Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůNárodní pohár Čech v kickboxu
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
3 na startu
Matěj HAVELI. místo
I. místo
10 bodů
Matěj HAVEL
SK Leon, z.s.
Štěpán ZUDAII. místo
II. místo
5 bodů
Štěpán ZUDA
SK Leon, z.s.
Maxmilián SCHLOSSERIII. místo
III. místo
Maxmilián SCHLOSSER
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Mladší žáci -42kg
4 na startu
Sebastien MACHÁČEKI. místo
I. místo
20 bodů
Sebastien MACHÁČEK
Kick Box Club Kutná Hora
Kryštof PRŮŠAII. místo
II. místo
10 bodů
Kryštof PRŮŠA
SK Leon, z.s.
Samuel-Georg HERGETIII. místo
III. místo
5 bodů
Samuel-Georg HERGET
Fighter's Gym Teplice
Filip KAŽIMÍR
IV. místo
Filip KAŽIMÍR
Fighter's Gym Teplice


POINTS FIGHTING Mladší žáci +47kg
2 na startu
Kryštof PRŮŠAI. místo
I. místo
5 bodů
Kryštof PRŮŠA
SK Leon, z.s.
Matyáš-Vítězslav VÍTEKII. místo
II. místo
Matyáš-Vítězslav VÍTEK
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -32kg
3 na startu
Natálie SLÁDKOVÁIII. místo
III. místo
Natálie SLÁDKOVÁ
TCB GYM

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
3 na startu

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -42kg
4 na startu
Julia MARKOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Julia MARKOVÁ
SK Leon, z.s.
Tereza KABELÁKOVÁ
IV. místo
Tereza KABELÁKOVÁ
SK Leon, z.s.


POINTS FIGHTING Muži -79kg
3 na startu
Martin HAUSERI. místo
I. místo
20 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Zdeněk MARELII. místo
II. místo
5 bodů
Zdeněk MAREL
SK Leon, z.s.
Lukáš SVETLÁKIII. místo
III. místo
Lukáš SVETLÁK
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
2 na startu
Oleksandr FEDIAIEVII. místo
II. místo
Oleksandr FEDIAIEV
TCB GYM

LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
5 na startu
Petr KONEČNÝII. místo
II. místo
10 bodů
Petr KONEČNÝ
TCB GYM
Maxmilián SCHLOSSERIII. místo
III. místo
5 bodů
Maxmilián SCHLOSSER
Fighter's Gym Teplice
Marcel LAGRON
IV. místo
Marcel LAGRON
HAMMERS GYM z.s.


LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
4 na startu
Martin NEDVĚDII. místo
II. místo
10 bodů
Martin NEDVĚD
TCB GYM
Sam ŠNOKHOUSIII. místo
III. místo
5 bodů
Sam ŠNOKHOUS
G-Titán Žatec
Štěpán ZUDA
IV. místo
Štěpán ZUDA
SK Leon, z.s.


LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
5 na startu
Sebastien MACHÁČEKI. místo
I. místo
20 bodů
Sebastien MACHÁČEK
Kick Box Club Kutná Hora
Kryštof PRŮŠAII. místo
II. místo
10 bodů
Kryštof PRŮŠA
SK Leon, z.s.
Samuel-Georg HERGETIII. místo
III. místo
5 bodů
Samuel-Georg HERGET
Fighter's Gym Teplice
Filip KAŽIMÍR
IV. místo
Filip KAŽIMÍR
Fighter's Gym Teplice


LIGHTCONTACT Mladší žáci -47kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
4 na startu
Artiom RATAI. místo
I. místo
20 bodů
Artiom RATA
TCB GYM
Matyáš-Vítězslav VÍTEKII. místo
II. místo
10 bodů
Matyáš-Vítězslav VÍTEK
SK Leon, z.s.
Vít PROKOPOVIČIII. místo
III. místo
5 bodů
Vít PROKOPOVIČ
Schejbal's Gym Lovosice
Marek DVOŘÁČEK
IV. místo
Marek DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


