Filip LAGRON
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
23. - 24. 3. 2018 Národní pohár Čech v kickboxu, Lovosice
CZ
výhra
P 3:0
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Muži -79 kg
výhra
RSC
Jaroszlav MALJAR, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Muži -79 kg
prohra
DISQ
Zdeněk MAREL, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Junioři -79 kg
23. - 25. 2. 2018 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
výhra
?
Ádám BOLFÁN, Metex05-Controll
Kick light, Junioři -79 kg
výhra
?
Klaudiusz SWISTULSKI, X Fight
Kick light, Junioři -79 kg
výhra
?
Emanuel SZMOLEK, Metex05-Controll
Kick light, Junioři -79 kg
prohra
?
Ádám BOLFÁN, Metex05-Controll
Lightcontact, Junioři -79 kg
13. - 14. 10. 2017 Czech Open - PF, LC, KL, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci +69 kg
výhra
P 3:0
Gabriel BIERNACKI, KSW MIX TEAM
Kick light, Starší žáci +69 kg
výhra
P 2:1
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci +69 kg
výhra
P 3:0
Pavel ZABLOTSKI, TOP FIGHTER
Lightcontact, Starší žáci +69 kg
výhra
P 3:0
Noel LEGENYEI-PINTÉR, Zrinyi Kickboxing Academy
Lightcontact, Starší žáci +69 kg
výhra
P 4:0
Noel LEGENYEI-PINTÉR, Zrinyi Kickboxing Academy
Points fighting, Starší žáci +69 kg
prohra
P 3:5
Pavel ZABLOTSKI, TOP FIGHTER
Points fighting, Starší žáci +69 kg
17. - 18. 6. 2017 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci +69 kg
prohra
P 1:2
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci +69 kg
25. 3. 2017 SAP liga - 4. kolo, Praha
CZ
výhra
AB
Filip ROUBÍČEK, TCB GYM
Kick light, Starší žáci +69 kg
výhra
P 2:1
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci +69 kg
výhra
P 3:0
David JARÝ, TCB GYM
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
WO
Filip ROUBÍČEK, TCB GYM
Lightcontact, Starší žáci +69 kg
výhra
AB
Vojtěch CHALOUPKA, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Junioři -74 kg
17. - 19. 3. 2017 German open, Mnichov, Německo
DE
prohra
P 0:3
Tar Balázs, KiralyTeam Kickboxing Academy
Kick light, Junioři -74 kg
výhra
P 3:0
Adam STRÁNÍK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Junioři -74 kg
prohra
P 0:3
Ogus Yilmaz, Combat Berlin e.V
Lightcontact, Starší žáci +69 kg
výhra
P 3:0
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci +69 kg
výhra
P 2:1
Tobias Knoedel, ASV 05 Edigheim
Lightcontact, Starší žáci +69 kg
24. - 26. 2. 2017 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
prohra
P 0:3
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci +69 kg
výhra
P 3:0
Stanislav SVAK, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Starší žáci +69 kg
prohra
P 1:2
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci +69 kg
výhra
P 3:0
Ivan Vuljanic, TIGAR KARLOVAC
Lightcontact, Starší žáci +69 kg
9. - 12. 2. 2017 Karlovac Open, Karlovac, Chorvatsko
HR
prohra
?
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci +69 kg
výhra
P 3:0
Vito KOŠAR, KBK Škorpion
Kick light, Starší žáci +69 kg
výhra
P 3:0
Ivan Vuljanic, TIGAR KARLOVAC
Kick light, Starší žáci +69 kg
prohra
P 0:3
Gabrielius Savickas, Bergen Kickboxing club
Lightcontact, Starší žáci +69 kg
výhra
P 5:4
Matthias Weninger, Point Fighters Thermenregion
Points fighting (začátečníci), Starší žáci +63 kg
výhra
P 9:1
Ivaylo Milushev, MASARU
Points fighting (začátečníci), Starší žáci +63 kg
výhra
P 10:0
Adham Shehadeh, WAKO Israel
Points fighting (začátečníci), Starší žáci +63 kg
20. - 22. 1. 2017 Golden Glove, Conegliano/Treviso, Itálie
IT
prohra
P 0:3
Marko Džin, KBK PLANET SPORT
Lightcontact, Starší žáci +69 kg
výhra
P 3:0
Nikita Lysak, UKRAINE NATIONAL TEAM
Lightcontact, Starší žáci +69 kg
výhra
P 8:4
Nikita Lysak, UKRAINE NATIONAL TEAM
Points fighting (začátečníci), Starší žáci +60 kg
výhra
P 5:2
Cesare Marino, ADV KILROY
Points fighting (začátečníci), Starší žáci +60 kg
výhra
P 9:2
William Salvetti, kjateam kickboxing
Points fighting (začátečníci), Starší žáci +60 kg
2. - 3. 12. 2016 Advent Challenge, Praha
CZ
prohra
AB
Ondřej MATĚJKA, HAMMERS GYM z.s.
