David DVOŘÁČEK
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
David DVOŘÁČEK
TORO GYM fighters
7. - 8. 12. 2018 Advent Cup - Národní pohár v kickboxu, Praha
CZ
výhra
AB
Tomáš SALAY, Spolek Kickbox Mariánské Lázně, z.s
Kick light, Starší žáci +69 kg
výhra
AB
Peter HELMÉCI, ŠKP Policajná Škola Košice
Kick light, Starší žáci +69 kg
výhra
P 3:0
Peter HELMÉCI, ŠKP Policajná Škola Košice
Lightcontact, Starší žáci +69 kg
8. - 9. 6. 2018 Mezinárodní MČR PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Filip ROUBÍČEK, TCB GYM
Low kick, Starší žáci +69 kg
výhra
P 3:0
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Pavel PETRŮ, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
výhra
RSC
Pavel PETRŮ, Samurai Fight Club z.s.
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
17. - 20. 5. 2018 Hungary Kickboxing World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
výhra
?
Rajmund BALI, BEERFORTNyergesújfalu Kick-box SE
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
?
Iwan Abu Tarif, WAKO Israel
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
?
Farouk El Gharbi, Fox Gmy
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Luka LESKOVAR, Kickboxing Zveza Slovenije
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Rajmund BALI, BEERFORTNyergesújfalu Kick-box SE
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Iwan Abu Tarif, WAKO Israel
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
4. - 5. 5. 2018 Prague Open, Praha
CZ
výhra
DISQ
Filip RUSNÁK, ŠKP Policajná Škola Košice
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
RSC
Ondřej KOPECKÝ, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Aleš KOPECKÝ, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Filip RUSNÁK, ŠKP Policajná Škola Košice
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
20. - 22. 4. 2018 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 0:3
Lorenzo Parisi, Team lanizilao
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
?
Farouk El Gharbi, Fox Gmy
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
?
Mirko Calò, Team Lombardia
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
P 2:1
Luka LESKOVAR, Kickboxing Zveza Slovenije
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
24. 3. 2018 LIKOST liga kickboxu K-1 (1. kolo), Lovosice
CZ
prohra
P 0:3
Jan MAŠEK, Pankration gym z.s.
K-1, Starší žáci 'A' -69 kg
23. - 24. 3. 2018 Národní pohár Čech v kickboxu, Lovosice
CZ
výhra
P 3:0
Filip ROUBÍČEK, TCB GYM
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
RSC
Pavel PETRŮ, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Filip ROUBÍČEK, TCB GYM
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
výhra
P 3:0
Pavel PETRŮ, Samurai Fight Club z.s.
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
23. - 25. 2. 2018 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
výhra
?
Kristóf Csaba, Black&Gold Angels
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
?
Filip Janoška, CBŠ PERUN GYM TRNAVA
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
?
Frederik Sovík, Goral gym Kežmarok
Kick light, Starší žáci -69 kg
výhra
?
Fran Cindrić, Kbk Tigar slunj
Lightcontact, Starší žáci -69 kg
17. - 18. 6. 2017 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Jan KOLÁŘ, Samurai Fight Club z.s.
Low kick, Starší žáci -57 kg
video
výhra
P 2:1
Karel SVOBODNÍK, Športový Kickbox klub Michalovce
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
P 2:1
Ilya DOVIDENKO, TOP FIGHTER
Kick light, Starší žáci -57 kg
prohra
P 1:2
Ilya DOVIDENKO, TOP FIGHTER
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
prohra
P 1:2
Karel SVOBODNÍK, Športový Kickbox klub Michalovce
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
prohra
P 3:4
Ilya DOVIDENKO, TOP FIGHTER
Points fighting, Starší žáci -57 kg
18. - 21. 5. 2017 Hungary World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
prohra
P 0:3
Kyrylo Bodiak, UKRAINE NATIONAL TEAM
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
?
Cory Cook, Team Bristol
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
P 2:1
Sven Radočaj, KBK Voćin
Kick light, Starší žáci -57 kg
prohra
P 0:3
Szabolcs MAGYAR, Esztergomi Kick-box SE
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
5. - 6. 5. 2017 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Antonín LUPÍNEK, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Josef VODÁK ml., KBC Milda Team z.s.
Kick light, Starší žáci -63 kg
prohra
P 1:2
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 11:1
Adam PARTYKA, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -57 kg
21. - 23. 4. 2017 Austrian Classics, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
?
Riccardo Foglio, Predator Profighting
Kick light, Starší žáci -57 kg
prohra
P 0:3
Antonio Jurman, KBK PLANET SPORT
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
25. 3. 2017 SAP liga - 4. kolo, Praha
CZ
prohra
DISQ
Antonín LUPÍNEK, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Starší žáci -57 kg
prohra
P 0:3
Josef VODÁK ml., KBC Milda Team z.s.
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Ivan Král, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Starší žáci -63 kg
výhra
P 3:0
Antonín LUPÍNEK, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 12:2
Adam PARTYKA, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -57 kg
17. - 19. 3. 2017 German open, Mnichov, Německo
DE
prohra
P 0:3
Borisz VISZKET, Controll SE Szombathely
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
prohra
P 4:14
Matthias Zeinzinger, KC-Kruckenhauser
Points fighting, Starší žáci -57 kg
24. - 26. 2. 2017 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
prohra
RSC
Szabolcs MAGYAR, Esztergomi Kick-box SE
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Botond LACZKOVICS, Zrinyi Kickboxing Academy
Kick light, Starší žáci -57 kg
prohra
P 0:3
Szabolcs MAGYAR, Esztergomi Kick-box SE
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
prohra
P 1:11
Bence ZAJÁCZ, KiralyTeam Kickboxing Academy
Points fighting, Starší žáci -57 kg
9. - 12. 2. 2017 Karlovac Open, Karlovac, Chorvatsko
HR
prohra
P 0:3
Mohammad Zbidat, WAKO Israel
Kick light, Starší žáci -57 kg
prohra
P 0:3
Klemen Strojanšek, TaekwonDo klub Sun
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Lan Kokol, KLUB BORILNIH VEŠČIN ORMOŽ
