Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuAkce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůMezinárodní MČR PF, LC, KL, FC, LK
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
7 na startu
Maxmilián SCHLOSSERI. místo
I. místo
20 bodů
Maxmilián SCHLOSSER
Fighter's Gym Teplice
Sebastian HERGETII. místo
II. místo
10 bodů
Sebastian HERGET
Fighter's Gym Teplice
Mikuláš-Samuel FREIBERGER
IV. místo
Mikuláš-Samuel FREIBERGER
Martin Zavoral Team Fighter's


POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
6 na startu
Sebastien MACHÁČEKI. místo
I. místo
20 bodů
Sebastien MACHÁČEK
Kick Box Club Kutná Hora
Jan BLÁHAII. místo
II. místo
10 bodů
Jan BLÁHA
SK Leon, z.s.
Kryštof PRŮŠAIII. místo
III. místo
5 bodů
Kryštof PRŮŠA
SK Leon, z.s.
Samuel-Georg HERGET
IV. místo
Samuel-Georg HERGET
Fighter's Gym Teplice


POINTS FIGHTING Mladší žákyně -32kg
7 na startu
Natálie SLÁDKOVÁ
IV. místo
Natálie SLÁDKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's


POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
6 na startu
Viktorie PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Viktorie PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's


POINTS FIGHTING Starší žáci -52kg
2 na startu
Matěj VLASÁKII. místo
II. místo
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club

POINTS FIGHTING Starší žáci -63kg
3 na startu
Matyáš-Vítězslav VÍTEKIII. místo
III. místo
Matyáš-Vítězslav VÍTEK
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žákyně -42kg
2 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁII. místo
II. místo
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žákyně -60kg
2 na startu
Klára ŠLÉZOVÁII. místo
II. místo
Klára ŠLÉZOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Muži -74kg
3 na startu
Martin HAUSERI. místo
I. místo
10 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Lukáš SVETLÁKII. místo
II. místo
5 bodů
Lukáš SVETLÁK
SK Leon, z.s.
Batdorj MUNHBATIII. místo
III. místo
Batdorj MUNHBAT
Taekwon-Do klub Fénix, z.s.

POINTS FIGHTING Ženy -70kg
3 na startu
Tereza CVINGEROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.
Dominika ORAVECII. místo
II. místo
5 bodů
Dominika ORAVEC
Taekwon-Do klub Fénix, z.s.
Kateřina OPLTOVÁIII. místo
III. místo
Kateřina OPLTOVÁ
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
3 na startu
Oleksandr FEDIAIEVII. místo
II. místo
5 bodů
Oleksandr FEDIAIEV
TCB GYM
Jaroslav STANĚKIII. místo
III. místo
Jaroslav STANĚK
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
7 na startu
Lukáš DRTINAI. místo
I. místo
20 bodů
Lukáš DRTINA
TCB GYM
Samuel KADLECII. místo
II. místo
10 bodů
Samuel KADLEC
Fight arena Slaný
Petr KONEČNÝIII. místo
III. místo
5 bodů
Petr KONEČNÝ
TCB GYM
Patrik DVOŘÁČEK
IV. místo
Patrik DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
7 na startu
Martin NEDVĚDII. místo
II. místo
10 bodů
Martin NEDVĚD
TCB GYM
František BALOUN
IV. místo
František BALOUN
Sportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.


LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
7 na startu
Vojtěch TOMANI. místo
I. místo
20 bodů
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
Patrick VRŮBLII. místo
II. místo
10 bodů
Patrick VRŮBL
KBK Fox Ústí nad Labem
Samuel-Georg HERGETIII. místo
III. místo
5 bodů
Samuel-Georg HERGET
Fighter's Gym Teplice
Filip KAŽIMÍR
IV. místo
Filip KAŽIMÍR
Fighter's Gym Teplice


LIGHTCONTACT Mladší žáci -47kg
7 na startu
Sebastien MACHÁČEKI. místo
I. místo
20 bodů
Sebastien MACHÁČEK
Kick Box Club Kutná Hora
Erik GREISIGERII. místo
II. místo
10 bodů
Erik GREISIGER
G-Titán Žatec
Jan KRPEŠIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan KRPEŠ
Schejbal's Gym Lovosice


LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
7 na startu
Patrik HEČKOII. místo
II. místo
10 bodů
Patrik HEČKO
Berka Fight centrum z.s.
Matyáš-Vítězslav VÍTEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Matyáš-Vítězslav VÍTEK
SK Leon, z.s.
Artiom RATA
IV. místo
Artiom RATA
TCB GYM


LIGHTCONTACT Mladší žákyně -28kg
3 na startu
Nikol MARTINCOVÁII. místo
II. místo
Nikol MARTINCOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Natálie SLÁDKOVÁIII. místo
III. místo
Natálie SLÁDKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -37kg
3 na startu
Eliška GLASEROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Eliška GLASEROVÁ
TCB GYM
Amálie ANDRLOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Amálie ANDRLOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Sabina HOŘEJŠÍIII. místo
III. místo
Sabina HOŘEJŠÍ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -47kg
2 na startu
Daniela PANČENKOVÁII. místo
II. místo
Daniela PANČENKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
7 na startu
Lukáš HUDLER
IV. místo
Lukáš HUDLER
E.H security kick-box gym, z.s.
Matěj VLASÁK
IV. místo
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club


LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
3 na startu
Václav TřískaII. místo
II. místo
Václav Tříska
Spolek SoRu gym Chrudim
Radek NOVÁKIII. místo
III. místo
Radek NOVÁK
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
3 na startu
Viktor ŽÍLAII. místo
II. místo
Viktor ŽÍLA
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Pavel PETRŮIII. místo
III. místo
Pavel PETRŮ
Samurai Fight Club z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
2 na startu
Filip ROUBÍČEKI. místo
I. místo
5 bodů
Filip ROUBÍČEK
TCB GYM
Petr GOUBEJII. místo
II. místo
Petr GOUBEJ
Samurai Fight Club z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -46kg
2 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Anita MYTSAKII. místo
II. místo
Anita MYTSAK
Kick Box Club Kutná Hora

LIGHTCONTACT Starší žákyně -60kg
7 na startu
Alexandra SOTONOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Sabina ZELINKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Sabina ZELINKOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Klára ŠLÉZOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Klára ŠLÉZOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Nikola VACATKOVÁ
IV. místo
Nikola VACATKOVÁ
Sportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.


LIGHTCONTACT Starší žákyně +65kg
3 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Nela PÁNKOVÁII. místo
II. místo
Nela PÁNKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Natálie VESELÁIII. místo
III. místo
Natálie VESELÁ
SK Dragon Gym Košťany, z.s

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
3 na startu
Filip OPOČENSKÝII. místo
II. místo
Filip OPOČENSKÝ
SK TRIGA IMPACT TURNOV-Kazda team
Josef VODÁK ml.III. místo
III. místo
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -84kg
7 na startu
Lukáš SVETLÁKII. místo
II. místo
10 bodů
Lukáš SVETLÁK
SK Leon, z.s.
Petr DVOŘÁČEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Petr DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Jakub VENCL
IV. místo
Jakub VENCL
Kick Box Club Kutná Hora


LIGHTCONTACT Juniorky -70kg
7 na startu
Věra LISZOKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Věra LISZOKOVÁ
TCB GYM
Kateřina OPLTOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Kateřina OPLTOVÁ
Fighter's Gym Teplice
Eliška MAREŠOVÁ
IV. místo
Eliška MAREŠOVÁ
Sportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.


LIGHTCONTACT Muži -63kg
2 na startu
Batdorj MUNHBATI. místo
I. místo
5 bodů
Batdorj MUNHBAT
Taekwon-Do klub Fénix, z.s.

