Eliška ZEMANOVÁ
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Eliška ZEMANOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
7. - 8. 12. 2018 Advent Cup - Národní pohár v kickboxu, Praha
CZ
výhra
DISQ
Emma CARDOVÁ, Fight arena Slaný
Kick light, Starší žákyně -50 kg
výhra
AB
Tereza COUFALOVÁ, Spolek Kickbox Mariánské Lázně, z.s
Kick light, Mladší žákyně +47 kg
výhra
DISQ
Emma CARDOVÁ, Fight arena Slaný
Lightcontact, Starší žákyně -50 kg
15. - 23. 9. 2018 MSJ WAKO, Jesolo Lido, Itálie
IT
prohra
P 8:11
Sila Kiray, GER
Points fighting, Mladší žákyně -47 kg
výhra
P 15:6
Rebecca Davies, GBR
Points fighting, Mladší žákyně -47 kg
8. - 9. 6. 2018 Mezinárodní MČR PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
AB
Daniela PANČENKOVÁ, HAMMERS GYM z.s.
Kick light, Mladší žákyně -47 kg
výhra
RSC
Daniela PANČENKOVÁ, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žákyně -47 kg
výhra
P 6:1
Johanka PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žákyně -42 kg
17. - 20. 5. 2018 Hungary Kickboxing World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
výhra
P 3:0
Panni PÁLFALVI, Lsp Team Se
Kick light, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 3:0
Ellie Harvey, TEAM SAS
Kick light, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 3:0
Tetiana Ostrovska, UKRAINE NATIONAL TEAM
Kick light, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 2:1
Ellie Harvey, Team SAS
Lightcontact, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 3:0
Tetiana Ostrovska, UKRAINE NATIONAL TEAM
Lightcontact, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 3:0
Panni PÁLFALVI, Lsp Team Se
Lightcontact, Mladší žákyně -42 kg
prohra
P 2:6
Ela MAGDIĆ, KBK TIGAR SLUNJ
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
4. - 5. 5. 2018 Prague Open, Praha
CZ
výhra
RSC
Iva KUNTORÁDOVÁ, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Starší žákyně -42 kg
výhra
DISQ
Natália DURICOVÁ, NVR gym
Kick light, Mladší žákyně -42 kg
výhra
RSC
Iva KUNTORÁDOVÁ, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Lightcontact, Starší žákyně -42 kg
výhra
AB
Natália DURICOVÁ, NVR gym
Lightcontact, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 11:0
Viktorie PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 13:3
Vanessa HEČKOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
20. - 22. 4. 2018 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
výhra
P 3:0
Elisabetta FIORENTINI, Team Lombardia
Kick light, Starší žákyně -42 kg
výhra
P 3:0
Vanessza TÓTH, BEERFORT-Nyergesújfalu Kick-box SE
Kick light, Starší žákyně -42 kg
výhra
P 3:0
Vanessza TÓTH, BEERFORT-Nyergesújfalu Kick-box SE
Lightcontact, Starší žákyně -42 kg
výhra
P 3:0
Lucy Pieczinski, SG Brieselang e.V.
Lightcontact, Starší žákyně -42 kg
výhra
P 3:0
Elisabetta FIORENTINI, Team Lombardia
Lightcontact, Starší žákyně -42 kg
výhra
P 10:-1
Naomi Ozan Pereira, WAKO Switzerland
Points fighting, Mladší žákyně -47 kg
výhra
P 10:6
Rebecca Davies, Team SAS
Points fighting, Mladší žákyně -47 kg
výhra
P 13:10
Annika Rupp, ASKÖ Kickboxen Hütter
Points fighting, Mladší žákyně -47 kg
výhra
P 5:0
Elena Memmou, ICAROS TEAM
Points fighting, Mladší žákyně -47 kg
výhra
P 19:13
Alice Curtarelli, Team Lombardia
Points fighting, Mladší žákyně -47 kg
prohra
P 5:10
Ellie Harvey, Team SAS
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 7:3
Ela MAGDIĆ, KBK TIGAR SLUNJ
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
23. - 24. 3. 2018 Národní pohár Čech v kickboxu, Lovosice
CZ
výhra
AB
Natálie PEŠLOVÁ, TCB GYM
Kick light, Mladší žákyně +47 kg
výhra
RSC
Lucie ŠTRAICHEROVÁ, SK Dragon Gym Košťany, z.s
Kick light, Mladší žákyně -47 kg
výhra
RSC
Zuzana DRAHORÁDOVÁ, Sportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.
Kick light, Mladší žákyně -47 kg
výhra
RSC
Anita MYTSAK, Kick Box Club Kutná Hora
Lightcontact, Mladší žákyně -42 kg
výhra
WO
Eliška GLASEROVÁ, TCB GYM
Lightcontact, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 10:0
Eva HÁJKOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
RSC
Tereza KABELÁKOVÁ, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
23. - 25. 2. 2018 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
výhra
?
