Bohdan BÁRTA
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Bohdan BÁRTA
SK Leon, z.s.
27. - 28. 5. 2016 Prague Open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Denis ANDRUŠIC, E.H security kick-box gym, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
WO
Viktor ŽÍLA, SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
prohra
P 6:7
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -57 kg
15. - 17. 4. 2016 Austrian Classics - World Cup, Innsbruck, Rakousko
AT
prohra
P 0:3
Luca Persichini, Team Lanzilao
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Vladislav Kraus, Budo-Do-Tameshi e.V.
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Szabolcs BOZÓK, KiralyTeam PF Academy
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Riccardo Foglio, Predator Profighting
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
prohra
P 2:4
Timon RICHTER, Fight - Club Oberfranken
Points fighting, Starší žáci -52 kg
19. - 21. 2. 2016 Slovak Open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P 1:2
Ákos BOLFÁN, Metex05-Controll
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
prohra
P 2:8
Roland Viczián, Debreczeni Team
Points fighting, Starší žáci -57 kg
12. - 13. 6. 2015 Mez. MČR - PF, LC, KL, FC, LK, Praha
CZ
prohra
WO
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
prohra
P 0:3
Filip LAGRON, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
výhra
P 3:0
Jan CINDR, Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Lightcontact, Starší žáci -57 kg
prohra
P 0:3
Lazar ZITAREVIC, Budosportwien
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
DISQ
Mahammad JAFAR, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 3:0
Mateusz PIETRZYK, Beskid Dragon
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 10:4
Mateusz PIETRZYK, Beskid Dragon
Points fighting, Starší žáci -52 kg
prohra
P 11:14
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -52 kg
27. - 28. 3. 2015 Prague open, Praha
CZ
výhra
P 3:0
Filip LAGRON, HAMMERS GYM z.s.
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
prohra
P 1:2
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 15:5
Zdeněk MAREL, SK Leon, z.s.
Points fighting, Starší žáci -52 kg
výhra
P 16:14
Ondřej PUC, KBK Fox Ústí nad Labem
Points fighting, Starší žáci -52 kg
20. - 21. 2. 2015 Slovak open, Bánská Bystrica, Slovensko
SK
prohra
P
Bence DEBRE, Esztergomi KBSE
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
prohra
P
Botond Hegedüs, Debreczeni Team
Points fighting, Starší žáci -52 kg
výhra
P
Oskar Kondraciuk, X Fight POLAND
Points fighting, Starší žáci -52 kg
24. - 25. 10. 2014 Czech open PF, LC, KL, Fo, Praha
CZ
prohra
P
Bence DEBRE, Esztergomi KBSE
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 13:4
Zdeněk MAREL, SK Leon, z.s.
Points fighting, Starší žáci -52 kg
prohra
P 8:9
 , KA1SPORT TEAM Ostrava
Points fighting, Starší žáci -52 kg
výhra
P 7:5
Vladimir IVANOU, MKE Minsk
Points fighting, Starší žáci -52 kg
30. - 31. 5. 2014 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
prohra
P 0:3
Filip BLAŽEK, Fighter's Gym Teplice
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 2:1
Marian JONI, KBK Fox Ústí nad Labem
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
výhra
P 10:0
Roman DENYS, Karate klub Kladno
Points fighting, Starší žáci -52 kg
2. - 3. 5. 2014 MČR PF, LC, FC, Chrudim
CZ
prohra
RSC
František POTUŽÁK, Spolek SoRu gym Chrudim
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
prohra
P 0:3
Vojtěch MODRA, Schejbal's Gym Lovosice
Lightcontact, Starší žáci -52 kg
prohra
P 3:9
Lukáš SVRČEK, Martin Zavoral Team Fighter's
Points fighting, Starší žáci -52 kg
Kalendář
PlakátMS WAKO - LC, LK, K1
19. - 27. října 2019
Bosna a Hercegovina
PlakátŠkolení trenérů II. třídy
31. října 2019
Praha

PlakátReprezentační soustředění
7. - 10. listopadu 2019
Dolní Prysk
PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (4. kolo)
16. listopadu 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
17. listopadu 2019
Praha
PlakátMS WAKO - PF, KL, FC
23. listopadu - 1. prosince 2019
Turecko

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (5. kolo)
23. listopadu 2019
Slaný
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (6. kolo)
14. prosince 2019
Česká Lípa


Facebook