Eliška MAREŠOVÁ
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Eliška MAREŠOVÁ
Sportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.
8. - 9. 6. 2018 Mezinárodní MČR PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
WO
Věra LISZOKOVÁ, TCB GYM
Kick light, Juniorky -70 kg
prohra
RSC
Veronika Vokounová, TIGER GYM
Kick light, Juniorky -70 kg
prohra
WO
Kateřina OPLTOVÁ, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Juniorky -70 kg
prohra
WO
Věra LISZOKOVÁ, TCB GYM
Lightcontact, Juniorky -70 kg
4. - 5. 5. 2018 Prague Open, Praha
CZ
prohra
DISQ
Věra LISZOKOVÁ, TCB GYM
Kick light, Juniorky -70 kg
výhra
P 3:0
Leona-Lenka HORVÁTHOVÁ, Karate klub Karlovy Vary
Kick light, Juniorky -70 kg
výhra
P 3:0
Leona-Lenka HORVÁTHOVÁ, Karate klub Karlovy Vary
Lightcontact, Juniorky -70 kg
prohra
RSC
Sabina RÝZKOVÁ, KK ŠIN-MU Senica
Lightcontact, Juniorky -70 kg
13. - 14. 10. 2017 Czech Open - PF, LC, KL, Praha
CZ
prohra
RSC
Lenka MASOPUSTOVÁ, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Starší žákyně +65 kg
2. - 3. 12. 2016 Advent Challenge, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Nela PÁNKOVÁ, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žákyně +65 kg
10. - 11. 6. 2016 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
RSC
Nela PÁNKOVÁ, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Starší žákyně +65 kg
30. 4. 2016 SAP liga - 2. kolo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Jana PEŠKOVÁ, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Starší žákyně +65 kg
prohra
P 0:3
Nela PÁNKOVÁ, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žákyně +65 kg
Kalendář
PlakátRAMBO: Poslední krev
19. září 2019
Česká republika
PlakátSoul of the Warrior
21. září 2019
Strakonice

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (4. kolo)
22. září 2019
Olomouc
PlakátWAKO K-1 WORLD Grand Prix
26. - 28. září 2019
Praha

PlakátCzech Open
4. - 5. října 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
12. října 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
13. října 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
13. října 2019
Praha

PlakátMS WAKO - LC, LK, K1
19. - 27. října 2019
Bosna a Hercegovina
PlakátŠkolení trenérů II. třídy
31. října 2019
Praha

PlakátReprezentační soustředění
7. - 10. listopadu 2019
Dolní Prysk
PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (4. kolo)
16. listopadu 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
17. listopadu 2019
Praha
PlakátMS WAKO - PF, KL, FC
23. listopadu - 1. prosince 2019
Turecko

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (5. kolo)
23. listopadu 2019
Slaný
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (6. kolo)
14. prosince 2019
Česká Lípa


Facebook