Akce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůHungary Kickboxing World Cup
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Starší žákyně -42kg
11 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
40 bodů
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žákyně -60kg
10 na startu

LIGHTCONTACT (ZAČÁTEČNÍCI) Mladší žákyně -50kg
5 na startu
Sabina ZELINKOVÁIII. místo
III. místo
Sabina ZELINKOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
5 na startu
Samuel KADLECIII. místo
III. místo
Samuel KADLEC
Fight arena Slaný

LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
7 na startu
Sebastien MACHÁČEKII. místo
II. místo
10 bodů
Sebastien MACHÁČEK
Kick Box Club Kutná Hora

LIGHTCONTACT Mladší žáci -47kg
4 na startu
Sebastien MACHÁČEKIII. místo
III. místo
Sebastien MACHÁČEK
Kick Box Club Kutná Hora
Jan KRPEŠIII. místo
III. místo
Jan KRPEŠ
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
6 na startu

LIGHTCONTACT Starší žáci -42kg
10 na startu
Matěj VLASÁKIII. místo
III. místo
5 bodů
Matěj VLASÁK
Orient Fighting Club

LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
12 na startu

LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
5 na startu

LIGHTCONTACT Starší žákyně -46kg
5 na startu
Emma CARDOVÁIII. místo
III. místo
Emma CARDOVÁ
Fight arena Slaný

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
9 na startu

LIGHTCONTACT Junioři +94kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
6 na startu
Lucie POLÁŠKOVÁIII. místo
III. místo
Lucie POLÁŠKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Ženy +70kg
5 na startu
Tereza CVINGEROVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.

KICK LIGHT (ZAČÁTEČNÍCI) Starší žáci -47kg
8 na startu
Jan KRPEŠIII. místo
III. místo
Jan KRPEŠ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT (ZAČÁTEČNÍCI) Starší žákyně -50kg
4 na startu
Sabina ZELINKOVÁII. místo
II. místo
Sabina ZELINKOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Mladší žáci -37kg
10 na startu

KICK LIGHT Mladší žáci -47kg
4 na startu
Jan KRPEŠIII. místo
III. místo
Jan KRPEŠ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Mladší žákyně -42kg
6 na startu

KICK LIGHT Starší žáci -69kg
7 na startu

KICK LIGHT Junioři -57kg
9 na startu

KICK LIGHT Junioři +94kg
3 na startu

KICK LIGHT Juniorky -60kg
8 na startu

KICK LIGHT Ženy +70kg
3 na startu
Tereza CVINGEROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Samurai Fight Club z.s.

FULLCONTACT Mladší junioři -81kg
4 na startu

FULLCONTACT Starší junioři -81kg
2 na startu
Adam STRÁNÍKII. místo
II. místo
Adam STRÁNÍK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LOW KICK Muži -67kg
4 na startu
Radek MORAVECIII. místo
III. místo
Radek MORAVEC
Martin Zavoral Team Fighter's

LOW KICK Starší junioři -67kg
5 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
20 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.

K-1 Muži -63,5kg
6 na startu
Martin PALAIII. místo
III. místo
Martin PALA
Berka Fight centrum z.s.

K-1 Ženy -48kg
2 na startu
Klára STRNADOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Klára STRNADOVÁ
YAKSHA GYM PLZEŇ z.s.

K-1 Ženy -52kg
3 na startu
Michaela KERLEHOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Michaela KERLEHOVÁ
Iron Fighters, z.s.

K-1 Ženy -65kg
3 na startu
Bc. Martina FENDRICHOVÁIII. místo
III. místo
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.

K-1 Mladší juniorky -52kg
4 na startu
Valentina VACKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Valentina VACKOVÁ
TOLJA GYM

K-1 Starší junioři -63,5kg
7 na startu
Václav SIVÁKII. místo
II. místo
10 bodů
Václav SIVÁK
Hamr Gym Ostrava

K-1 Starší juniorky -52kg
6 na startu
Erika STANOEVAIII. místo
III. místo
Erika STANOEVA
Berka Fight centrum z.s.