Kick light, Starší žáci +69 kg
prohra
P 0:3
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci +69 kg
výhra
P 3:0
Samuel SCHMIDT, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Starší žáci +69 kg
prohra
P 0:3
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci +69 kg
14. - 15. 10. 2016 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
?
Dominik BEDNANICS, 4Fight Hungary
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
27. - 28. 5. 2016 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Dominik ČOKA, E.H security kick-box gym, z.s.
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
P 2:1
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Marek VAVŘÍK, Karate klub Tábor
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
19. - 21. 2. 2016 Slovak Open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
WO
Dominik Perošić, CICVARA TEAM
Kick light, Starší žáci -63 kg
prohra
P 0:3
Ladislav MARUSCSAK, Guard klub kickbox KOŠICE
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Daniel Majka, FIGHT HOUSE NOWY SACZ
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Noel KUNYA, Black&Gold Angels
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
30. 1. 2016 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Marek VAVŘÍK, Karate klub Tábor
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
výhra
RSC
Josef SÝKORA, Gladiators Gym České Budějovice
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
23. - 24. 1. 2016 Golden Glove Europe Cup, Conegliano/Treviso, Itálie
IT
výhra
P 3:0
Mattia Vassallo, Marnikca
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Denny Bicego, Codicemma
Kick light, Starší žáci -63 kg
prohra
P 0:3
Glen Anicic, KBK KOPER
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
16. - 17. 10. 2015 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Debre BENCE, Esztergomi KBSE
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
12. - 13. 6. 2015 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
P 1:2
Vojtěch MODRA, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Starší žáci -57 kg
prohra
P 1:2
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Jan CINDR, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci -57 kg
prohra
P 0:3
Ladislav MARUSCSAK, SLOVAKIA - national team
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Bohdan BÁRTA, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
WO
Adam CHRISTOPH, CHB GYM - Slavkov u Brna
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
27. - 28. 3. 2015 Prague open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Mahammad JAFAR, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Starší žáci -52 kg
výhra
P 2:1
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
P 0:3
Bohdan BÁRTA, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
prohra
P 0:3
Mahammad JAFAR, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
20. - 21. 2. 2015 Slovak open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P 0:3
Noel KUNYA, B&G Angels Veresegyhaza
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
P 0:3
Krisztofer SZÁSZ, Metex05-Controll
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Szabolcs Kakuk, B&G Angels Veresegyhaza
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Jozef Greguš, CBŠ PERUN GYM TRNAVA
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
7. 2. 2015 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
RSC
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Jan CINDR, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
P 1:2
Mahammad JAFAR, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Albert WEIS, KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
8. 11. 2014 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 1:2
Petr DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Mladší žáci +47 kg
24. - 25. 10. 2014 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Noel LEGENYEI-PINTÉR, Esztergomi KBSE
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 3:0
Mikhail HALIKOUSKI, MKE Minsk
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
13. - 14. 6. 2014 MČR KL, Sanda, Rožnov pod Radhoštěm
CZ
výhra
P 3:0
Kryštov HEJNA, Macak's GYM Pardubice
Kick light, Mladší žáci -47 kg
30. - 31. 5. 2014 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
výhra
AB
Miroslav GOMBÁR, KBK Fox Ústí nad Labem
Kick light, Starší žáci -47 kg
prohra
P 0:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Kick light, Starší žáci -47 kg
22. 3. 2014 SAP liga - 2. kolo, Klatovy
CZ
výhra
P 2:1
Lukáš BINDER, Iron Fighters, z.s.
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Marek KOČKA, G-Titán Žatec
Kick light, Mladší žáci -47 kg
Kalendář

Kalendář
PlakátReprezentační soustředění PF,LC,KL
7. - 12. července 2020
Říčky v Orlických horách

Facebook