LIGHTCONTACT Muži -79kg
5 na startu
Petr HODEKI. místo
I. místo
20 bodů
Petr HODEK
KickBox team Habartov
Daniel ŽABAII. místo
II. místo
10 bodů
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim
Martin HAUSERIII. místo
III. místo
5 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Jaroszlav MALJAR
IV. místo
Jaroszlav MALJAR
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


LIGHTCONTACT Muži +94kg
4 na startu
Josef VODÁKI. místo
I. místo
20 bodů
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Jan KULÍŠEKII. místo
II. místo
10 bodů
Jan KULÍŠEK
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
David KUČERA
IV. místo
David KUČERA
SK Dragon Gym Košťany, z.s


LIGHTCONTACT Ženy -70kg
6 na startu
Markéta BROŽOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Markéta BROŽOVÁ
SK TRIGA IMPACT TURNOV-Kazda team
Tereza CVINGEROVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.
Dominika ORAVEC
IV. místo
Dominika ORAVEC
Taekwon-Do klub Fénix, z.s.


KICK LIGHT Mladší žáci -28kg
3 na startu
Jaroslav STANĚKI. místo
I. místo
10 bodů
Jaroslav STANĚK
HAMMERS GYM z.s.
Oleksandr FEDIAIEVII. místo
II. místo
5 bodů
Oleksandr FEDIAIEV
TCB GYM
Alexandr BUBENIII. místo
III. místo
Alexandr BUBEN
E.H security kick-box gym, z.s.

KICK LIGHT Mladší žáci -32kg
7 na startu
Lukáš DRTINAI. místo
I. místo
20 bodů
Lukáš DRTINA
TCB GYM
Petr KONEČNÝIII. místo
III. místo
5 bodů
Petr KONEČNÝ
TCB GYM
Patrik DVOŘÁČEK
IV. místo
Patrik DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


KICK LIGHT Mladší žáci -37kg
5 na startu
Martin NEDVĚDII. místo
II. místo
10 bodů
Martin NEDVĚD
TCB GYM
Sam ŠNOKHOUS
IV. místo
Sam ŠNOKHOUS
G-Titán Žatec


KICK LIGHT Mladší žáci -47kg
7 na startu
Vojtěch TOMANI. místo
I. místo
20 bodů
Vojtěch TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
Sebastien MACHÁČEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Sebastien MACHÁČEK
Kick Box Club Kutná Hora
Patrick VRŮBL
IV. místo
Patrick VRŮBL
KBK Fox Ústí nad Labem


KICK LIGHT Mladší žáci +47kg
3 na startu
Artiom RATAII. místo
II. místo
Artiom RATA
TCB GYM
Patrik HEČKOIII. místo
III. místo
Patrik HEČKO
Berka Fight centrum z.s.

KICK LIGHT Mladší žákyně -32kg
3 na startu
Nikol PÍRKOVÁII. místo
II. místo
Nikol PÍRKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Sabina HOŘEJŠÍIII. místo
III. místo
Sabina HOŘEJŠÍ
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Mladší žákyně -37kg
2 na startu
Eliška GLASEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Eliška GLASEROVÁ
TCB GYM
Amálie ANDRLOVÁII. místo
II. místo
Amálie ANDRLOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Mladší žákyně -47kg
2 na startu
Daniela PANČENKOVÁII. místo
II. místo
Daniela PANČENKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -47kg
4 na startu
Matěj VLASÁKII. místo
II. místo
10 bodů
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club
Filip VÉRTEŠI
IV. místo
Filip VÉRTEŠI
SK TRIGA IMPACT TURNOV-Kazda team


KICK LIGHT Starší žáci -57kg
6 na startu
Pavel JELÍNEKI. místo
I. místo
20 bodů
Pavel JELÍNEK
Samurai Fight Club z.s.
Václav TřískaII. místo
II. místo
10 bodů
Václav Tříska
Spolek SoRu gym Chrudim
Radek NOVÁKIII. místo
III. místo
5 bodů
Radek NOVÁK
Schejbal's Gym Lovosice
Daniel SOKOL
IV. místo
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim


KICK LIGHT Starší žáci -69kg
7 na startu
Jan KOLÁŘIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan KOLÁŘ
Samurai Fight Club z.s.
Pavel PETRŮ
IV. místo
Pavel PETRŮ
Samurai Fight Club z.s.