LIGHTCONTACT Mladší žákyně -28kg
3 na startu
Natálie SLÁDKOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Natálie SLÁDKOVÁ
TCB GYM
Nikol PÍRKOVÁIII. místo
III. místo
Nikol PÍRKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -37kg
3 na startu
Eliška GLASEROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Eliška GLASEROVÁ
TCB GYM
Petra TOBIŠKOVÁIII. místo
III. místo
Petra TOBIŠKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
4 na startu
Anita MYTSAKII. místo
II. místo
10 bodů
Anita MYTSAK
Kick Box Club Kutná Hora
Lucie ŠTRAICHEROVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Lucie ŠTRAICHEROVÁ
SK Dragon Gym Košťany, z.s
Eliška GLASEROVÁ
IV. místo
Eliška GLASEROVÁ
TCB GYM


LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
3 na startu
Dominik FEDORIII. místo
III. místo
Dominik FEDOR
Iron Fighters, z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
4 na startu
Pavel JELÍNEKII. místo
II. místo
10 bodů
Pavel JELÍNEK
Samurai Fight Club z.s.
Jan KOLÁŘIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan KOLÁŘ
Samurai Fight Club z.s.
Michael HAUSER
IV. místo
Michael HAUSER
SK Leon, z.s.


LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
4 na startu
Filip ROUBÍČEKII. místo
II. místo
10 bodů
Filip ROUBÍČEK
TCB GYM
Pavel PETRŮIII. místo
III. místo
5 bodů
Pavel PETRŮ
Samurai Fight Club z.s.
Václav URBÁNEK
IV. místo
Václav URBÁNEK
G-Titán Žatec


LIGHTCONTACT Starší žákyně -55kg
3 na startu
Sabina ZELINKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Sabina ZELINKOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Kateřina GOLIÁŠOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Kateřina GOLIÁŠOVÁ
Samurai Fight Club z.s.
Kateřina OPLTOVÁIII. místo
III. místo
Kateřina OPLTOVÁ
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Starší žákyně -65kg
3 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Alexandra SOTONOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Denisa PUNDOVÁIII. místo
III. místo
Denisa PUNDOVÁ
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Starší žákyně +65kg
2 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Nela PÁNKOVÁII. místo
II. místo
Nela PÁNKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -57kg
2 na startu
Filip KAFKAII. místo
II. místo
Filip KAFKA
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
2 na startu
Josef VODÁK ml.I. místo
I. místo
5 bodů
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.
Alexander MORAVECII. místo
II. místo
Alexander MORAVEC
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
3 na startu
Karel KUČERAII. místo
II. místo
5 bodů
Karel KUČERA
KBC Milda Team z.s.
Michal HEVESSYIII. místo
III. místo
Michal HEVESSY
KOBRA KLADNO

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
2 na startu
Lukáš SVETLÁKI. místo
I. místo
5 bodů
Lukáš SVETLÁK
SK Leon, z.s.
Petr MARTINIII. místo
II. místo
Petr MARTINI
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -79kg
3 na startu
Zdeněk MARELII. místo
II. místo
5 bodů
Zdeněk MAREL
SK Leon, z.s.
Filip LAGRONIII. místo
III. místo
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -84kg
2 na startu
Ondřej MATĚJKAI. místo
I. místo
5 bodů
Ondřej MATĚJKA
HAMMERS GYM z.s.
Patrik BOČKOROŠII. místo
II. místo
Patrik BOČKOROŠ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -89kg
2 na startu
Ondřej MATĚJKAI. místo
I. místo
5 bodů
Ondřej MATĚJKA
HAMMERS GYM z.s.
Dominik CHROMEKII. místo
II. místo
Dominik CHROMEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Juniorky +70kg
2 na startu
Eva BALCAROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Eva BALCAROVÁ
Fighter's Gym Teplice
Alena PETROVÁII. místo
II. místo
Alena PETROVÁ
E.H security kick-box gym, z.s.

