Jakub VETEŠNÍK
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Jakub VETEŠNÍK
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
SKS Arena Kladno
23. - 25. 2. 2018 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
prohra
?
Gergő Száraz, KIRALYTEAM PF ACADEMY
Kick light, Starší žáci -57 kg
21. - 23. 4. 2017 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 0:3
Paul Whetton, Team Top Ten UK
Kick light, Starší žáci -52 kg
2. - 3. 12. 2016 Advent Challenge, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Filip KAFKA, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Starší žáci -52 kg
výhra
P 2:1
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Filip KAFKA, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
14. - 15. 10. 2016 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
výhra
?
Filip KAFKA, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
?
Martin BÁLINT, KIRALY
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
10. - 11. 6. 2016 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Filip KAFKA, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
WO
Pavel JELÍNEK, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
DISQ
Miroslav GODŽA, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Pavel JELÍNEK, Samurai Fight Club z.s.
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
27. - 28. 5. 2016 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Filip KAFKA, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Miroslav GODŽA, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Filip KAFKA, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Miroslav GODŽA, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
30. 4. 2016 SAP liga - 2. kolo, Praha
CZ
výhra
WO
Filip KAFKA, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Pavel JELÍNEK, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Pavel JELÍNEK, Samurai Fight Club z.s.
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Filip KAFKA, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
15. - 17. 4. 2016 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 0:3
Jakub GRZYWACZ, Tang Soo Do Pionki
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
1. - 2. 4. 2016 Czech Open FC, K1, TB, MMA, Praha
CZ
výhra
WO
Tobiáš VITOCH, TCB GYM
Fullcontact, Starší žáci -52 kg
19. - 21. 2. 2016 Slovak Open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
výhra
P 3:0
Jakub Mrowca, FIGHT HOUSE NOWY SACZ
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Norbert WALIGORA, FIGHT HOUSE NOWY SACZ
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Jonatan Babińczuk, Polski Związek Kickboxingu
Kick light, Starší žáci -47 kg
prohra
P 0:3
Patryk Mozdzynski, Polski Związek Kickboxingu
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Patryk BODZEK, Beskid Dragon
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
30. 1. 2016 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
WO
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
14. 11. 2015 SAP liga - 4. kolo, Praha
CZ
výhra
P 7:3
Michaela GÓRALCZYKOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 9:1
Waldemar DENK, FIGHTER'S GYM PRAHA
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
3. 10. 2015 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Petr STANĚK, HAMMERS GYM z.s.
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Petr STANĚK, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
12. - 13. 6. 2015 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Petr STANĚK, HAMMERS GYM z.s.
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 2:1
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 3:0
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 3:0
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Dominik KALIŠ, Fighting Club Ostrava
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 2:4
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
30. 5. 2015 SAP liga - 2. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Petr STANĚK, HAMMERS GYM z.s.
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Petr STANĚK, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
20. - 24. 5. 2015 Kick Box - World cup, Szeged, Maďarsko
HU
výhra
P 3:0
Rajmund Bali, Zoltek SE
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Levente Szikora, Szigetszentmiklós Tököl SE
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Sámuel Kovács, Budaörsi Kick-Box SE
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Horváth Gyula, Esztergomi Kick-box SE
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
24. - 26. 4. 2015 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck
AT
prohra
P 0:3
Marcus Ainsbury, Top Ten UK
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
27. - 28. 3. 2015 Prague open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
WO
Pavel HORVÁT, KBK Fox Ústí nad Labem
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Jan JUNEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
20. - 21. 2. 2015 Slovak open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
výhra
P 3:0
Piotr Stepień, FF Sport Opoczno
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Daniel Kimak, Bao Humenne
Kick light, Starší žáci -42 kg
prohra
P 1:2
Borisz VISZKET, Metex05-Controll
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
7. 2. 2015 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 2:1
Tobiáš VITOCH, TCB GYM
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
RSC
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 2:1
Jakub TVARDEK, ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Kick light, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Jan KOLÁŘ, Samurai Fight Club z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
WO
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
8. 11. 2014 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Miroslav GOMBÁR, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 7:3
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 11:3
Martin TASUTIJ, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
24. - 25. 10. 2014 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Szabolcs MAGYAR, Esztergomi KBSE
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 1:2
Ákos BOLFÁN, Metex05-Controll Se
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Vladislav GROZICKÝ, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Dominik BORÓK, Esztergomi KBSE
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
13. - 14. 6. 2014 MČR KL, Sanda, Rožnov pod Radhoštěm
CZ
výhra
RSC
Miroslav GODŽA, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Aleš KOPECKÝ, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Mladší žáci -42 kg
30. - 31. 5. 2014 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
prohra
AB
Dominik PROCHÁZKA, TCB GYM
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Filip LAGRON, HAMMERS GYM z.s.
