Filip ROUBÍČEK
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Filip ROUBÍČEK
TCB GYM
8. - 9. 6. 2018 Mezinárodní MČR PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 3:0
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Low kick, Starší žáci +69 kg
výhra
AB
Damian AMBROZIK, Berka Fight centrum z.s.
Low kick, Starší žáci +69 kg
výhra
WO
Damian AMBROZIK, Berka Fight centrum z.s.
Kick light, Starší žáci +69 kg
výhra
P 3:0
Petr GOUBEJ, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Starší žáci +69 kg
výhra
P 3:0
Petr GOUBEJ, Samurai Fight Club z.s.
Lightcontact, Starší žáci +69 kg
20. - 22. 4. 2018 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 0:3
Dillon Hegarty, Swissteam lightcontact
Kick light, Junioři -74 kg
prohra
P 0:3
Bence Holczmüller, Agrobio Classic Kick-Box Club
Kick light, Starší žáci +69 kg
výhra
P 3:0
Nani Pivec, Kickboxing Zveza Slovenije
Kick light, Starší žáci +69 kg
24. 3. 2018 LIKOST liga kickboxu K-1 (1. kolo), Lovosice
CZ
prohra
RSC
Pavel WOLF, TJ Jiskra Aš Blue Dragon
K-1, Starší žáci 'B' -69 kg
23. - 24. 3. 2018 Národní pohár Čech v kickboxu, Lovosice
CZ
prohra
P 0:3
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
WO
Václav URBÁNEK, G-Titán Žatec
Kick light, Starší žáci -69 kg
prohra
P 0:3
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
výhra
RSCH
Václav URBÁNEK, G-Titán Žatec
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
13. - 14. 10. 2017 Czech Open - PF, LC, KL, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Filip BARCAL, MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Filip BARCAL, MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
13. 5. 2017 LIKOST liga K-1 (3. kolo), Žebrák
CZ
výhra
P 3:0
Stanislav KRAUS, Iron Fighters, z.s.
K-1, Starší žáci 'B' +69 kg
21. - 23. 4. 2017 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 0:3
Amin El Gharbi, WAKO Austria
Kick light, Starší žáci -69 kg
prohra
P 0:3
Luka Tomljanovic, KBK SUSAK
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Alessandro Boscolo, AREA SPORT
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
15. 4. 2017 LIKOST liga K-1 (2. kolo), Lovosice
CZ
výhra
P 3:0
Oleksandr PETRYCHKOVYCH, SK Mudroch Team
K-1, Starší žáci 'B' -69 kg
video
25. 3. 2017 SAP liga - 4. kolo, Praha
CZ
prohra
AB
Filip LAGRON, HAMMERS GYM z.s.
Kick light, Starší žáci +69 kg
prohra
WO
Filip LAGRON, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Starší žáci +69 kg
24. - 26. 2. 2017 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
výhra
DISQ
Bence Holczmüller, Agrobio Classic Kick-Box Club
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Leonardo Šeketa, TIGAR KARLOVAC
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
DISQ
Adnan DediĆ, CBS Tešanj Tešanj
Kick light, Starší žáci -69 kg
prohra
P 0:3
Bence Holczmüller, Agrobio Classic Kick-Box Club
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
10. - 11. 6. 2016 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Ladislav MARUSCSAK, GUARD Košice
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
27. - 28. 5. 2016 Prague Open, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Dominik ČOKA, E.H security kick-box gym, z.s.
Kick light, Starší žáci -69 kg
30. 4. 2016 SAP liga - 2. kolo, Praha
CZ
prohra
WO
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Marek VAVŘÍK, Karate klub Tábor
Kick light, Starší žáci -69 kg
prohra
P 0:3
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Marek VAVŘÍK, Karate klub Tábor
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
16. - 17. 10. 2015 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
AB
Ádám BOLFÁN, Metex05-Controll Se
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
30. 5. 2015 SAP liga - 2. kolo, Praha
CZ
výhra
P 2:1
Max OSLAVSKIJ, TCB GYM
Kick light, Mladší žáci +47 kg
Kalendář
PlakátWAKO K-1 WORLD Grand Prix
26. - 28. září 2019
Praha
PlakátCzech Open
4. - 5. října 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
12. října 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
13. října 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
13. října 2019
Praha
PlakátMS WAKO - LC, LK, K1
19. - 27. října 2019
Bosna a Hercegovina

PlakátŠkolení trenérů II. třídy
31. října 2019
Praha
PlakátReprezentační soustředění
7. - 10. listopadu 2019
Dolní Prysk

PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (4. kolo)
16. listopadu 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
17. listopadu 2019
Praha

PlakátMS WAKO - PF, KL, FC
23. listopadu - 1. prosince 2019
Turecko
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (5. kolo)
23. listopadu 2019
Slaný

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (6. kolo)
14. prosince 2019
Česká Lípa

Facebook