LIGHTCONTACT Muži -69kg
3 na startu
Tomáš VALINAII. místo
II. místo
5 bodů
Tomáš VALINA
Schejbal's Gym Lovosice
Josef PAŘÍZEKIII. místo
III. místo
Josef PAŘÍZEK
Kick Box Club Kutná Hora

LIGHTCONTACT Muži -79kg
3 na startu
Martin HAUSERII. místo
II. místo
5 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Jaroszlav MALJARIII. místo
III. místo
Jaroszlav MALJAR
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Muži -89kg
2 na startu
Jakub PROKEŠII. místo
II. místo
Jakub PROKEŠ
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Muži -94kg
3 na startu
Martin JAVORSKÝI. místo
I. místo
10 bodů
Martin JAVORSKÝ
KBK Fox Ústí nad Labem
Jan KRPEŠIII. místo
III. místo
Jan KRPEŠ
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Muži +94kg
2 na startu
Martin JAVORSKÝII. místo
II. místo
Martin JAVORSKÝ
KBK Fox Ústí nad Labem

KICK LIGHT Mladší žáci -28kg
2 na startu
Oleksandr FEDIAIEVII. místo
II. místo
Oleksandr FEDIAIEV
TCB GYM

KICK LIGHT Mladší žáci -32kg
3 na startu
Petr KONEČNÝI. místo
I. místo
10 bodů
Petr KONEČNÝ
TCB GYM
Marcel LAGRONII. místo
II. místo
Marcel LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
Patrik DVOŘÁČEKIII. místo
III. místo
Patrik DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Mladší žáci -37kg
4 na startu
Petr MOLEKII. místo
II. místo
10 bodů
Petr MOLEK
Fight club Duchcov
Martin NEDVĚDIII. místo
III. místo
5 bodů
Martin NEDVĚD
TCB GYM
Sam ŠNOKHOUS
IV. místo
Sam ŠNOKHOUS
G-Titán Žatec


KICK LIGHT Mladší žáci -42kg
2 na startu
Sebastien MACHÁČEKI. místo
I. místo
5 bodů
Sebastien MACHÁČEK
Kick Box Club Kutná Hora
Štěpán BOROVÝII. místo
II. místo
Štěpán BOROVÝ
TCB GYM

KICK LIGHT Mladší žáci -47kg
2 na startu

KICK LIGHT Mladší žáci +47kg
3 na startu
Artiom RATAI. místo
I. místo
10 bodů
Artiom RATA
TCB GYM
Vít PROKOPOVIČII. místo
II. místo
Vít PROKOPOVIČ
Schejbal's Gym Lovosice
Dominik KEPPERTIII. místo
III. místo
Dominik KEPPERT
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Mladší žákyně -28kg
3 na startu
Nikol PÍRKOVÁII. místo
II. místo
Nikol PÍRKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Natálie SLÁDKOVÁIII. místo
III. místo
Natálie SLÁDKOVÁ
TCB GYM

KICK LIGHT Mladší žákyně -37kg
3 na startu
Eliška GLASEROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Eliška GLASEROVÁ
TCB GYM
Petra TOBIŠKOVÁIII. místo
III. místo
Petra TOBIŠKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Mladší žákyně -47kg
3 na startu
Lucie ŠTRAICHEROVÁII. místo
II. místo
Lucie ŠTRAICHEROVÁ
SK Dragon Gym Košťany, z.s
Zuzana DRAHORÁDOVÁIII. místo
III. místo
Zuzana DRAHORÁDOVÁ
Sportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.

