Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuAkce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůWAKO K-1 EUROPEAN CUP
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
K-1 Mladší junioři -42kg
3 na startu
Igor BANIČII. místo
II. místo
Igor BANIČ
CBŠ PERUN GYM TRNAVA
Alex DRVÁRIII. místo
III. místo
Alex DRVÁR
Raptors TRNAVA

K-1 Mladší junioři -52kg
7 na startu
Shahin NAZARLII. místo
I. místo
20 bodů
Shahin NAZARLI
Bulat
Stanislaw BRZOZOWSKIII. místo
II. místo
10 bodů
Stanislaw BRZOZOWSKI
Palestra Warszawa
Artsiom VARYVOTSKIIII. místo
III. místo
Artsiom VARYVOTSKI
Gridin gym
Max STREMILOVSCHIIIII. místo
III. místo
Max STREMILOVSCHII
TJ Jiskra Aš Blue Dragon


K-1 Mladší junioři -69kg
2 na startu
Jan MAŠEKI. místo
I. místo
5 bodů
Jan MAŠEK
Pankration gym z.s.
Krzysztof KRUZELII. místo
II. místo
Krzysztof KRUZEL
Agoga Gym

K-1 Mladší juniorky -55kg
3 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Valentina VACKOVÁ
TOLJA GYM
Anastasiia RASEVICHII. místo
II. místo
Anastasiia RASEVICH
WAKO UKRAINE
Oliga DEGOTIIII. místo
III. místo
Oliga DEGOTI
FNOK MOLDOVA

K-1 Starší junioři -60kg
7 na startu
Danila ERMOLENKOI. místo
I. místo
20 bodů
Danila ERMOLENKO
Chinuk
Douglas DaňoII. místo
II. místo
10 bodů
Douglas Daňo
tik tak rokycany
Michael KARVAYIII. místo
III. místo
Michael KARVAY
Macak's GYM Pardubice
Patrik NITECKIIII. místo
III. místo
Patrik NITECKI
Raptors TRNAVA


K-1 Starší junioři -63,5kg
4 na startu
Erik MICKAI. místo
I. místo
20 bodů
Erik MICKA
TKBC Praha
Arthur VINOKUROVII. místo
II. místo
10 bodů
Arthur VINOKUROV
CDYUSHOR VSU
Yahor LEANOVICHIII. místo
III. místo
Yahor LEANOVICH
Gridin gym
Vladyslav SHATUNSKYIIII. místo
III. místo
Vladyslav SHATUNSKYI
Copacabana Warszawa


K-1 Starší junioři -67kg
3 na startu
Antonín NYGRÍNI. místo
I. místo
10 bodů
Antonín NYGRÍN
Berka Fight centrum z.s.
Semyon STUPAKEVICHII. místo
II. místo
5 bodů
Semyon STUPAKEVICH
Chinuk
Lukas GRIGAITISIII. místo
III. místo
Lukas GRIGAITIS
Vilkas

K-1 Starší junioři -71kg
5 na startu
Ilya BYRAUI. místo
I. místo
20 bodů
Ilya BYRAU
Bulat
Adrián ČULÍKII. místo
II. místo
10 bodů
Adrián ČULÍK
GUARD Kosice
Kirill KUTSIII. místo
III. místo
Kirill KUTS
Chinuk
Kristian KORCHANIII. místo
III. místo
Kristian KORCHAN
Boxerňa Žilina


K-1 Starší junioři -75kg
2 na startu
Evgeniy MAKEYI. místo
I. místo
5 bodů
Evgeniy MAKEY
Chinuk
Piotr KĘPAII. místo
II. místo
Piotr KĘPA
Rzeszowski Klub Sportów Walki

K-1 Starší junioři -81kg
2 na startu
Yauheni CHARVINSKII. místo
I. místo
5 bodů
Yauheni CHARVINSKI
CDYUSHOR VSU
Martin LORENCII. místo
II. místo
Martin LORENC
SK Atom Fighters Plzeň

K-1 Starší junioři -91kg
2 na startu
Radovan VILHELMI. místo
I. místo
5 bodů
Radovan VILHELM
Spejbl Gym Prague
Mikita KUNITSAII. místo
II. místo
Mikita KUNITSA
SHOK

