František POTUŽÁK
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
1. - 10. 9. 2017 MEJ WAKO, Skopje, Makedonie
MK
prohra
P 0:3
Nikola Lazarevic, Serbian kickboxing Federation
Low kick, Mladší junioři -63,5 kg
výhra
P 3:0
Stefan Cvetkovic, Serbian kickboxing Federation
Low kick, Mladší junioři -63,5 kg
výhra
P 3:0
Aleksandr Makedonskii, Russian Kickboxing Federation
Low kick, Mladší junioři -63,5 kg
výhra
P 3:0
Tomasz Lasota, Polski Związek Kickboxingu
Low kick, Mladší junioři -63,5 kg
17. - 18. 6. 2017 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
WO
Karel Kuchta, Fight arena Slaný
Low kick, Junioři -63,5 kg
výhra
WO
Radek ŠTÁDLER, Škola bojových umění Narama
Fullcontact, Junioři -63,5 kg
výhra
P 3:0
Leonardo ŠEKETA, TIGAR KARLOVAC
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
RSC
Matej HOSPODAR, Športový Kickbox klub Michalovce
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Emil KŘIŽKA, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Matej HOSPODAR, Športový Kickbox klub Michalovce
Lightcontact, Junioři -63 kg
prohra
WO
Lukáš SVETLÁK, SK Leon, z.s.
Points fighting, Junioři -74 kg
18. - 21. 5. 2017 Hungary World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
výhra
P 3:0
Tomasz Lasota, Polska
Low kick, Mladší junioři -63,5 kg
výhra
P 2:1
Francesco Lo-cascio, A.S.D. RENDOKI DOJO 91026
Low kick, Mladší junioři -63,5 kg
výhra
P 3:0
Meliton Milaskics, PTE PEAC RFC küzdősport szakosztály
Low kick, Mladší junioři -63,5 kg
prohra
?
Adham Halab, WAKO Israel
Kick light, Junioři -63 kg
5. - 6. 5. 2017 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Dávid MALÁN, Glory sport gym Trnava Slovakia
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Marko BABUKA, Športový Kickbox klub Michalovce
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
RSC
Marko BABUKA, Športový Kickbox klub Michalovce
Lightcontact, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Dávid MALÁN, Glory sport gym Trnava Slovakia
Lightcontact, Junioři -63 kg
21. - 23. 4. 2017 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 0:3
Eugen Ill, TV Altötting
Fullcontact, Junioři -60 kg
prohra
P 0:3
Manuel Pascucci, CORTO CIRCUITO
Kick light, Junioři -63 kg
31. 3. - 1. 4. 2017 Czech Open - FC, K1, MMA, Sanda, Zubří
CZ
prohra
P 1:2
Dominik NAJMAN, Muay Thai Sokol Mělník
K-1, Junioři -60 kg
video
17. - 19. 3. 2017 German open, Mnichov, Německo
DE
výhra
P 3:0
Mahammad JAFAR, Schejbal's Gym Lovosice
Low kick, Junioři -60 kg
prohra
P 0:3
Krisztofer SZÁSZ, Controll SE Szombathely
Kick light, Junioři -63 kg
24. - 26. 2. 2017 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
prohra
P 0:3
Bence DEBRE, Zrinyi Kickboxing Academy
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Milán Habda, Controll SE Szombathely
Kick light, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Gabriel Cencora, Kickboxing Game Over Lubaczów
Kick light, Junioři -63 kg
prohra
P 1:2
Lucjan WIŚNIEWSKI, Beniaminek 03
Lightcontact, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Dávid MALÁN, Glory sport gym Trnava
Lightcontact, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Marko BABUKA, Športový Kickbox klub Michalovce
Lightcontact, Junioři -63 kg
9. - 12. 2. 2017 Karlovac Open, Karlovac, Chorvatsko
HR
prohra
P 0:3
Antonino Barbera, A.S.D. Pro Kick Team Campiglia
Fullcontact, Junioři -63,5 kg
výhra
P 3:0
Eduards Kuzmins, Kickboxing Federation of Latvia
Fullcontact, Junioři -63,5 kg
prohra
P 0:3
Krisztofer SZÁSZ, Controll SE Szombathely,HUN
Kick light, Junioři -63 kg
14. - 15. 10. 2016 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Lorenzo DEL-GAUDIO, Dynamite Team
Lightcontact, Junioři -69 kg
výhra
P 3:0
Bence DEBRE, Zrinyi Kickboxing
Lightcontact, Junioři -63 kg
výhra
P 3:0
Marko BABUKA, Športový Kickbox klub Michalovce
Lightcontact, Junioři -63 kg
prohra
P 1:11
Dominik BEDNANICS, 4Fight Hungary
Points fighting, Junioři -69 kg
prohra
P 8:10
Botond Hegeds, KIRALY
Points fighting, Junioři -63 kg
10. - 11. 6. 2016 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
RSC
David DUCAR, GUARD Košice
Low kick, Starší žáci -57 kg
výhra
RSC
Miroslaw KOSTRZEWA, Fight House
Low kick, Starší žáci -57 kg
výhra
AB
Miroslaw KOSTRZEWA, Fight House
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Ondřej HLAVÁČEK, Karate klub Karlovy Vary
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
P 2:1
Ladislav MARUSCSAK, GUARD Košice
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
David DUCAR, GUARD Košice
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
27. - 28. 5. 2016 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Samuel Pergner, Fight arena Slaný
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
David ŽALUD, Karate klub Tábor
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
prohra
P 3:12
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -63 kg
výhra
P 4:3
Martin KODÝM, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Starší žáci -63 kg
1. - 2. 4. 2016 Czech Open FC, K1, TB, MMA, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Patrik ZÁDĚRA, Iron Fighters, z.s.
