Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuSoutěž zařazená do bodování ligy K-1LIKOST liga kickboxu K-1 (5. kolo)
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Zápas č. 1 - K-1 Juniorky 'B' -52kg
Markéta ŠVIKRUHOVÁ
Poražený
Markéta ŠVIKRUHOVÁ
Bicom Fight Centrum Hrádek nad Nisou

Zápas č. 2 - K-1 Juniorky 'B' -60kg
Veronika VokounováVítěz
Vítěz
4 body (K-1 liga)
Veronika Vokounová
TIGER GYM

Zápas č. 3 - K-1 Ženy 'B' -70kg
Kateřina LISOVÁVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Kateřina LISOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Kateřina PEŠTOVÁ
Poražený
Kateřina PEŠTOVÁ
Bicom Fight Centrum Hrádek nad Nisou

Zápas č. 4 - K-1 Starší žáci 'B' -52kg

Zápas č. 5 - K-1 Starší žáci 'B' -57kg
Jan Kozaný
Poražený
Jan Kozaný
Hakim Gym Kladno

Zápas č. 6 - K-1 Starší žáci 'B' -57kg

Zápas č. 7 - K-1 Starší žáci 'B' -69kg
Štěpán NOVOTNÝ
Poražený
Štěpán NOVOTNÝ
TJ Jiskra Aš Blue Dragon

Zápas č. 8 - K-1 Muži 'B' -67kg
Richard NETOLIČKA
Poražený
Richard NETOLIČKA
SK Aries gym

Zápas č. 9 - K-1 Junioři 'B' -60kg
Lukáš Kaplan
Poražený
Lukáš Kaplan
TOLJA GYM

Zápas č. 10 - K-1 Muži 'A' -75kg
Vít LEXA
Poražený
Vít LEXA
Karate klub Tábor

Zápas č. 11 - K-1 Junioři 'B' -67kg
Islam UmachanovVítěz
Vítěz
4 body (K-1 liga)
Islam Umachanov
KTSO Praha JV
Jakub ŠTOLC
Poražený
Jakub ŠTOLC
Bulldog Gym Czech Figters team

Zápas č. 12 - K-1 Junioři 'B' -71kg
Ondřej NAVRÁTILVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Ondřej NAVRÁTIL
Pitbull gym Kralupy
Jan KUBEC
Poražený
Jan KUBEC
VIPER CLUB Česká Lípa

Zápas č. 13 - K-1 Junioři 'B' -71kg
Ondřej ŠTRUNC
Poražený
Ondřej ŠTRUNC
G-Titán Žatec

Zápas č. 14 - K-1 Junioři 'B' -81kg
Ondřej PoláčekVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Ondřej Poláček
Hakim Gym Kladno
Lukáš CYPRIÁN
Poražený
Lukáš CYPRIÁN
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 15 - K-1 Starší žáci 'B' +69kg
Damian AMBROZIK
Poražený
Damian AMBROZIK
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 16 - K-1 Muži 'B' -71kg
Michal IvančicVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Michal Ivančic
Gibu Gym Brno
Jan KREJČÍ
Poražený
Jan KREJČÍ
Fight club Piraňa

Zápas č. 17 - K-1 Muži 'B' -75kg
Jakub ChromečkaVítěz
Vítěz
3 body (K-1 liga)
Jakub Chromečka
Tiger gym Praha 5 luka
Jiří CHMELAŘ
Poražený
Jiří CHMELAŘ
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 18 - K-1 Muži 'B' -75kg
Ondřej TAUCHMAN
Poražený
Ondřej TAUCHMAN
SK Mudroch Team

Zápas č. 19 - K-1 Muži 'B' -75kg
Oto DOLÍVKA
Poražený
Oto DOLÍVKA
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 20 - K-1 Muži 'B' -81kg
Jan FOJTÍKVítěz
Vítěz
4 body (K-1 liga)
Jan FOJTÍK
TOLJA GYM
Lukáš ŠULÍK
Poražený
Lukáš ŠULÍK
TCB GYM

Zápas č. 21 - K-1 Muži 'B' -81kg
Ondřej HLADÍK
Poražený
Ondřej HLADÍK
TIGER GYM

Zápas č. 22 - K-1 Muži 'B' -86kg

Zápas č. 23 - K-1 Muži 'B' -86kg
Vladimír ERBEN
Poražený
Vladimír ERBEN
Bulldog Gym Czech Figters team

Zápas č. 24 - K-1 Muži 'B' -86kg
Fabrizio VILHELM
Poražený
Fabrizio VILHELM
SK GAME OVER GYM z.s.

Zápas č. 25 - K-1 Muži 'B' +91kg
Ing Tomáš NOVÁK
Poražený
Ing Tomáš NOVÁK
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing

Zápas č. 26 - K-1 Ženy 'B' -60kg
Michaela BENDLOVÁVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Michaela BENDLOVÁ
SK Mudroch Team
Kateřina POPELKOVÁ
Poražený
Kateřina POPELKOVÁ
Tiger gym Luka

Zápas č. 27 - K-1 Ženy 'A' -65kg
Šárka MELÍNOVÁVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Šárka MELÍNOVÁ
TOLJA GYM
Anna Kotrčová
Poražený
Anna Kotrčová
KTSO Praha JV

Zápas č. 28 - K-1 Muži 'A' -67kg
Radek MORAVEC
Poražený
Radek MORAVEC
Martin Zavoral Team Fighter's