Jan KOLÁŘ
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Jan KOLÁŘ
Samurai Fight Club z.s.
8. - 9. 6. 2018 Mezinárodní MČR PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
RSC
Jakub DRTINA, TCB GYM
Low kick, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Pavel PETRŮ, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Starší žáci -69 kg
prohra
P 0:3
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Kick light, Starší žáci -69 kg
24. 3. 2018 LIKOST liga kickboxu K-1 (1. kolo), Lovosice
CZ
výhra
P 3:0
Pavel JELÍNEK, Samurai Fight Club z.s.
K-1, Starší žáci 'B' -63 kg
23. - 24. 3. 2018 Národní pohár Čech v kickboxu, Lovosice
CZ
prohra
RSC
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
AB
Michael HAUSER, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
prohra
RSC
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
17. - 18. 6. 2017 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
P 0:3
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Low kick, Starší žáci -57 kg
video
výhra
WO
Ilya DOVIDENKO, TOP FIGHTER
Kick light, Starší žáci -57 kg
prohra
P 0:3
Karel SVOBODNÍK, Športový Kickbox klub Michalovce
Kick light, Starší žáci -57 kg
9. - 12. 2. 2017 Karlovac Open, Karlovac, Chorvatsko
HR
prohra
P 0:3
Stjepan Sedak, KBK Zmaj Bedekovčina
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
P 0:3
Jovan Martinovic, KIK BOKS KLUB LOVĆEN
Kick light (začátečníci), Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Filippo Benvenuti, Team Lombardia
Kick light (začátečníci), Starší žáci -52 kg
14. - 15. 10. 2016 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
?
Patrik ERŐS, KIRALY
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
prohra
P 0:3
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
11. 9. 2016 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
RSC
Stanislav JELÍNEK, Orient Fighting Club
Kick light, Starší žáci -42 kg
prohra
P 0:3
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 0:3
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 0:3
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Jan MATUŠINA, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
10. - 11. 6. 2016 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
DISQ
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
RSC
Jurek JANUS, Fight House
Kick light, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 0:3
Aleš KOPECKÝ, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 3:0
Michal NOVÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
27. - 28. 5. 2016 Prague Open, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Aleš KOPECKÝ, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 3:0
David KUBEC, Karate klub Tábor
Kick light, Mladší žáci +47 kg
prohra
?
Aleš KOPECKÝ, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 3:0
Pavel PETRŮ, SK Kickbox Chodov
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
30. 4. 2016 SAP liga - 2. kolo, Praha
CZ
prohra
P 1:2
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 3:0
Abdelkhaleq HAMID, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 3:0
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Patrik GALKO, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 3:0
Stanislav JELÍNEK, Orient Fighting Club
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 3:0
Emil VĚTROVEC, Samurai Fight Club z.s.
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 1:2
Max OSLAVSKIJ, TCB GYM
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
3. 10. 2015 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Pavel HORVÁT, KBK Fox Ústí nad Labem
Kick light, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 2:1
Pavel JELÍNEK, Samurai Fight Club z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 2:1
Sebastien ABRAHÁM, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 1:2
Pavel HORVÁT, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
30. 5. 2015 SAP liga - 2. kolo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 0:3
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
7. 2. 2015 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Jan JUNEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Mladší žáci -42 kg
výhra
WO
Jakub TVARDEK, ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Kick light, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 1:2
Jan JUNEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 0:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 2:1
Jan JUNEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Václav KOVÁŘÍK, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
22. 3. 2014 SAP liga - 2. kolo, Klatovy
CZ
prohra
P 0:3
Pavel JELÍNEK, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 0:3
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Mladší žáci -37 kg
Kalendář
PlakátRAMBO: Poslední krev
19. září 2019
Česká republika
PlakátSoul of the Warrior
21. září 2019
Strakonice

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (4. kolo)
22. září 2019
Olomouc
PlakátWAKO K-1 WORLD Grand Prix
26. - 28. září 2019
Praha

PlakátCzech Open
4. - 5. října 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
12. října 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
13. října 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
13. října 2019
Praha

PlakátMS WAKO - LC, LK, K1
19. - 27. října 2019
Bosna a Hercegovina
PlakátŠkolení trenérů II. třídy
31. října 2019
Praha

PlakátReprezentační soustředění
7. - 10. listopadu 2019
Dolní Prysk
PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (4. kolo)
16. listopadu 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
17. listopadu 2019
Praha
PlakátMS WAKO - PF, KL, FC
23. listopadu - 1. prosince 2019
Turecko

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (5. kolo)
23. listopadu 2019
Slaný
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (6. kolo)
14. prosince 2019
Česká Lípa


Facebook