Adéla ŽENATÁ
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/csfu.cz/subdomains/www/uzivatel.php on line 21
Adéla ŽENATÁ
Millenium Gym o.s.
30. - 31. 5. 2014 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
2. místo
Lightcontact, Starší žákyně -50 kg
Millenium Gym o.s.
2. místo
Kick light, Starší žákyně -50 kg
Millenium Gym o.s.
22. 3. 2014 SAP liga - 2. kolo, Klatovy
CZ
1. místo
Kick light, Starší žákyně -46 kg
Millenium Gym o.s.
1. místo
Lightcontact, Starší žákyně -46 kg
Millenium Gym o.s.
21. - 22. 6. 2013 MČR FC, LK, KL, Litoměřice
CZ
2. místo
Kick light, Mladší žákyně -42 kg
Millenium Gym o.s.
25. 5. 2013 SAP liga - 3. kolo, Praha
CZ
1. místo
Lightcontact, Mladší žákyně -42 kg
Millenium Gym o.s.
26. - 27. 4. 2013 Prague Open PF, LC, KL, Praha
CZ
1. místo
Lightcontact, Mladší žákyně -42 kg
Millenium Gym o.s.
29. 9. 2012 SAP liga - 4. kolo, Klatovy
CZ
2. místo
Lightcontact, Mladší žákyně -37 kg
Millenium Gym o.s.
2. místo
Lightcontact, Mladší žákyně -42 kg
Millenium Gym o.s.
17. - 18. 6. 2011 MČR Lowkick, Lightcontact, Lovosice
CZ
2. místo
Lightcontact, Mladší žákyně -32 kg
Millenium Gym o.s.
13. - 14. 5. 2011 Národní pohár Čechy - Prague Open - Semi, Light, Formy, Praha
CZ
1. místo
Lightcontact, Mladší žákyně -32 kg
Millenium Gym o.s.
23. 4. 2011 Leon open, Chomutov
CZ
1. místo
Lightcontact, Mladší žákyně -28 kg
Millenium Gym o.s.
3. - 4. 12. 2010 Vánoční turnaj - Christmas Cup 2010, Chomutov
CZ
1. místo
Lightcontact, Mladší žákyně -28 kg
Millenium Gym o.s.
16. - 17. 4. 2010 MČR, Zubří
CZ
2. místo
Lightcontact, Mladší žákyně -28 kg
Millenium Gym o.s.
26. - 27. 3. 2010 Národní pohár Morava, Vysoké Mýto
CZ
2. místo
Lightcontact, Mladší žákyně -28 kg
Millenium Gym o.s.
19. - 20. 2. 2010 Národní pohár Čechy, Most
CZ
3. místo
Lightcontact, Mladší žákyně -28 kg
Millenium Gym o.s.
12. 12. 2009 Vánoční turnaj města Mostu, Most
CZ
3. místo
Lightcontact, Mladší žákyně -28 kg
Millenium Gym o.s.
Kalendář
PlakátRAMBO: Poslední krev
19. září 2019
Česká republika
PlakátSoul of the Warrior
21. září 2019
Strakonice

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (4. kolo)
22. září 2019
Olomouc
PlakátWAKO K-1 WORLD Grand Prix
26. - 28. září 2019
Praha

PlakátCzech Open
4. - 5. října 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
12. října 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
13. října 2019
Praha
PlakátSparing reprezentace
13. října 2019
Praha

PlakátMS WAKO - LC, LK, K1
19. - 27. října 2019
Bosna a Hercegovina
PlakátŠkolení trenérů II. třídy
31. října 2019
Praha

PlakátReprezentační soustředění
7. - 10. listopadu 2019
Dolní Prysk
PlakátLiga kickboxu dětí a mládeže (4. kolo)
16. listopadu 2019
Praha

PlakátSoustředění SCM - polokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha
PlakátSoustředění SCM - plnokontaktní disciplíny
17. listopadu 2019
Praha

PlakátSparing reprezentace
17. listopadu 2019
Praha
PlakátMS WAKO - PF, KL, FC
23. listopadu - 1. prosince 2019
Turecko

PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (5. kolo)
23. listopadu 2019
Slaný
PlakátLIKOST liga kickboxu K-1 2019 (6. kolo)
14. prosince 2019
Česká Lípa


Facebook