Akce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůSlovak Open
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMNÁRODNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -42kg
11 na startu
Sebastien MACHÁČEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Sebastien MACHÁČEK
Kick Box Club Kutná Hora

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
16 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
80 bodů
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Viktorie PETŘÍKOVÁIII. místo
III. místo
10 bodů
Viktorie PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -42kg
7 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁIII. místo
III. místo
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -52kg
6 na startu
Lukáš BAREŠIII. místo
III. místo
Lukáš BAREŠ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žákyně -46kg
9 na startu
Lucie MÜLLEROVÁII. místo
II. místo
20 bodů
Lucie MÜLLEROVÁ
ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA

POINTS FIGHTING Starší žákyně -55kg
4 na startu
Bára ŠEBESTOVÁIII. místo
III. místo
Bára ŠEBESTOVÁ
ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA

POINTS FIGHTING Starší žákyně -60kg
3 na startu
Tereza TOBOLOVÁIII. místo
III. místo
Tereza TOBOLOVÁ
ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA

POINTS FIGHTING Starší žákyně +65kg
4 na startu

POINTS FIGHTING Muži -74kg
6 na startu
Martin HAUSERII. místo
II. místo
10 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Ženy -55kg
8 na startu
Martina KOPECKÁII. místo
II. místo
20 bodů
Martina KOPECKÁ
Kick Box Club Kutná Hora
Kristýna ŘEHÁKOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Kristýna ŘEHÁKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Ženy -60kg
4 na startu
Kristýna ŘEHÁKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Kristýna ŘEHÁKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING (GRANDCHAMPION) Muži
10 na startu
Martin HAUSERIII. místo
III. místo
5 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -37kg
11 na startu
Vojtěch TOMANII. místo
II. místo
20 bodů
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -42kg
15 na startu
Matěj VLASÁKII. místo
II. místo
20 bodů
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club

LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
8 na startu

LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
9 na startu

LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
5 na startu

LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
4 na startu
Vítězslav SVOBODAII. místo
II. místo
10 bodů
Vítězslav SVOBODA
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Starší žákyně -42kg
6 na startu
Emma CARDOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Emma CARDOVÁ
Fight arena Slaný

LIGHTCONTACT Starší žákyně -46kg
11 na startu
Lucie MÜLLEROVÁII. místo
II. místo
20 bodů
Lucie MÜLLEROVÁ
ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA

LIGHTCONTACT Starší žákyně -55kg
4 na startu
Bára ŠEBESTOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Bára ŠEBESTOVÁ
ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA

LIGHTCONTACT Starší žákyně -60kg
6 na startu
Tereza TOBOLOVÁIII. místo
III. místo
Tereza TOBOLOVÁ
ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA

LIGHTCONTACT Starší žákyně +65kg
5 na startu
Nela PÁNKOVÁIII. místo
III. místo
Nela PÁNKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
8 na startu
Josef VODÁK ml.III. místo
III. místo
5 bodů
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
5 na startu
Lukáš SVETLÁKII. místo
II. místo
10 bodů
Lukáš SVETLÁK
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -79kg
5 na startu
Lukáš SVETLÁKIII. místo
III. místo
Lukáš SVETLÁK
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -84kg
4 na startu
Ondřej MATĚJKAII. místo
II. místo
10 bodů
Ondřej MATĚJKA
HAMMERS GYM z.s.
Nick VETEŠNÍKIII. místo
III. místo
Nick VETEŠNÍK
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Junioři -89kg
2 na startu
Dominik CHROMEKII. místo
II. místo
Dominik CHROMEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Juniorky -55kg
6 na startu
Kristýna ŘEHÁKOVÁIII. místo
III. místo
Kristýna ŘEHÁKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
6 na startu

LIGHTCONTACT Muži -74kg
4 na startu
Martin HAUSERIII. místo
III. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Muži -89kg
3 na startu
Adam CHLEBEKII. místo
II. místo
Adam CHLEBEK
ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA

LIGHTCONTACT Muži +94kg
3 na startu

LIGHTCONTACT Ženy -55kg
8 na startu
Martina KOPECKÁI. místo
I. místo
40 bodů
Martina KOPECKÁ
Kick Box Club Kutná Hora
Barbora MAREŠOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Barbora MAREŠOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Starší žáci -32kg
4 na startu
Štěpán KNESLIII. místo
III. místo
Štěpán KNESL
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

KICK LIGHT Starší žáci -37kg
12 na startu
Vojtěch TOMANI. místo
I. místo
40 bodů
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -42kg
14 na startu