K-1 Starší juniorky -56kg
2 na startu
Erika STANOEVAI. místo
I. místo
5 bodů
Erika STANOEVA
Berka Fight centrum z.s.
Veranika DRABIAZKAII. místo
II. místo
Veranika DRABIAZKA
Sdjušor Polock

K-1 Muži -60kg
13 na startu
Mykhailo VasyliogloI. místo
I. místo
40 bodů
Mykhailo Vasylioglo
Kapitan Odessa
Khavazh OLIGOVII. místo
II. místo
20 bodů
Khavazh OLIGOV
Vympel
Bc. Manh-Hung NGUYENIII. místo
III. místo
5 bodů
Bc. Manh-Hung NGUYEN
Lanna Gym
Tsotne SULTANISHVILIIII. místo
III. místo
5 bodů
Tsotne SULTANISHVILI
Kyshenko gym


K-1 Muži -63,5kg
11 na startu
Václav SIVÁKI. místo
I. místo
40 bodů
Václav SIVÁK
Hamr gym
Khaiam KHUDOIBERDIEVII. místo
II. místo
20 bodů
Khaiam KHUDOIBERDIEV
Kyshenko gym
Tabriz ISMAILOVIII. místo
III. místo
5 bodů
Tabriz ISMAILOV
klub Temp
Zamir MAMEDOVIII. místo
III. místo
5 bodů
Zamir MAMEDOV
Klub Edinoborstv `Vitjaz`


K-1 Muži -67kg
23 na startu
Kamil ROŚCIŃSKII. místo
I. místo
80 bodů
Kamil ROŚCIŃSKI
Samuraj Sanok
Stanislav RENITAII. místo
II. místo
40 bodů
Stanislav RENITA
FNOK MOLDOVA
Marco NOVÁKIII. místo
III. místo
10 bodů
Marco NOVÁK
HANUMAN GYM BRATISLAVA
Jakub KROFTAIII. místo
III. místo
10 bodů
Jakub KROFTA
Macak's GYM Pardubice


K-1 Muži -71kg
19 na startu
Bc. Gor HARUTJUNJANI. místo
I. místo
80 bodů
Bc. Gor HARUTJUNJAN
TOLJA GYM
Volodymyr SMETANINII. místo
II. místo
40 bodů
Volodymyr SMETANIN
WAKO UKRAINE
Manuel SEMBERAIII. místo
III. místo
10 bodů
Manuel SEMBERA
ÖBFK
Pavel HRYSHANOVICHIII. místo
III. místo
10 bodů
Pavel HRYSHANOVICH
Kik-fajter


K-1 Muži -75kg
13 na startu
Makc SPADARENKAI. místo
I. místo
40 bodů
Makc SPADARENKA
Patriot
Kamil SÓJKOWSKIII. místo
II. místo
20 bodů
Kamil SÓJKOWSKI
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
Ilja SOKOLOVIII. místo
III. místo
5 bodů
Ilja SOKOLOV
Han
Vladimír ŘÍHAIII. místo
III. místo
5 bodů
Vladimír ŘÍHA
Xgym - kyshenko gym


K-1 Muži -81kg
15 na startu
Iurii ZUBCHUKI. místo
I. místo
40 bodů
Iurii ZUBCHUK
WAKO UKRAINE
Aleksandr DMITRENKOII. místo
II. místo
20 bodů
Aleksandr DMITRENKO
Boevye perčatki
Arkadiusz KASZUBAIII. místo
III. místo
5 bodů
Arkadiusz KASZUBA
Rzeszowski Klub Sportów Walki
Juraj TuturaIII. místo
III. místo
5 bodů
Juraj Tutura
HANUMAN GYM BRATISLAVA


K-1 Muži -86kg
11 na startu
Yauheni VAUCHOKI. místo
I. místo
40 bodů
Yauheni VAUCHOK
Gridin gym
Maksymilian BRATKOWICZII. místo
II. místo
20 bodů
Maksymilian BRATKOWICZ
Gym-Fight Wroclaw
Dawid MIRKOWSKIIII. místo
III. místo
5 bodů
Dawid MIRKOWSKI
Garuda Muay Thai Gym
Edgaras BANIKONISIII. místo
III. místo
5 bodů
Edgaras BANIKONIS
Vilkas


