Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuSoutěž zařazená do bodování ligy K-1LIKOST liga kickboxu K-1 (2. kolo)
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Zápas č. 1 - K-1 Starší žáci 'B' -52kg
Štěpán MOUTELÍK
Poražený
Štěpán MOUTELÍK
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing

Zápas č. 2 - K-1 Muži 'B' -91kg
Martin QUITT
Poražený
Martin QUITT
KBC Přerov

Zápas č. 3 - K-1 Starší žáci 'B' +69kg
Damian AMBROZIK
Poražený
Damian AMBROZIK
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 4 - K-1 Starší žáci 'B' -47kg
Dominik FEDOR
Poražený
Dominik FEDOR
Iron Fighters, z.s.

Zápas č. 5 - K-1 Junioři 'B' -60kg
Vojtěch HALAMÍČEKVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Vojtěch HALAMÍČEK
GIBU-X-GYM z.s.
Matěj ZATLOUKAL
Poražený
Matěj ZATLOUKAL
KBC Přerov

Zápas č. 6 - K-1 Junioři 'B' -67kg
Adam Nácovský
Poražený
Adam Nácovský
Magorgym Varnsdorf

Zápas č. 7 - K-1 Junioři 'B' -71kg
Jan Mikel
Poražený
Jan Mikel
Magor gym Varnsdorf

Zápas č. 8 - K-1 Junioři 'B' -75kg
František VYČÍTALVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
František VYČÍTAL
KBC Milda Team z.s.
Jiří HOLOUŠ
Poražený
Jiří HOLOUŠ
KBC Přerov

Zápas č. 9 - K-1 Junioři 'A' -67kg
Pavel WOLF
Poražený
Pavel WOLF
TJ Jiskra Aš Blue Dragon

Zápas č. 10 - K-1 Muži 'B' -60kg
Vlastislav KUČERA IngVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Vlastislav KUČERA Ing
Retro Gym
Jakub LOMIČ
Poražený
Jakub LOMIČ
Schejbal's Gym Lovosice

Zápas č. 11 - K-1 Muži 'B' -67kg
Robert BARÁK
Poražený
Robert BARÁK
Retro Gym

Zápas č. 12 - K-1 Muži 'B' -71kg
Michal IvančicVítěz
Vítěz
4 body (K-1 liga)
Michal Ivančic
Břeclav
Jiří ROHLÍČEK
Poražený
Jiří ROHLÍČEK
Schejbal's Gym Lovosice

Zápas č. 13 - K-1 Muži 'B' -75kg
Ondřej TAUCHMANVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Ondřej TAUCHMAN
SK Mudroch Team
Martin Kout
Poražený
Martin Kout
Magor Gym Varnsdorf

Zápas č. 14 - K-1 Muži 'B' -75kg
Marek PORUBSKÝ
Poražený
Marek PORUBSKÝ
TJ Jiskra Aš Blue Dragon

Zápas č. 15 - K-1 Muži 'B' -75kg
Marek ŠŮS
Poražený
Marek ŠŮS
Millenium Gym o.s.

Zápas č. 16 - K-1 Muži 'B' -81kg
Martin SIROTEK
Poražený
Martin SIROTEK
VIPER CLUB Česká Lípa

Zápas č. 17 - K-1 Muži 'B' -81kg
Vladimir PALAMASCHUKVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Vladimir PALAMASCHUK
TOLJA GYM
Ondřej HLADÍK
Poražený
Ondřej HLADÍK
TIGER GYM

Zápas č. 18 - K-1 Muži 'B' +91kg
Zdeněk LUCKY
Poražený
Zdeněk LUCKY
Retro Gym

Zápas č. 19 - K-1 Muži 'B' +91kg
Miroslav ZAVADIL
Poražený
Miroslav ZAVADIL
VIPER CLUB Česká Lípa

Zápas č. 20 - K-1 Ženy 'B' +70kg
Lucie Blahova
Poražený
Lucie Blahova
Retro Gym

Zápas č. 21 - K-1 Muži 'A' -81kg
Marek FUKSA
Poražený
Marek FUKSA
Varnsdorf

Zápas č. 22 - K-1 Muži 'A' -86kg
Pavel PRACHAŘ
Poražený
Pavel PRACHAŘ
Thaiboxing Gym Zlín