojových umění Narama
Lightcontact, Junioři -57 kg
prohra
P 2:12
Jakub JONŠTA, ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Points fighting, Junioři -63 kg
prohra
P 9:10
Vitali BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Junioři -63 kg
prohra
P 4:14
Josef HOLDY, SK Leon, z.s.
Points fighting, Junioři -57 kg
9. 11. 2013 MČR PF, LC, Fo, Praha - Lipence
CZ
prohra
P 1:2
Josef HOLDY, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Martin BLAŽEK, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
prohra
P 1:2
Filip BLAŽEK, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
prohra
P 1:11
Lukáš SVRČEK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -57 kg
výhra
P 16:12
Jakub BAŠTA, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Starší žáci -57 kg
prohra
P 3:13
Lukáš SVRČEK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -52 kg
výhra
P 12:2
Jiří BARTKO, SK Leon, z.s.
Points fighting, Starší žáci -52 kg
25. - 26. 10. 2013 Czech Open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Martin Hammer, Kiraly team
Lightcontact, Junioři -57 kg
prohra
P 0:3
László BARNABÁS, Esztergomi KBSE
Lightcontact, Junioři -52 kg
prohra
P 3:14
Manuel GSTETTNER, Kumgang Wien
Points fighting, Junioři -60 kg
prohra
P 5:7
Lukáš SVRČEK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Junioři -60 kg
prohra
P 1:11
Lukáš SVRČEK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Junioři -55 kg
26. - 27. 4. 2013 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
výhra
WO
Eduard DUDA, SK Kick box Juventus Karviná
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
prohra
P 1:2
Roman DROBEK, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 15:4
Lukáš KNECHTL, Karate klub Kladno
Points fighting, Starší žáci -57 kg
prohra
P 2:8
Lukáš SVRČEK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -57 kg
prohra
P 1:9
Lukáš SVRČEK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -52 kg
12. 1. 2013 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
prohra
AB
Roman DROBEK, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
prohra
P 2:10
Lukáš SVRČEK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -57 kg
výhra
P 9:8
Vitali BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -57 kg
prohra
P 4:13
Lukáš SVRČEK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -52 kg
17. 11. 2012 SAP liga - 5. kolo, Praha
CZ
prohra
P 1:2
Václav ČERNÝ, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 7:4
Roman KOUDELKA, Sportfight gym o.s.
Points fighting, Starší žáci -52 kg
výhra
P 9:8
Kevin PTÁČEK, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Starší žáci -47 kg
výhra
P 15:8
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -47 kg
10. 11. 2012 MČR Fullcontact, Semicontact, Formy, Praha - Lipence
CZ
prohra
P 8:14
Petr HLINKA, KA1 SPORT TEAM Ostrava
Points fighting, Starší žáci -52 kg
výhra
P 13:8
Richard KŇAŽKO, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Starší žáci -52 kg
prohra
P 10:13
Filip BLAŽEK, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Starší žáci -47 kg
Kalendář
PlakátMS WAKO - LC, LK, K1
19. - 27. října 2019
Bosna a Hercegovina
PlakátŠkolení trenérů II. třídy
31. října 2019
Praha
PlakátReprezentační soustředění
7. - 10. listopadu 2019
Dolní Prysk

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (4. kolo)
16. listopadu 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
17. listopadu 2019
Praha

PlakátMS WAKO - PF, KL, FC
23. listopadu - 1. prosince 2019
Turecko
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (5. kolo)
23. listopadu 2019
Slaný

PlakátŠkolení trenérů III. třídy
30. listopadu 2019 - 1. prosince 2009
Příbram
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (6. kolo)
14. prosince 2019
Česká Lípa

PlakátFull Fight Night
14. prosince 2019
Česká Lípa

Facebook