KICK LIGHT Starší žáci +69kg
3 na startu
Filip ROUBÍČEKI. místo
I. místo
10 bodů
Filip ROUBÍČEK
TCB GYM
Damian AMBROZIKII. místo
II. místo
Damian AMBROZIK
Berka Fight centrum z.s.
Petr GOUBEJIII. místo
III. místo
Petr GOUBEJ
Samurai Fight Club z.s.

KICK LIGHT Starší žákyně -55kg
3 na startu
Sabina ZELINKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Sabina ZELINKOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Kateřina NAVRÁTILOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Kateřina NAVRÁTILOVÁ
SK Dragon Gym Košťany, z.s
Nikola VACATKOVÁIII. místo
III. místo
Nikola VACATKOVÁ
Sportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.

KICK LIGHT Starší žákyně +65kg
3 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁII. místo
II. místo
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Leona-Lenka HORVÁTHOVÁIII. místo
III. místo
Leona-Lenka HORVÁTHOVÁ
Karate klub Karlovy Vary

KICK LIGHT Junioři -63kg
7 na startu
Oliver MARTINI. místo
I. místo
20 bodů
Oliver MARTIN
Millenium Gym o.s.
Filip OPOČENSKÝIII. místo
III. místo
5 bodů
Filip OPOČENSKÝ
SK TRIGA IMPACT TURNOV-Kazda team
Josef VODÁK ml.
IV. místo
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.


KICK LIGHT Junioři -74kg
3 na startu
Pavel SEDLÁČEKII. místo
II. místo
5 bodů
Pavel SEDLÁČEK
Millenium Gym o.s.
Jakub VENCLIII. místo
III. místo
Jakub VENCL
Kick Box Club Kutná Hora

KICK LIGHT Juniorky -70kg
6 na startu
Veronika VokounováII. místo
II. místo
10 bodů
Veronika Vokounová
TIGER GYM
Věra LISZOKOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Věra LISZOKOVÁ
TCB GYM
Eliška MAREŠOVÁ
IV. místo
Eliška MAREŠOVÁ
Sportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.


KICK LIGHT Muži -69kg
7 na startu
Jan TruckaII. místo
II. místo
10 bodů
Jan Trucka
Fightclub Brno
Petr JONÁŠ
IV. místo
Petr JONÁŠ
SK TRIGA IMPACT TURNOV-Kazda team


KICK LIGHT Muži -79kg
7 na startu
Daniel ŽABAI. místo
I. místo
20 bodů
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim
Jaroszlav MALJARIII. místo
III. místo
5 bodů
Jaroszlav MALJAR
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
František PALLO
IV. místo
František PALLO
SK TRIGA IMPACT TURNOV-Kazda team


KICK LIGHT Muži -84kg
2 na startu
Ladislav KNEBLII. místo
II. místo
Ladislav KNEBL
SK TRIGA IMPACT TURNOV-Kazda team

KICK LIGHT Muži +94kg
6 na startu
Josef VODÁKI. místo
I. místo
20 bodů
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Jan KULÍŠEKII. místo
II. místo
10 bodů
Jan KULÍŠEK
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Martin JAVORSKÝIII. místo
III. místo
5 bodů
Martin JAVORSKÝ
KBK Fox Ústí nad Labem
David KUČERA
IV. místo
David KUČERA
SK Dragon Gym Košťany, z.s