Panni PÁLFALVI, LSP Team SE
Kick light, Starší žákyně -42 kg
výhra
?
Daria NICIPORUK, X Fight
Kick light, Starší žákyně -42 kg
výhra
?
Natalia ZARZYCKA, KSW ŁUKÓW
Kick light, Starší žákyně -42 kg
výhra
?
Emma CARDOVÁ, Fight arena Slaný
Lightcontact, Starší žákyně -42 kg
výhra
?
Natalia ZARZYCKA, KSW ŁUKÓW
Lightcontact, Starší žákyně -42 kg
prohra
?
Vivien Viczián, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
13. - 14. 10. 2017 Czech Open - PF, LC, KL, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Emma SABADOŠOVÁ, Športový Kickbox klub Michalovce
Lightcontact, Mladší žákyně -47 kg
výhra
AB
Nadia BASTA, UKS EVAN NOWY SACZ
Lightcontact, Mladší žákyně -42 kg
výhra
RSC
Alina VOLCHUGA, TOP FIGHTER
Lightcontact, Mladší žákyně -42 kg
prohra
P 4:6
Katrin HAIDER, Yoko Kick-box Team
Points fighting, Mladší žákyně -47 kg
výhra
P 10:7
Katrin HAIDER, Yoko Kick-box Team
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 6:0
Panni PÁLFALVI, LSP Team Se
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
17. - 18. 6. 2017 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
AB
Oliwia CZADER, SKB Beskid Dragon
Kick light, Mladší žákyně -42 kg
výhra
WO
Emma SABADOŠOVÁ, Športový Kickbox klub Michalovce
Kick light, Mladší žákyně -42 kg
výhra
WO
Emma SABADOŠOVÁ, Športový Kickbox klub Michalovce
Lightcontact, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 10:0
Denisa BULÍNOVÁ, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
18. - 21. 5. 2017 Hungary World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
výhra
P 3:0
Emma CARDOVÁ, Fight arena Slaný
Kick light, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 3:0
Enikő Kolozsvári, Szigetszentmiklós Tököl SE
Kick light, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 3:0
Emma CARDOVÁ, Fight arena Slaný
Lightcontact, Mladší žákyně -42 kg
prohra
P 3:7
Antonela Cesarec, Krapina
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
5. - 6. 5. 2017 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Emma CARDOVÁ, Fight arena Slaný
Kick light, Mladší žákyně -42 kg
výhra
RSC
Emma CARDOVÁ, Fight arena Slaný
Lightcontact, Mladší žákyně -42 kg
prohra
P 7:9
Johanka PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 12:5
Viktorie PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 1:0
Johanka PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
21. - 23. 4. 2017 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 0:6
Alexandra GOMBÁS, KiralyTeam Kickboxing Academy
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
prohra
P 1:4
Anastasia Leonie Hoffmann, Kick-Box-Team Eberswalde e. V.
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 11:3
Tekla Enikő Tóth, Bermendi Építők Sportkör
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 7:6
Elisabetta FIORENTINI, Team Lombardia
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
25. 3. 2017 SAP liga - 4. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Emma CARDOVÁ, Fight arena Slaný
Kick light, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 3:0
Kateřina SIBLÍKOVÁ, Millenium Gym o.s.
Kick light, Mladší žákyně -37 kg
výhra
AB
Sabina TĚŠINOVÁ, KBK Fox Ústí nad Labem
Kick light, Mladší žákyně -37 kg
prohra
WO
Emma CARDOVÁ, Fight arena Slaný
Lightcontact, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 3:0
Kateřina SIBLÍKOVÁ, Millenium Gym o.s.
Lightcontact, Mladší žákyně -37 kg
17. - 19. 3. 2017 German open, Mnichov, Německo
DE
prohra
P 0:3
Terry Wallstab, SG Brieselang e.V.
Lightcontact, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 3:0
Azra Baser, Kick-Box Jugend Team e.V.
Lightcontact, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 3:0
Lucy Pieczinski, SG Brieselang e.V.
Lightcontact, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 3:0
Annetin Lingg, SC Trainingsraum Braunschweig e.V.
Lightcontact, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 14:11
Lucie Conrad, Sarantoudis Sport Martial Arts Center
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 4:2
Antonela Cesarec, Krapina
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 7:3
Azra Baser, Kick-Box Jugend Team e.V.
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 3:0
Johanka PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 7:1
Bilge Sahin, SC Trainingsraum Braunschweig e.V.
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 9:0
Elisha Kasalar, SC Trainingsraum Braunschweig e.V.
