Daniel SOKOL
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim
8. - 9. 6. 2018 Mezinárodní MČR PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
WO
Jan HOFFMANN, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Low kick, Starší žáci -52 kg
prohra
WO
Radek NOVÁK, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Starší žáci -57 kg
prohra
RSC
Pavel JELÍNEK, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Starší žáci -57 kg
výhra
P 2:1
Jan HOFFMANN, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Starší žáci -57 kg
4. - 5. 5. 2018 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Jan HOFFMANN, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Adam JANEK, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Jan HOFFMANN, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
18. - 21. 5. 2017 Hungary World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
prohra
P 1:2
Ivan Zareva, Ippon Uzhgorod
Kick light, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 0:3
Ivan Zareva, Ippon Uzhgorod
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
výhra
?
Egor Melniciuc, Federatia Nationala Oriental Kickboxing
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
5. - 6. 5. 2017 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Pavel PETRŮ, SK Kickbox Chodov
Kick light, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 3:0
Michael HAUSER, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 3:0
Lukáš MAZAČ, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 6:11
Michael HAUSER, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
24. - 26. 2. 2017 Slovak Open, Bratislava, Slovensko
SK
prohra
?
Szymon GÓRA, UKS GLADIATOR
Kick light, Starší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Travis Ludlow, Team Travis
Kick light, Starší žáci -47 kg
prohra
P 1:2
Martin BÁLINT, KiralyTeam Kickboxing Academy
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 10:1
Adam PARTYKA, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 17:16
Dmytro Sereda, Lock&Load Fight Project
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 12:5
Tamás Szák, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
9. - 12. 2. 2017 Karlovac Open, Karlovac, Chorvatsko
HR
výhra
P 2:1
Anton Pavlov, DUSH 4 BELGOROD
Kick light (začátečníci), Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Bence Szabó, Lsp Team Se
Kick light (začátečníci), Mladší žáci -47 kg
výhra
?
Stefan Vekić, KBK Excalibur
Kick light (začátečníci), Mladší žáci -47 kg
prohra
P 0:3
Anton Pavlov, DUSH 4 BELGOROD
Lightcontact (začátečníci), Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Noel SALZBURGER, Brixlegger Sportkarate Club - Prosic
Lightcontact (začátečníci), Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Bence Szabó, Lsp Team Se
Lightcontact (začátečníci), Mladší žáci -47 kg
prohra
P 8:9
Erik Lázár, Yoko Kick-box Team és Szabadidő Sportegyesület
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 6:11
Dominic Glater, Team Renegade
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 7:2
Leonardo Čvek, BTI ZABOK
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 9:3
Borna Stakor, Kickboxing klub Moslavac
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 9:8
Petar Beronić, Kickboxing klub Moslavac
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
20. - 22. 1. 2017 Golden Glove, Conegliano/Treviso, Itálie
IT
prohra
P 3:7
Simeon Rangelov, team Radulov
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
2. - 3. 12. 2016 Advent Challenge, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Starší žáci -47 kg
výhra
P 6:2
Adam PARTYKA, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
14. - 15. 10. 2016 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
výhra
RSC
Raman SUZDALIOU, MKE Minsk
Lightcontact, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 0:3
Patryk BODZEK, SKB Beskid Dragon
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Michael HAUSER, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Mikolaj DABROWSKI, X FIGHT
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 7:5
Vladislav MURZAKOV, CSKA St. Petersburg
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 12:10
Ivan TUKA, LAV PULA
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
výhra
P 10:3
Denis PIRPALITA, Dynamite Team
Points fighting, Mladší žáci +47 kg
prohra
P 5:9
Michael HAUSER, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
27. - 28. 5. 2016 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 7:8
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
12. - 15. 5. 2016 Hungarian Kickboxing World Cup, Budapešť, Maďarsko
HU
výhra
P 2:1
Albert-Károly BARÁTH, EKBSE
Kick light, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Dániel Takács, Controll SE
Kick light, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 2:1
Ivan Zareva, Ippon
Kick light, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Tamás Gyovai Raffa, SASOK SE
Kick light, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 0:3
Viktor Apostolov, Ikken
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
?
Tamás Gyovai Raffa, SASOK SE
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
15. - 17. 4. 2016 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 3:9
Pascal Seifert, TKD-KB-Schule Jungshin
Points fighting, Mladší žáci -47 kg
prohra
P 3:7
Fynn Mager, Kickboxing Team Kibo
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
27. 3. 2016 Den chrudimských mistrů, Chrudim
CZ
výhra
P 2:1
Miroslav GODŽA, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Fullcontact, Starší žáci -45 kg
19. - 21. 2. 2016 Slovak Open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P 0:3
Miroslav GODŽA, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Szymon GÓRA, UKS GLADIATOR
Kick light, Starší žáci -42 kg
prohra
P 1:2
Ivan Zareva, Ippon Uzhgorod
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
výhra
P 2:1
Adrian Sederecki, MM Mazur team
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
prohra
P 7:13
Márk Stumpf, Debreczeni Team
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 6:3
Bence Solymosi, Yoko Kick-box Team
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
12. - 13. 6. 2015 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
výhra
P 3:0
David DVOŘÁČEK, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Kick light, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 2:1
Szymon GÓRA, UKS Gladiator Binczarowa
Kick light, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 1:2
Vojtěch BALOGH, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Miroslav GODŽA, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Lightcontact, Starší žáci -42 kg
výhra
P 2:1
Michael HAUSER, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 2:1
Vladislav GROZICKÝ, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 7:5
Michael HAUSER, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 6:4
Vladislav GROZICKÝ, SK Leon, z.s.