KICK LIGHT Starší žáci -52kg
8 na startu
Petr ZICHIII. místo
III. místo
5 bodů
Petr ZICH
Spolek SoRu gym Chrudim

KICK LIGHT Starší žáci -57kg
9 na startu

KICK LIGHT Starší žáci -63kg
9 na startu

KICK LIGHT Starší žáci -69kg
6 na startu

KICK LIGHT Starší žáci +69kg
3 na startu
Vítězslav SVOBODAII. místo
II. místo
5 bodů
Vítězslav SVOBODA
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Starší žákyně -37kg
5 na startu
Nela TRSKOVÁIII. místo
III. místo
Nela TRSKOVÁ
Fight arena Slaný

KICK LIGHT Starší žákyně -42kg
7 na startu
Emma CARDOVÁIII. místo
III. místo
Emma CARDOVÁ
Fight arena Slaný

KICK LIGHT Starší žákyně -46kg
13 na startu
Lucie MÜLLEROVÁII. místo
II. místo
20 bodů
Lucie MÜLLEROVÁ
ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA

KICK LIGHT Starší žákyně -55kg
6 na startu
Bára ŠEBESTOVÁIII. místo
III. místo
Bára ŠEBESTOVÁ
ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA

KICK LIGHT Starší žákyně -65kg
4 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁIII. místo
III. místo
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Starší žákyně +65kg
4 na startu

KICK LIGHT Junioři -57kg
8 na startu

KICK LIGHT Junioři -79kg
6 na startu
Filip LAGRONI. místo
I. místo
20 bodů
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Junioři -84kg
7 na startu
Adam STRÁNÍKIII. místo
III. místo
Adam STRÁNÍK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Junioři -89kg
4 na startu

KICK LIGHT Juniorky -55kg
5 na startu
Erika STANOEVAII. místo
II. místo
10 bodů
Erika STANOEVA
Berka Fight centrum z.s.

KICK LIGHT Juniorky -60kg
8 na startu

KICK LIGHT Muži -69kg
11 na startu

KICK LIGHT Muži -89kg
3 na startu
Adam CHLEBEKIII. místo
III. místo
Adam CHLEBEK
ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA

KICK LIGHT Muži +94kg
3 na startu

KICK LIGHT Ženy -50kg
3 na startu

KICK LIGHT Ženy -55kg
5 na startu
Barbora MAREŠOVÁIII. místo
III. místo
Barbora MAREŠOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Ženy -70kg
4 na startu
Mgr Lucie MLEJNKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

KICK LIGHT Ženy +70kg
3 na startu
Tereza CVINGEROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.

FULLCONTACT Muži -67kg
6 na startu
Luboš VANKAIII. místo
III. místo
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.

FULLCONTACT Muži -75kg
3 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
10 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim

FULLCONTACT Muži -81kg
2 na startu

FULLCONTACT Ženy -52kg
7 na startu

FULLCONTACT Ženy -56kg
3 na startu
Erika STANOEVAII. místo
II. místo
5 bodů
Erika STANOEVA
Berka Fight centrum z.s.

FULLCONTACT Ženy -65kg
3 na startu

K-1 Junioři -57kg
5 na startu
Miroslav GODŽAIII. místo
III. místo
Miroslav GODŽA
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

K-1 Junioři -63,5kg
4 na startu
Erik MICKAI. místo
I. místo
20 bodů
Erik MICKA
TKBC Praha

K-1 Junioři -67kg
9 na startu
Antonín NYGRÍNI. místo
I. místo
40 bodů
Antonín NYGRÍN
Berka Fight centrum z.s.
Luboš VANKAII. místo
II. místo
20 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.

K-1 Muži -63,5kg
5 na startu
Václav SIVÁKI. místo
I. místo
20 bodů
Václav SIVÁK
Hamr gym OSTRAVA

K-1 Muži -71kg
7 na startu
Bc. Gor HARUTJUNJANII. místo
II. místo
20 bodů
Bc. Gor HARUTJUNJAN
TOLJA GYM
Jakub KROFTAIII. místo
III. místo
Jakub KROFTA
Macak's GYM Pardubice

K-1 Ženy -52kg
5 na startu

K-1 Ženy -56kg
3 na startu
Erika STANOEVAII. místo
II. místo
5 bodů
Erika STANOEVA
Berka Fight centrum z.s.

K-1 Ženy -60kg
4 na startu

K-1 Ženy -70kg
3 na startu
Mgr Lucie MLEJNKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's