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
AB
Roman DENYS, Karate klub Kladno
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Pavel BIRTA, Macak's GYM Pardubice
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Miroslav GOMBÁR, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
2. - 3. 5. 2014 MČR PF, LC, FC, Chrudim
CZ
výhra
AB
Miroslav GODŽA, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
výhra
AB
Antonín LUPÍNEK, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Pavel BIRTA, Macak's GYM Pardubice
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Dominik PLOT, KBC Milda Team z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
22. 3. 2014 SAP liga - 2. kolo, Klatovy
CZ
prohra
RSC
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Jaroslav KVĚTOŇ, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Pavel JELÍNEK, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Mladší žáci -37 kg
8. 2. 2014 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 11:1
Martin TASUTIJ, KOBRA KLADNO
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 10:0
Kamil TOBOLA, ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Martin TASUTIJ, KOBRA KLADNO
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Václav KOVÁŘÍK, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
AB
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Mladší žáci -37 kg
9. 11. 2013 MČR PF, LC, Fo, Praha - Lipence
CZ
výhra
P 3:0
Daniel ZDENĚK, Škola bojových umění Narama
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Zdeněk MAREL, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Vladislav GROZICKÝ, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 10:0
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 3:5
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 4:1
Zdeněk MAREL, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 2:3
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
25. - 26. 10. 2013 Czech Open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Viszket BORISZ, Metex05-Controll Se
Lightcontact, Chlapci -37 kg
prohra
P 1:2
Bolfán ÁKOS, Metex05-Controll Se
Lightcontact, Chlapci -37 kg
prohra
P 2:4
Timon RICHTER, Fight Club Oberfranken
Points fighting, Chlapci -150 cm
výhra
P 7:1
Matthew Sosnicki, PULTUSK
Points fighting, Chlapci -150 cm
28. 9. 2013 SAP liga - 4. kolo, Praha
CZ
výhra
P 13:10
Nick VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 6:5
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 8:10
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 12:11
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 11:1
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Martin TASUTIJ, KOBRA KLADNO
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
21. - 22. 6. 2013 MČR FC, LK, KL, Litoměřice
CZ
prohra
P 1:2
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Mladší žáci -42 kg
výhra
AB
Dominik PLOT, KBC Milda Team z.s.
Kick light, Mladší žáci -37 kg
výhra
AB
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Mladší žáci -37 kg
25. 5. 2013 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
prohra
P 4:5
Nick VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 8:7
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 12:6
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
RSC
Vojtěch ŠTORKÁN, Sportfight gym o.s.
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 10:5
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
RSC
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 8:2
Diab VITARIGOV, Sportovni Klub KATANA z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 9:7
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 10:0
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
26. - 27. 4. 2013 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
výhra
AB
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 2:1
Filip MEDUNA, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Jáchym ČERMÁK, KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 10:8
Vojtěch ŠTORKÁN, Sportfight gym o.s.
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 5:3
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 8:4
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 9:5
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 12:5
Roman KOUDELKA, Sportfight gym o.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
WO
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 4:5
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 10:0
Roman KOUDELKA, Sportfight gym o.s.
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
30. 3. 2013 SAP liga - 2. kolo, Klatovy
CZ
výhra
P 9:7
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 6:8
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 6:1
Diab VITARIGOV, Sportovni Klub KATANA z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 3:10
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 12:2
Daniel ZDENĚK, Škola bojových umění Narama
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
WO
Daniel ZDENĚK, Škola bojových umění Narama
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
prohra
AB
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
prohra
WO
Marek KOČKA, G-Titán Žatec
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
prohra
WO
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
12. 1. 2013 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
WO
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 0:3
Klára JANKOVÁ, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Filip MEDUNA, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Daniel HOFMANN, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 0:3
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 9:1
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 15:5
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 6:3
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 6:5
Bára JURÁŠOVÁ, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
17. 11. 2012 SAP liga - 5. kolo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Natálie HRUBEŠOVÁ, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 0:3
Bára JURÁŠOVÁ, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 8:10
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -42 kg
prohra
P 5:8
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 7:9
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 13:8
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 11:4
Lukáš DERDA, Sportfight gym o.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 4:3
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 5:6
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
10. 11. 2012 MČR Fullcontact, Semicontact, Formy, Praha - Lipence
CZ
prohra
P 8:9
Roman BAZJUK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 5:4
Martin BLAŽEK, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 5:3
Jiří Bartko
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 3:4
Marek LABUŤ, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 8:6
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 5:7
Marek LABUŤ, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:2
Roman KOUDELKA, Sportfight gym o.s.
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
Kalendář

Kalendář
PlakátWAKO K-1 WORLD GRAND PRIX 2020
26. - 28. listopadu 2020
Praha

Facebook