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
24. - 26. 2. 2017 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
výhra
P 3:0
Enikő Kolozsvári, Szigetszentmiklós Tököl SE
Kick light, Starší žákyně -37 kg
výhra
P 3:0
Enikő Kolozsvári, Szigetszentmiklós Tököl SE
Lightcontact, Starší žákyně -37 kg
prohra
P 9:13
Hanga Hegedűs, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
9. - 12. 2. 2017 Karlovac Open, Karlovac, Chorvatsko
HR
prohra
P 1:5
Alexandra GOMBÁS, KiralyTeam Kickboxing Academy
Points fighting (Grandchampion), Mladší žákyně
prohra
P 4:7
Elisabetta FIORENTINI, Team Lombardia
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 5:4
Antonela Cesarec, Krapina
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
prohra
P 3:11
Elisabetta FIORENTINI, Team Lombardia
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 6:3
Hristina Andonova, team Radulov
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 4:1
Leonarda Deak, BTI ZABOK
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 3:1
Inez Bárdos, Yoko Kick-box Team és Szabadidő Sportegyesület
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
2. - 3. 12. 2016 Advent Challenge, Praha
CZ
výhra
P 6:1
Gabriela SVOBODOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 3:2
Johanka PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 10:1
Viktorie PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
14. - 15. 10. 2016 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 1:2
Elisabetta FIORENTINI, Dynamite Team
Lightcontact, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 3:0
Sabina TĚŠINOVÁ, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 3:0
Eliška JURÁŠOVÁ, Macak's GYM Pardubice
Lightcontact, Mladší žákyně -37 kg
prohra
P 0:2
Szandi Gombás, KIRALY
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 9:5
Elisabetta FIORENTINI, Dynamite Team
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 6:3
Hanga Hegeds, KIRALY
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
11. 9. 2016 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
prohra
P 1:2
Jana PETŘÍKOVÁ, Samurai Fight Club z.s.
Lightcontact, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 10:0
Gabriela SVOBODOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žákyně -42 kg
prohra
P 4:9
Johanka PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 10:0
Viktorie PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
10. - 11. 6. 2016 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
AB
Emma CARDOVÁ, Hakim Gym Kladno
Kick light, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 3:0
Sabina TĚŠINOVÁ, KBK Fox Ústí nad Labem
Kick light, Mladší žákyně -37 kg
prohra
P 1:2
Barbora BALOGHOVÁ, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 3:0
Sabina TĚŠINOVÁ, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žákyně -37 kg
výhra
AB
Gabriela SVOBODOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
RSC
Johanka PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
27. - 28. 5. 2016 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Kateřina SIBLÍKOVÁ, Millenium Gym o.s.
Kick light, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 3:0
Emma CARDOVÁ, Hakim Gym Kladno
Kick light, Mladší žákyně -37 kg
výhra
AB
Emma CARDOVÁ, Hakim Gym Kladno
Lightcontact, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 3:0
Sabina TĚŠINOVÁ, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 7:1
Viktorie PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
?
Linda ŠAFÁŘOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 10:0
Gabriela SVOBODOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
12. - 15. 5. 2016 Hungarian Kickboxing World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
prohra
P 0:3
Tefania Tataru, FNOK RM
Kick light, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 3:0
Yelyzaveta Iakovleva, WAKO Ukraine
Kick light, Mladší žákyně -37 kg
prohra
P 0:3
Tefania Tataru, FNOK RM
Lightcontact, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 3:0
Enik Kolozsvári, Tököl SE
Lightcontact, Mladší žákyně -37 kg
prohra
P 4:5
Hristina Andonova, Team Raulov
Points fighting, Dívky 'under Green' +28 kg
výhra
P 10:3
Brigitta Tyichi, Kondorosi KBE
Points fighting, Dívky 'under Green' +28 kg
výhra
P 9:0
Hanna Ancsin, Ujkigyos
Points fighting, Dívky 'under Green' +28 kg
30. 4. 2016 SAP liga - 2. kolo, Praha
CZ
prohra
AB
Jana PETŘÍKOVÁ, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Mladší žákyně -42 kg
výhra
P 3:0
Sabina TĚŠINOVÁ, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žákyně -37 kg
výhra
P 7:1
Gabriela SVOBODOVÁ, Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
prohra
P 1:11
Johanka PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žákyně -37 kg
15. - 17. 4. 2016 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
?
Selena Zanella, kja team kick boxing
Points fighting, Mladší žákyně 'Beginners' -42 kg
30. 1. 2016 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Johanka PETŘÍKOVÁ, Martin Zavoral Team Fighter's
Lightcontact, Mladší žákyně -32 kg
Kalendář

Kalendář
PlakátReprezentační soustředění PF,LC,KL
7. - 12. července 2020
Říčky v Orlických horách
PlakátReprezentační soustředění
17. - 23. srpna 2020
Harrachov

Facebook