Fullcontact, Junioři -63,5 kg
27. 3. 2016 Den chrudimských mistrů, Chrudim
CZ
prohra
P 0:3
Vojtěch MODRA, Schejbal's Gym Lovosice
Low kick, Junioři -60 kg
19. - 21. 2. 2016 Slovak Open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
výhra
P 3:0
Márk Flack, Békéscsabai Lakótelepi SE
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Kakuk Szabolcs, Black&Gold Angels
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Ákos BOLFÁN, Metex05-Controll
Kick light, Starší žáci -57 kg
prohra
P 1:2
Bence KAJTÁR, Esztergomi KBSE
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
WO
Ján Valovčík, SEIKEN klub Michalovce
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Patrik Nagy, Zrínyi Miklós Kick-box
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
16. - 17. 10. 2015 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 1:2
William TAYLOR, Team Blue Blood
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 2:1
Debre BENCE, Esztergomi KBSE
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
22. - 30. 8. 2015 ME WAKO Junioři, San Sebastian, Španělsko
ES
prohra
P 0:3
Moshe Or Shamaa, ISR
Kick light, Starší žáci -57 kg
prohra
P 0:3
Lajos Fesü, HUN
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
12. - 13. 6. 2015 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Ladislav MARUSCSAK, SLOVAKIA - national team
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
P 2:1
Filip LAGRON, HAMMERS GYM z.s.
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Stanislav SVAK, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
WO
Bohdan BÁRTA, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
prohra
P 0:3
Ladislav MARUSCSAK, SLOVAKIA - national team
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
24. - 26. 4. 2015 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck
AT
prohra
P 0:3
Lajos Fésu, Tököl SE
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 2:1
Valerio Bovi, Top Team
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 2:1
Kimmy Zaman, Top Ten UK
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
prohra
P 1:2
Lazar ZITAREVIC, Budo Sport Wien
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 2:1
Omer Music, Chikudo Martial Arts
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Bence Holczmüller, Agrobio Classic KB Club
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
27. - 28. 3. 2015 Prague open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
David PAVLŮV, Hakim Gym Kladno
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
P 1:2
Filip LAGRON, HAMMERS GYM z.s.
Kick light, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Mahammad JAFAR, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 2:1
Bohdan BÁRTA, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
7. 2. 2015 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
prohra
RSC
Filip LAGRON, HAMMERS GYM z.s.
Kick light, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Mahammad JAFAR, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Albert WEIS, KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
prohra
P 0:3
Filip LAGRON, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
prohra
P 10:13
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -52 kg
17. - 18. 1. 2015 Golden Glove - European Cup, Conegliano/Treviso, Itálie
IT
prohra
P 0:3
Alex Larentis, ITA
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
P 0:3
Kam Doyle, GBR
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Vitaly Solovey, UKR
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
8. 11. 2014 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Daniel ZDENĚK, SK Atom Fighters Plzeň
Kick light, Starší žáci -52 kg
výhra
RSC
Marian JONI, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
13. - 14. 6. 2014 MČR KL, Sanda, Rožnov pod Radhoštěm
CZ
výhra
WO
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
P 1:2
Vojtěch MODRA, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Starší žáci -52 kg
2. - 3. 5. 2014 MČR PF, LC, FC, Chrudim
CZ
prohra
P 1:2
Radek ŠTÁDLER, Škola bojových umění Narama
Fullcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
RSC
Bohdan BÁRTA, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
prohra
P 0:3
Filip BLAŽEK, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 2:1
Mahammad JAFAR, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
RSC
Zdeněk MAREL, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
22. 3. 2014 SAP liga - 2. kolo, Klatovy
CZ
výhra
RSC
Martin BLAŽEK, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
RSC
David DVOŘÁČEK, Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S.
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Bohdan SYMKANYČ, Iron Fighters, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 3:0
Jan KAPR, Karate klub Karlovy Vary
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
WO
Vojtěch MODRA, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Bohdan SYMKANYČ, Iron Fighters, z.s.
Kick light, Mladší žáci +47 kg
8. 2. 2014 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Jan KAPR, Karate klub Karlovy Vary
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
WO
David DVOŘÁČEK, Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S.
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Jan KAPR, Karate klub Karlovy Vary
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Vojtěch MODRA, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Starší žáci -47 kg
21. - 22. 6. 2013 MČR FC, LK, KL, Litoměřice
CZ
prohra
AB
Miroslav SVOBODA, G-Titán Žatec
Kick light, Starší žáci -42 kg
prohra
WO
Jan KAPR, Karate klub Karlovy Vary
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Pavel MALÝ, Berka Fight centrum z.s.
Kick light, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Daniel ZDENĚK, Škola bojových umění Narama
Kick light, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 2:1
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Kick light, Mladší žáci -42 kg
25. 5. 2013 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Jan KAPR, Karate klub Karlovy Vary
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
RSC
Jan DUPAL, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Martin JÍCHA, KOBRA KLADNO
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Daniel ZDENĚK, Škola bojových umění Narama
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Jakub KAŇÁK, Millenium Gym o.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
30. 3. 2013 SAP liga - 2. kolo, Klatovy
CZ
výhra
P 3:0
Martin JÍCHA, KOBRA KLADNO
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Jan KAPR, Karate klub Karlovy Vary
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Jakub KAŇÁK, Millenium Gym o.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
AB
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 2:1
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Daniel ZDENĚK, Škola bojových umění Narama
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
12. 1. 2013 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
AB
Klára JANKOVÁ, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
AB
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
WO
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
Kalendář
PlakátSoustředění kickboxu
24. - 28. srpna 2022
Jindřichov

Facebook
KICKBOX