KICK LIGHT Mladší žákyně +47kg
2 na startu
Natálie PEŠLOVÁII. místo
II. místo
Natálie PEŠLOVÁ
TCB GYM

KICK LIGHT Starší žáci -47kg
2 na startu

KICK LIGHT Starší žáci -57kg
3 na startu
Pavel JELÍNEKI. místo
I. místo
10 bodů
Pavel JELÍNEK
Samurai Fight Club z.s.
Radek NOVÁKII. místo
II. místo
Radek NOVÁK
Schejbal's Gym Lovosice
Lukáš BAREŠIII. místo
III. místo
Lukáš BAREŠ
Martin Zavoral Team Fighter's

KICK LIGHT Starší žáci -63kg
3 na startu
Martin ČERNÝII. místo
II. místo
Martin ČERNÝ
Fight club Duchcov
Jan KOLÁŘIII. místo
III. místo
Jan KOLÁŘ
Samurai Fight Club z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -69kg
4 na startu
Filip ROUBÍČEKII. místo
II. místo
10 bodů
Filip ROUBÍČEK
TCB GYM
Pavel PETRŮIII. místo
III. místo
5 bodů
Pavel PETRŮ
Samurai Fight Club z.s.
Václav URBÁNEK
IV. místo
Václav URBÁNEK
G-Titán Žatec


KICK LIGHT Starší žáci +69kg
2 na startu
Vítězslav SVOBODAI. místo
I. místo
5 bodů
Vítězslav SVOBODA
Schejbal's Gym Lovosice
Petr GOUBEJII. místo
II. místo
Petr GOUBEJ
Samurai Fight Club z.s.

KICK LIGHT Starší žákyně -55kg
2 na startu
Kateřina GOLIÁŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Kateřina GOLIÁŠOVÁ
Samurai Fight Club z.s.
Sabina ZELINKOVÁII. místo
II. místo
Sabina ZELINKOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Starší žákyně -65kg
2 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Alexandra SOTONOVÁII. místo
II. místo
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.

KICK LIGHT Starší žákyně +65kg
2 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Nela PÁNKOVÁII. místo
II. místo
Nela PÁNKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Junioři -57kg
4 na startu
Tobiáš VITOCHI. místo
I. místo
20 bodů
Tobiáš VITOCH
TCB GYM
Jan KováříkII. místo
II. místo
10 bodů
Jan Kovářík
Samurai Fight Club z.s.
Filip KAFKA
IV. místo
Filip KAFKA
Schejbal's Gym Lovosice


KICK LIGHT Junioři -63kg
2 na startu
Alexander MORAVECI. místo
I. místo
5 bodů
Alexander MORAVEC
Schejbal's Gym Lovosice
Josef VODÁK ml.II. místo
II. místo
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Junioři -69kg
4 na startu
Miroslav SVOBODAII. místo
II. místo
10 bodů
Miroslav SVOBODA
G-Titán Žatec
Karel KUČERAIII. místo
III. místo
5 bodů
Karel KUČERA
KBC Milda Team z.s.
Matěj GOLIÁŠ
IV. místo
Matěj GOLIÁŠ
Samurai Fight Club z.s.


KICK LIGHT Junioři -79kg
3 na startu
Jakub MAJERII. místo
II. místo
5 bodů
Jakub MAJER
Fighter's Gym Teplice
Jakub VENCLIII. místo
III. místo
Jakub VENCL
Kick Box Club Kutná Hora

KICK LIGHT Junioři -84kg
3 na startu
Ondřej MATĚJKAI. místo
I. místo
10 bodů
Ondřej MATĚJKA
HAMMERS GYM z.s.
Patrik BOČKOROŠII. místo
II. místo
Patrik BOČKOROŠ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Jakub VENCLIII. místo
III. místo
Jakub VENCL
Kick Box Club Kutná Hora

KICK LIGHT Junioři -89kg
2 na startu
Ondřej MATĚJKAI. místo
I. místo
5 bodů
Ondřej MATĚJKA
HAMMERS GYM z.s.
Dominik CHROMEKII. místo
II. místo
Dominik CHROMEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Junioři +94kg
2 na startu
David KUČERAII. místo
II. místo
David KUČERA
SK Dragon Gym Košťany, z.s

KICK LIGHT Juniorky -60kg
2 na startu
Tereza PEŠKOVÁII. místo
II. místo
Tereza PEŠKOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem

KICK LIGHT Juniorky -65kg
3 na startu
Věra LISZOKOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Věra LISZOKOVÁ
TCB GYM
Nikola ŠIMKOVÁIII. místo
III. místo
Nikola ŠIMKOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Juniorky -70kg
2 na startu
Nikola ŠIMKOVÁII. místo
II. místo
Nikola ŠIMKOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Muži -63kg
3 na startu
Lukáš MISTRI. místo
I. místo
10 bodů
Lukáš MISTR
SK Mudroch Team
Vlastimil ŠEBESTÍKII. místo
II. místo
5 bodů
Vlastimil ŠEBESTÍK
Kick Box club Mariánské Lázně
Jan MAREŠIII. místo
III. místo
Jan MAREŠ
TCB GYM

KICK LIGHT Muži -69kg
6 na startu
Jakub HAMOUZII. místo
II. místo
10 bodů
Jakub HAMOUZ
KBK Fox Ústí nad Labem
Tomáš VALINAIII. místo
III. místo
5 bodů
Tomáš VALINA
Schejbal's Gym Lovosice
Marek DVOŘÁČEK
IV. místo
Marek DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


KICK LIGHT Muži -74kg
7 na startu
Miroslav DUBOVICKÝI. místo
I. místo
20 bodů
Miroslav DUBOVICKÝ
Schejbal's Gym Lovosice
Michal ROBOUSKÝII. místo
II. místo
10 bodů
Michal ROBOUSKÝ
Schejbal's Gym Lovosice
David ŠÁLEKIII. místo
III. místo
5 bodů
David ŠÁLEK
Schejbal's Gym Lovosice
Marek DVOŘÁČEK
IV. místo
Marek DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


KICK LIGHT Muži -79kg
3 na startu
Filip LAGRONI. místo
I. místo
10 bodů
Filip LAGRON
HAMMERS GYM z.s.
Petr DVOŘÁČEKII. místo
II. místo
Petr DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Jaroszlav MALJARIII. místo
III. místo
Jaroszlav MALJAR
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Muži -84kg
3 na startu
Radim FARKASII. místo
II. místo
Radim FARKAS
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Šimon ŠTĚPÁNIII. místo
III. místo
Šimon ŠTĚPÁN
Kick Box Club Kutná Hora

KICK LIGHT Muži -89kg
3 na startu
Jakub PROKEŠII. místo
II. místo
5 bodů
Jakub PROKEŠ
KBK Fox Ústí nad Labem
Milan ŘÍČNÝIII. místo
III. místo
Milan ŘÍČNÝ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Muži -94kg
2 na startu
Martin JAVORSKÝI. místo
I. místo
5 bodů
Martin JAVORSKÝ
KBK Fox Ústí nad Labem
Jan KRPEŠII. místo
II. místo
Jan KRPEŠ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Muži +94kg
2 na startu
Martin JAVORSKÝII. místo
II. místo
Martin JAVORSKÝ
KBK Fox Ústí nad Labem

KICK LIGHT Veteráni -84kg
3 na startu
David ŠÁLEKI. místo
I. místo
David ŠÁLEK
Schejbal's Gym Lovosice
Tomáš JIRÁKII. místo
II. místo
Tomáš JIRÁK
TCB GYM
Vlastimil ŠEBESTÍKIII. místo
III. místo
Vlastimil ŠEBESTÍK
Kick Box club Mariánské Lázně

KICK LIGHT Veteráni +84kg
2 na startu
Josef VODÁKI. místo
I. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Jan KRPEŠII. místo
II. místo
Jan KRPEŠ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Masters muži -84kg
2 na startu
Tomáš JIRÁKI. místo
I. místo
Tomáš JIRÁK
TCB GYM
Patrik EMINGRII. místo
II. místo
Patrik EMINGR
Fight club Duchcov

KICK LIGHT Masters muži +84kg
2 na startu
Josef VODÁKI. místo
I. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Ladislav HUDLERII. místo
II. místo
Ladislav HUDLER
E.H security kick-box gym, z.s.