Jakub BAŠTA
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Jakub BAŠTA
Fighter's Gym Teplice
9. 11. 2013 MČR PF, LC, Fo, Praha - Lipence
CZ
3. místo
Points fighting, Starší žáci -57 kg
Fighter's Gym Teplice
18. - 19. 5. 2012 Prague Open, Praha
CZ
1. místo
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
Fighter's Gym Teplice
2. místo
Points fighting, Starší žáci -47 kg
Fighter's Gym Teplice
10. 3. 2012 SAP liga - 2. kolo, Praha 5
CZ
2. místo
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
Fighter's Gym Teplice
3. 3. 2012 NP Čechy - Semicontact, Lightcontact, KickLight, Formy, Praha
CZ
1. místo
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
Fighter's Gym Teplice
28. 10. 2011 SAP liga Semicontact - 4. kolo, Teplice
CZ
1. místo
Points fighting, Mladší žáci -145 cm
Fighter's Gym Teplice
28. 5. 2011 SAP liga Semicontact - 3. kolo, Teplice
CZ
1. místo
Points fighting, Mladší žáci -145 cm
Fighter's Gym Teplice
23. 4. 2011 Leon open, Chomutov
CZ
2. místo
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
Fighter's Gym Teplice
19. 3. 2011 SAP liga Semicontact - 2. kolo, Teplice
CZ
3. místo
Points fighting, Mladší žáci -155 cm
Fighter's Gym Teplice
3. - 4. 12. 2010 Vánoční turnaj - Christmas Cup 2010, Chomutov
CZ
3. místo
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
Fighter's Gym Teplice
25. - 26. 6. 2010 MČR, Praha
CZ
2. místo
Points fighting, Mladší žáci -37 kg
Fighter's Gym Teplice
7. 3. 2009 Leon Open, Most
CZ
2. místo
Points fighting, Mladší žáci -32 kg
Fighter's Gym Teplice
Kalendář
PlakátRAMBO: Poslední krev
19. září 2019
Česká republika
PlakátSoul of the Warrior
21. září 2019
Strakonice

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (4. kolo)
22. září 2019
Olomouc
PlakátWAKO K-1 WORLD Grand Prix
26. - 28. září 2019
Praha

PlakátCzech Open
4. - 5. října 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
12. října 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
13. října 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
13. října 2019
Praha

PlakátMS WAKO - LC, LK, K1
19. - 27. října 2019
Bosna a Hercegovina
PlakátŠkolení trenérů II. třídy
31. října 2019
Praha

PlakátReprezentační soustředění
7. - 10. listopadu 2019
Dolní Prysk
PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (4. kolo)
16. listopadu 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
17. listopadu 2019
Praha
PlakátMS WAKO - PF, KL, FC
23. listopadu - 1. prosince 2019
Turecko

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (5. kolo)
23. listopadu 2019
Slaný
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (6. kolo)
14. prosince 2019
Česká Lípa


Facebook