K-1 Muži -91kg
10 na startu
Roman SHCHERBATIUKI. místo
I. místo
40 bodů
Roman SHCHERBATIUK
WAKO UKRAINE
Daniel VEIDENTHALERII. místo
II. místo
20 bodů
Daniel VEIDENTHALER
Lanna Gym
Petr KRAFTIII. místo
III. místo
5 bodů
Petr KRAFT
SK Atom Fighters Plzeň
Fedar KOLTUNIII. místo
III. místo
5 bodů
Fedar KOLTUN
Kik-fajter


K-1 Muži +91kg
6 na startu
Michal BLAWDZIEWICZI. místo
I. místo
20 bodů
Michal BLAWDZIEWICZ
Palestra Warszawa
Roman HOLOVATIUKII. místo
II. místo
10 bodů
Roman HOLOVATIUK
WAKO UKRAINE
Jakub IBLIII. místo
III. místo
Jakub IBL
Hanuman Gym Praha


K-1 Ženy -48kg
7 na startu
Klára STRNADOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Klára STRNADOVÁ
YAKSHA GYM PLZEŇ z.s.
Viktorie BulínováII. místo
II. místo
10 bodů
Viktorie Bulínová
Valetudo RK Znojmo
Dagmara TCHOREKIII. místo
III. místo
Dagmara TCHOREK
Palestra Warszawa


K-1 Ženy -52kg
7 na startu
Polina PETUKHOVAI. místo
I. místo
20 bodů
Polina PETUKHOVA
Kickboxing Association of Chuvash Republic
Michaela KERLEHOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Michaela KERLEHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Melinda ZSIGAIII. místo
III. místo
Melinda ZSIGA
TWINS GYM HUNGARY SE


K-1 Ženy -56kg
9 na startu
Yael YVONI. místo
I. místo
40 bodů
Yael YVON
ÖBFK
Alesia ANIKEICHIII. místo
III. místo
5 bodů
Alesia ANIKEICH
MONOLITH
Paulina SACZUKIII. místo
III. místo
5 bodů
Paulina SACZUK
Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola


K-1 Ženy -60kg
8 na startu
Lucia CMÁROVÁI. místo
I. místo
40 bodů
Lucia CMÁROVÁ
GUARD Kosice
Alena MuratavaII. místo
II. místo
20 bodů
Alena Muratava
Spartak-35 Hunter
Darya BIALKOVAIII. místo
III. místo
5 bodů
Darya BIALKOVA
SHOK
Stella HEMETSBERGERIII. místo
III. místo
5 bodů
Stella HEMETSBERGER
ÖBFK


K-1 Ženy -65kg
10 na startu
Kamila BALANDAI. místo
I. místo
40 bodů
Kamila BALANDA
Champion Gdańsk
Veronika CMÁROVÁII. místo
II. místo
20 bodů
Veronika CMÁROVÁ
GUARD Kosice
Pola ROGALAIII. místo
III. místo
5 bodů
Pola ROGALA
Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola
Šárka MELÍNOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Šárka MELÍNOVÁ
TOLJA GYM


K-1 Ženy -70kg
4 na startu
Alexandra FILIPOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Alexandra FILIPOVÁ
Ladies Victory Club
Zuzanna MATUSIEWICZII. místo
II. místo
10 bodů
Zuzanna MATUSIEWICZ
ŻKSW Lee Gym Żary
Petra HÄMÄLÄIII. místo
III. místo
Petra HÄMÄLÄ
Kickboxing Team Oulu
Martina JINDROVÁIII. místo
III. místo
Martina JINDROVÁ
TKBC Praha


K-1 Ženy +70kg
5 na startu
Mgr Lucie MLEJNKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Paulina BIEČII. místo
II. místo
10 bodů
Paulina BIEČ
Gym-Fight Wroclaw
Lucie BlahovaIII. místo
III. místo
Lucie Blahova
Retro Gym
Dulma LUMBUNOVAIII. místo
III. místo
Dulma LUMBUNOVA
`GFG` Global Fight Gym