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
?
Antonio Jurman, KBK PLANET SPORT
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
prohra
P 4:13
Adam Summers, Ems Photos UK
Points fighting, Starší žáci -57 kg
výhra
?
Tobias Jantscher, Team Gratwein
Points fighting, Starší žáci -57 kg
2. - 3. 12. 2016 Advent Challenge, Praha
CZ
výhra
WO
Ondřej KOPECKÝ, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
P 1:2
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Kick light, Starší žáci -52 kg
prohra
P 0:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Ondřej KOPECKÝ, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 2:1
Patrik ERŐS, KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
prohra
P 4:14
Bence GERGELY, KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Points fighting, Starší žáci -57 kg
prohra
P 1:11
Patrik ERŐS, KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY
Points fighting, Starší žáci -52 kg
14. - 15. 10. 2016 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
?
Botond LACZKOVICS, Zrinyi Kickboxing
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Karel SVOBODNÍK, Športový Kickbox klub Michalovce
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
výhra
RSC
Danila SHKEL, MKE Minsk
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 3:0
Jan KOLÁŘ, Samurai Fight Club z.s.
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
výhra
RSC
Ivan TUKA, LAV PULA
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 3:8
Vladislav MURZAKOV, CSKA St. Petersburg
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 14:3
Gabriel KRIŽANAC, LAV PULA
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
11. 9. 2016 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Jan KOLÁŘ, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
David Tomšů, Praha
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Jan KOLÁŘ, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Stanislav JELÍNEK, Orient Fighting Club
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 3:0
Jan KOLÁŘ, Samurai Fight Club z.s.
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 3:0
Jan KOLÁŘ, Samurai Fight Club z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 11:1
Adam PARTYKA, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
10. - 11. 6. 2016 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
WO
Erik GREISIGER, G-Titán Žatec
Kick light, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 0:3
Jan KOLÁŘ, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Michal NOVÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 0:3
Aleš KOPECKÝ, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 0:5
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 7:4
Sebastien ABRAHÁM, Fighter's Gym Teplice
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
27. - 28. 5. 2016 Prague Open, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 0:3
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 8:7
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 8:5
Adam PARTYKA, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
30. 4. 2016 SAP liga - 2. kolo, Praha
CZ
výhra
P 2:1
Jan KOLÁŘ, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 3:0
Emil VĚTROVEC, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 0:3
Jan KOLÁŘ, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Abdelkhaleq HAMID, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 3:0
Stanislav JELÍNEK, Orient Fighting Club
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
30. 1. 2016 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Kick light, Mladší žáci -47 kg
prohra
WO
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Sebastien ABRAHÁM, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
16. - 17. 10. 2015 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Petr STANĚK, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
12. - 13. 6. 2015 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Daniel SOKOL, Spolek SoRu gym Chrudim
Kick light, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Norbert WALIGORA, Fight House 27 Nowy Sacz
Kick light, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 1:2
Vladislav GROZICKÝ, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 1:2
Michael HAUSER, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 2:1
Norbert WALIGORA, Fight House 27 Nowy Sacz
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
27. - 28. 3. 2015 Prague open, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Jan JUNEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 0:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 0:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Daniel KVAŠŠAY, Fight club Říčany
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
7. 2. 2015 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
prohra
RSC
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Kick light, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Jan JUNEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Mladší žáci -42 kg
prohra
WO
Václav KOVÁŘÍK, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
prohra
WO
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Sebastien ABRAHÁM, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
Kalendář
PlakátRAMBO: Poslední krev
19. září 2019
Česká republika
PlakátSoul of the Warrior
21. září 2019
Strakonice

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (4. kolo)
22. září 2019
Olomouc
PlakátWAKO K-1 WORLD Grand Prix
26. - 28. září 2019
Praha

PlakátCzech Open
4. - 5. října 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
12. října 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
13. října 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
13. října 2019
Praha

PlakátMS WAKO - LC, LK, K1
19. - 27. října 2019
Bosna a Hercegovina
PlakátŠkolení trenérů II. třídy
31. října 2019
Praha

PlakátReprezentační soustředění
7. - 10. listopadu 2019
Dolní Prysk
PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (4. kolo)
16. listopadu 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
17. listopadu 2019
Praha
PlakátMS WAKO - PF, KL, FC
23. listopadu - 1. prosince 2019
Turecko

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (5. kolo)
23. listopadu 2019
Slaný
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (6. kolo)
14. prosince 2019
Česká Lípa


Facebook