KICK LIGHT Ženy -65kg
3 na startu
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Andrea DUCHÁČKOVÁII. místo
II. místo
Andrea DUCHÁČKOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem
Markéta BROŽOVÁIII. místo
III. místo
Markéta BROŽOVÁ
SK TRIGA IMPACT TURNOV-Kazda team

KICK LIGHT Ženy -70kg
2 na startu
Tereza CVINGEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.
Veronika KOHUTOVÁII. místo
II. místo
Veronika KOHUTOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

FULLCONTACT Starší žákyně +65kg
2 na startu
Leona-Lenka HORVÁTHOVÁII. místo
II. místo
Leona-Lenka HORVÁTHOVÁ
Karate klub Karlovy Vary

FULLCONTACT Junioři -71kg
2 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
5 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Ladislav POLÁŠEKII. místo
II. místo
Ladislav POLÁŠEK
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

FULLCONTACT Junioři -81kg
3 na startu
Lukáš CYPRIÁNII. místo
II. místo
5 bodů
Lukáš CYPRIÁN
Berka Fight centrum z.s.
Filip BARCALIII. místo
III. místo
Filip BARCAL
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.

FULLCONTACT Muži -75kg
3 na startu
Jan POSPÍŠILII. místo
II. místo
5 bodů
Jan POSPÍŠIL
Schejbal's Gym Lovosice
Michal PRYJMAČUKIII. místo
III. místo
Michal PRYJMAČUK
Fightclub Brno

FULLCONTACT Muži -81kg
2 na startu
Marek FUKSAII. místo
II. místo
Marek FUKSA
KBC Milda Team z.s.

FULLCONTACT Muži -91kg
4 na startu
Jakub BAKEŠI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub BAKEŠ
Iron Fighters, z.s.
Daniel FALTÍNII. místo
II. místo
10 bodů
Daniel FALTÍN
Berka Fight centrum z.s.
Josef VODÁKIII. místo
III. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Daniel VENCLIII. místo
III. místo
Daniel VENCL
Kick Box Club Kutná Hora


FULLCONTACT Ženy -70kg
3 na startu
Martina PanáčkováI. místo
I. místo
10 bodů
Martina Panáčková
Fightclub Brno
Nicole DvořákováII. místo
II. místo
Nicole Dvořáková
Arena Vysočina
Tereza CVINGEROVÁIII. místo
III. místo
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.

LOW KICK Starší žáci -52kg
2 na startu
Daniel SOKOLII. místo
II. místo
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim

LOW KICK Starší žáci -57kg
2 na startu
Tomáš MOUDŘÍKI. místo
I. místo
5 bodů
Tomáš MOUDŘÍK
Berka Fight centrum z.s.
Pavel JELÍNEKII. místo
II. místo
Pavel JELÍNEK
Samurai Fight Club z.s.

LOW KICK Starší žáci -63kg
2 na startu
Jan KOLÁŘI. místo
I. místo
5 bodů
Jan KOLÁŘ
Samurai Fight Club z.s.
Jakub DRTINAII. místo
II. místo
Jakub DRTINA
TCB GYM

LOW KICK Starší žáci +69kg
3 na startu
Filip ROUBÍČEKI. místo
I. místo
10 bodů
Filip ROUBÍČEK
TCB GYM
David DVOŘÁČEKII. místo
II. místo
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Damian AMBROZIKIII. místo
III. místo
Damian AMBROZIK
Berka Fight centrum z.s.

LOW KICK Junioři -60kg
3 na startu
Vojtěch DRDAI. místo
I. místo
10 bodů
Vojtěch DRDA
G-Titán Žatec
Josef VODÁK ml.II. místo
II. místo
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.
Tobiáš VITOCHIII. místo
III. místo
Tobiáš VITOCH
TCB GYM

LOW KICK Junioři -71kg
4 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
20 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Lukáš BLINKAII. místo
II. místo
10 bodů
Lukáš BLINKA
Pretorian Fight Club Ostrava
Pavel MALÝIII. místo
III. místo
Pavel MALÝ
Berka Fight centrum z.s.
Martin SYROVÝIII. místo
III. místo
Martin SYROVÝ
SK Atom Fighters Plzeň


LOW KICK Junioři -75kg
3 na startu
Matěj IANIOGLOI. místo
I. místo
10 bodů
Matěj IANIOGLO
Berka Fight centrum z.s.
Ondřej NAVRÁTILII. místo
II. místo
Ondřej NAVRÁTIL
Pitbull gym Kralupy
Filip BARCALIII. místo
III. místo
Filip BARCAL
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.