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
30. 5. 2015 SAP liga - 2. kolo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Kick light, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Jan KOLÁŘ, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Mladší žáci -42 kg
prohra
P 0:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Mladší žáci -47 kg
výhra
P 3:0
Jan KOLÁŘ, Samurai Fight Club z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 12:4
Vojta ŠEDIVÝ, FIGHTER'S GYM PRAHA
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
výhra
P 10:1
Waldemar DENK, FIGHTER'S GYM PRAHA
Points fighting, Mladší žáci -42 kg
20. - 24. 5. 2015 Kick Box - World cup, Szeged, Maďarsko
HU
výhra
P 2:1
Györe Bendegúz, B&G Angels Veresegyház Kick-
Kick light, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 2:1
Ruben Kunczt, PTE PEAC RFC
Kick light, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Kevin Gyöngyösi, Szigetszentmiklós Tököl SE
Kick light, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Albert-Károly BARÁTH, Esztergomi Kick-box SE
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Kevin Gyöngyösi, Szigetszentmiklós Tököl SE
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Norbert Solymosi, Mezőberényi DSK
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
27. - 28. 3. 2015 Prague open, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
RSC
Pavel POLÁČEK, Schejbal's Gym Lovosice
Kick light, Starší žáci -42 kg
výhra
P 3:0
Pavel POLÁČEK, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 2:1
Pavel HORVÁT, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
20. - 21. 2. 2015 Slovak open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P 1:2
Miroslav GODŽA, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kick light, Starší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Kevin Gyöngyösi, Szigetszentmiklós Tököl SE
Kick light, Starší žáci -37 kg
prohra
P 0:3
Kevin Gyöngyösi, Szigetszentmiklós Tököl SE
Lightcontact, Starší žáci -37 kg
13. - 14. 6. 2014 MČR KL, Sanda, Rožnov pod Radhoštěm
CZ
výhra
P 2:1
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Kick light, Mladší žáci -37 kg
výhra
RSC
Predrag DŽIGURSKI, Serbia WUSHU Federation
Kick light, Mladší žáci -37 kg
2. - 3. 5. 2014 MČR PF, LC, FC, Chrudim
CZ
prohra
P 1:2
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Vladislav GROZICKÝ, SK Leon, z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
22. 3. 2014 SAP liga - 2. kolo, Klatovy
CZ
prohra
P 0:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Miroslav GOMBÁR, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 0:3
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Kick light, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Miroslav GOMBÁR, KBK Fox Ústí nad Labem
Kick light, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Jan KOLÁŘ, Samurai Fight Club z.s.
Kick light, Mladší žáci -37 kg
8. 2. 2014 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
AB
Jaroslav KVĚTOŇ, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Kamil TOBOLA, ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 0:3
Martin TASUTIJ, KOBRA KLADNO
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 3:0
Jaroslav KVĚTOŇ, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
prohra
AB
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Kick light, Mladší žáci -37 kg
28. 9. 2013 SAP liga - 4. kolo, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Pavel HORVÁT, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
21. - 22. 6. 2013 MČR FC, LK, KL, Litoměřice
CZ
prohra
AB
Jakub VETEŠNÍK, SKS Arena Kladno
Kick light, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 0:3
Martin TASUTIJ, KOBRA KLADNO
Kick light, Mladší žáci -32 kg
25. 5. 2013 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
prohra
P 1:2
Martin TASUTIJ, KOBRA KLADNO
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Robin SOUDEK, Sportfight gym o.s.
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
26. - 27. 4. 2013 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
výhra
P 2:1
Filip MEDUNA, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
prohra
P 1:2
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Mladší žáci -37 kg
výhra
P 2:1
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 0:3
Oliver PUNČOCHÁŘ, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 2:1
Miroslav GODŽA, ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
30. 3. 2013 SAP liga - 2. kolo, Klatovy
CZ
prohra
P 0:3
Petr ZICH, Valdman's gym Kutná Hora
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Václav KOVÁŘÍK, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
12. 1. 2013 SAP liga - 1. kolo, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Martin TASUTIJ, KOBRA KLADNO
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
výhra
P 3:0
Tomáš PĚGŘIM, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
prohra
P 1:2
Oliver PUNČOCHÁŘ, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Mladší žáci -32 kg
Kalendář

Facebook