Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuSoutěž zařazená do bodování ligy K-1LIKOST liga kickboxu K-1 (1. kolo)
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Zápas č. 1 - K-1 Starší žáci 'B' -69kg
Filip ROUBÍČEK
Poražený
Filip ROUBÍČEK
TCB GYM

Zápas č. 2 - K-1 Muži 'B' +91kg
Patrik WAJSHAJTL
Poražený
Patrik WAJSHAJTL
Schejbal's Gym Lovosice

Zápas č. 3 - K-1 Starší žáci 'B' -42kg

Zápas č. 4 - K-1 Starší žáci 'B' -52kg

Zápas č. 5 - K-1 Starší žáci 'B' -57kg
Sebastian MIKSCH
Poražený
Sebastian MIKSCH
Bicom Fight Centrum Hrádek nad Nisou

Zápas č. 6 - K-1 Starší žáci 'B' -63kg
Andriy KELBASOVYCH
Poražený
Andriy KELBASOVYCH
Iron Fighters, z.s.

Zápas č. 7 - K-1 Starší žáci 'B' -63kg
Jan KOLÁŘVítěz
Vítěz
Jan KOLÁŘ
Samurai Fight Club z.s.
Pavel JELÍNEK
Poražený
Pavel JELÍNEK
Samurai Fight Club z.s.

Zápas č. 8 - K-1 Starší žáci 'B' -69kg
Václav ŠTĚPÁNVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Václav ŠTĚPÁN
All Sports Academy
Filip BARCAL
Poražený
Filip BARCAL
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.

Zápas č. 9 - K-1 Starší žáci 'A' -69kg
David DVOŘÁČEK
Poražený
David DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

Zápas č. 10 - K-1 Junioři 'B' -60kg
Vojtěch HALAMÍČEK
Poražený
Vojtěch HALAMÍČEK
GIBU-X-GYM z.s.

Zápas č. 11 - K-1 Muži 'B' -71kg
Michal PETRŽÍLEK
Poražený
Michal PETRŽÍLEK
Fenrir Gym z.s.

Zápas č. 12 - K-1 Junioři 'B' -71kg
Jan MILEK
Poražený
Jan MILEK
Kickboxing Baník Most

Zápas č. 13 - K-1 Junioři 'B' -67kg
Ondřej ŠTRUNCVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Ondřej ŠTRUNC
G-Titán Žatec
Matěj GOLIÁŠ
Poražený
Matěj GOLIÁŠ
Samurai Fight Club z.s.

Zápas č. 14 - K-1 Junioři 'B' -75kg
Slávek KučeraVítěz
Vítěz
3 body (K-1 liga)
Slávek Kučera
Břeclav
Ondřej NAVRÁTIL
Poražený
Ondřej NAVRÁTIL
Pitbull gym Kralupy

Zápas č. 15 - K-1 Muži 'B' -86kg
Marek VRBA
Poražený
Marek VRBA
SK Atom Fighters Plzeň

Zápas č. 16 - K-1 Muži 'B' -86kg
Pavel PRACHAŘVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Pavel PRACHAŘ
Thaiboxing Gym Zlín
Jan Šamánek
Poražený
Jan Šamánek
ARENA FIGHT CLUB BRNO

Zápas č. 17 - K-1 Muži 'B' -63,5kg
Martin VESELÝ
Poražený
Martin VESELÝ
SK Dragon Gym Košťany, z.s

Zápas č. 18 - K-1 Muži 'B' -63,5kg
Jakub LOMIČ
Poražený
Jakub LOMIČ
Schejbal's Gym Lovosice

Zápas č. 19 - K-1 Muži 'B' -63,5kg
Jan ŠVARC
Poražený
Jan ŠVARC
Retro Gym

Zápas č. 20 - K-1 Muži 'B' -63,5kg
Vlastislav KUČERA Ing
Poražený
Vlastislav KUČERA Ing
Retro Gym

Zápas č. 21 - K-1 Muži 'B' -67kg
Luis DE-MORALES-VERAVítěz
Vítěz
1 bod (K-1 liga)
Luis DE-MORALES-VERA
TCB GYM
Nicolas Lengal
Poražený
Nicolas Lengal
Brno

Zápas č. 22 - K-1 Muži 'B' -71kg
Peter MOLNÁR
Poražený
Peter MOLNÁR
Kick Box Club Kutná Hora

Zápas č. 23 - K-1 Muži 'B' -71kg
Robert BARÁKVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Robert BARÁK
Retro Gym
Jiří ROHLÍČEK
Poražený
Jiří ROHLÍČEK
Schejbal's Gym Lovosice

Zápas č. 24 - K-1 Muži 'B' -75kg
Martin SIROTEK
Poražený
Martin SIROTEK
VIPER CLUB Česká Lípa

Zápas č. 25 - K-1 Muži 'B' -75kg
Adam ČERNÝ
Poražený
Adam ČERNÝ
SKBU HOSTIVAŘ Praha

Zápas č. 26 - K-1 Muži 'B' -75kg
Jan LANSBERG
Poražený
Jan LANSBERG
SKBU HOSTIVAŘ Praha

Zápas č. 27 - K-1 Muži 'B' -81kg

Zápas č. 28 - K-1 Muži 'B' -91kg
David ZIKA
Poražený
David ZIKA
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.

Zápas č. 29 - K-1 Muži 'B' +91kg
Ladislav KOLLÁRIK
Poražený
Ladislav KOLLÁRIK
ARENA FIGHT CLUB BRNO

Zápas č. 30 - K-1 Ženy 'B' -60kg
Alessandra STAMIDU
Poražený
Alessandra STAMIDU
TOLJA GYM

Zápas č. 31 - K-1 Ženy 'B' +70kg
Lucie BlahovaVítěz
Vítěz
2 body (K-1 liga)
Lucie Blahova
Retro Gym
Martina Panáčková
Poražený
Martina Panáčková
Fightclub Brno