LOW KICK Junioři -81kg
4 na startu
Alexandr MELICHARI. místo
I. místo
20 bodů
Alexandr MELICHAR
YAKSHA GYM PLZEŇ z.s.
Lukáš CYPRIÁNII. místo
II. místo
10 bodů
Lukáš CYPRIÁN
Berka Fight centrum z.s.
Tomáš TOFERNERIII. místo
III. místo
Tomáš TOFERNER
G-Titán Žatec
Petr DVOŘÁČEKIII. místo
III. místo
Petr DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


LOW KICK Juniorky -60kg
2 na startu
Veronika VokounováII. místo
II. místo
Veronika Vokounová
TIGER GYM

LOW KICK Muži -60kg
2 na startu
Martin ŠÍMAI. místo
I. místo
5 bodů
Martin ŠÍMA
Millenium Gym o.s.
Jakub LOMIČII. místo
II. místo
Jakub LOMIČ
Schejbal's Gym Lovosice

LOW KICK Muži -67kg
6 na startu
Filip HUČÍNI. místo
I. místo
20 bodů
Filip HUČÍN
SK Mudroch Team
Ondřej ŠTRUNCIII. místo
III. místo
Ondřej ŠTRUNC
G-Titán Žatec
Martin PALAIII. místo
III. místo
Martin PALA
Berka Fight centrum z.s.


LOW KICK Muži -71kg
2 na startu
Robin ŠMÍDI. místo
I. místo
5 bodů
Robin ŠMÍD
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Peter MOLNÁRII. místo
II. místo
Peter MOLNÁR
Kick Box Club Kutná Hora

LOW KICK Muži -75kg
4 na startu
Viktor BERANII. místo
II. místo
10 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
Michal PRYJMAČUKIII. místo
III. místo
Michal PRYJMAČUK
Fightclub Brno
Jan POSPÍŠILIII. místo
III. místo
Jan POSPÍŠIL
Schejbal's Gym Lovosice


LOW KICK Muži -81kg
3 na startu
Tomáš LAUBEI. místo
I. místo
10 bodů
Tomáš LAUBE
Kick Box Club Kutná Hora
Vsevolod TICHONOVII. místo
II. místo
Vsevolod TICHONOV
SK Atom Fighters Plzeň
Michal HABRYCHIII. místo
III. místo
Michal HABRYCH
SKP RAPID PLZEŇ z.s.

LOW KICK Muži -91kg
6 na startu
Jakub BAKEŠII. místo
II. místo
10 bodů
Jakub BAKEŠ
Iron Fighters, z.s.
Ladislav KOLLÁRIKIII. místo
III. místo
Ladislav KOLLÁRIK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Lukáš WOLFIII. místo
III. místo
Lukáš WOLF
Fightclub Brno


LOW KICK Ženy -52kg
4 na startu
Klára STRNADOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Klára STRNADOVÁ
YAKSHA GYM PLZEŇ z.s.
Erika STANOEVAII. místo
II. místo
10 bodů
Erika STANOEVA
Berka Fight centrum z.s.


LOW KICK Ženy -70kg
4 na startu
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Martina PanáčkováII. místo
II. místo
10 bodů
Martina Panáčková
Fightclub Brno
Nicole DvořákováIII. místo
III. místo
Nicole Dvořáková
Arena Vysočina
Tereza CVINGEROVÁIII. místo
III. místo
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.