Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuAkce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůMezinárodní MČR K-1
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
K-1 Starší žákyně -60kg
2 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Valentina VACKOVÁ
TOLJA GYM
Tereza AUGUSTYNKOVÁII. místo
II. místo
Tereza AUGUSTYNKOVÁ
TB Rivals Club

K-1 Junioři -67kg
4 na startu
Erik MICKAI. místo
I. místo
20 bodů
Erik MICKA
TKBC Praha
Jan KUBECIII. místo
III. místo
Jan KUBEC
VIPER CLUB Česká Lípa
David KučeraIII. místo
III. místo
David Kučera
TKB Teplice zs


K-1 Junioři -81kg
4 na startu
Pavel KOŘÍNEKIII. místo
III. místo
Pavel KOŘÍNEK
TB Rivals Club
Alexandr MELICHARIII. místo
III. místo
Alexandr MELICHAR
YAKSHA GYM PLZEŇ z.s.


K-1 Muži -60kg
3 na startu
Vojtěch DRDAI. místo
I. místo
10 bodů
Vojtěch DRDA
G-Titán Žatec
Martin ŠÍMAII. místo
II. místo
5 bodů
Martin ŠÍMA
Millenium Gym o.s.
Jakub LOMIČIII. místo
III. místo
Jakub LOMIČ
Schejbal's Gym Lovosice

K-1 Muži -63,5kg
3 na startu
Tomáš MARTÍNEKI. místo
I. místo
10 bodů
Tomáš MARTÍNEK
GOOD LUCK GYM Hradec Králové
Edvard AKOPOVII. místo
II. místo
Edvard AKOPOV
TOLJA GYM
Vadym HALINICHEVIII. místo
III. místo
Vadym HALINICHEV
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

K-1 Muži -67kg
3 na startu
Václav SIVÁKI. místo
I. místo
10 bodů
Václav SIVÁK
Hamr gym
Luboš LESÁKII. místo
II. místo
Luboš LESÁK
Macak's GYM Pardubice
Michal PETRŽÍLEKIII. místo
III. místo
Michal PETRŽÍLEK
Fenrir Gym z.s.

K-1 Muži -71kg
6 na startu
Lukáš BLINKAII. místo
II. místo
10 bodů
Lukáš BLINKA
Pretorian Fight Club Ostrava
Roman DÍKIII. místo
III. místo
Roman DÍK
TB Rivals Club
Maxim MoiseiIII. místo
III. místo
Maxim Moisei
X Gym Praha


K-1 Muži -75kg
3 na startu
Bc. Pavel HVĚZDAI. místo
I. místo
10 bodů
Bc. Pavel HVĚZDA
GOOD LUCK GYM Hradec Králové
Ondřej MARVANII. místo
II. místo
5 bodů
Ondřej MARVAN
Highlanders Trutnov
Jan POSPÍŠILIII. místo
III. místo
Jan POSPÍŠIL
Schejbal's Gym Lovosice

K-1 Muži -81kg
2 na startu
Štěpán GENČÚRI. místo
I. místo
5 bodů
Štěpán GENČÚR
Sad Gym Zlín
Martin SAWICKIII. místo
II. místo
Martin SAWICKI
TOLJA GYM

K-1 Muži -86kg
3 na startu
Jakub BAKEŠI. místo
I. místo
10 bodů
Jakub BAKEŠ
Iron Fighters, z.s.
Pavel PRACHAŘII. místo
II. místo
5 bodů
Pavel PRACHAŘ
Thaiboxing gym Zlin
Ondřej KORČIII. místo
III. místo
Ondřej KORČ
Pretorian Fight Club Ostrava

K-1 Ženy -48kg
2 na startu
Klára STRNADOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Klára STRNADOVÁ
YAKSHA GYM PLZEŇ z.s.

K-1 Ženy -65kg
2 na startu
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Monika MOTLÍČKOVÁII. místo
II. místo
Monika MOTLÍČKOVÁ
Qwert Boxing Club