Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuAkce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůCzech Open
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
4 na startu

POINTS FIGHTING Mladší žáci -42kg
7 na startu
Filip KAŽIMÍR
IV. místo
Filip KAŽIMÍR
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
4 na startu
Sebastien MACHÁČEK
IV. místo
Sebastien MACHÁČEK
Kick Box Club Kutná Hora

POINTS FIGHTING Mladší žáci +47kg
5 na startu
Matyáš-Vítězslav VÍTEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Matyáš-Vítězslav VÍTEK
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -28kg
2 na startu
Nikol PÍRKOVÁII. místo
II. místo
Nikol PÍRKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -42kg
7 na startu

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -47kg
3 na startu

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
4 na startu

POINTS FIGHTING Starší žáci -69kg
3 na startu
Michael HAUSERIII. místo
III. místo
Michael HAUSER
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci +69kg
6 na startu
David DEMETER
IV. místo
David DEMETER
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žákyně -42kg
4 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žákyně -46kg
4 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žákyně -50kg
3 na startu
Barbora MACHÁČKOVÁIII. místo
III. místo
Barbora MACHÁČKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žákyně -55kg
6 na startu

POINTS FIGHTING Junioři -79kg
3 na startu
Lukáš SVETLÁKII. místo
II. místo
5 bodů
Lukáš SVETLÁK
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Juniorky -55kg
4 na startu

POINTS FIGHTING Muži -79kg
7 na startu

POINTS FIGHTING Muži -84kg
4 na startu

POINTS FIGHTING Ženy -60kg
3 na startu
Martina KOPECKÁII. místo
II. místo
5 bodů
Martina KOPECKÁ
Kick Box Club Kutná Hora

POINTS FIGHTING Ženy +70kg
4 na startu
Tereza CVINGEROVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING (GRANDCHAMPION) Muži
16 na startu

LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
3 na startu
Alexandr BUBENII. místo
II. místo
Alexandr BUBEN
E.H security kick-box gym, z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
4 na startu
Maxmilián SCHLOSSERII. místo
II. místo
10 bodů
Maxmilián SCHLOSSER
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
8 na startu
Patrik DVOŘÁČEKIII. místo
III. místo
10 bodů
Patrik DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
3 na startu
Filip KAŽIMÍRII. místo
II. místo
Filip KAŽIMÍR
Fighter's Gym Teplice
Martin NEDVĚDIII. místo
III. místo
Martin NEDVĚD
TCB GYM

LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
7 na startu
Patrik HEČKOIII. místo
III. místo
5 bodů
Patrik HEČKO
Berka Fight centrum z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -28kg
2 na startu
Nikol PÍRKOVÁII. místo
II. místo
Nikol PÍRKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -32kg
4 na startu

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -47kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
7 na startu

LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
8 na startu

LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
2 na startu
Lukáš BAREŠII. místo
II. místo
Lukáš BAREŠ
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
3 na startu

LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
4 na startu
Michael HAUSER
IV. místo
Michael HAUSER
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Starší žákyně -42kg
2 na startu
Johanka PETŘÍKOVÁII. místo
II. místo
Johanka PETŘÍKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
6 na startu
Emma CARDOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Emma CARDOVÁ
Fight arena Slaný

LIGHTCONTACT Starší žákyně -60kg
2 na startu
Alexandra SOTONOVÁII. místo
II. místo
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -65kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Junioři -57kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
3 na startu
Michal HEVESSYII. místo
II. místo
Michal HEVESSY
KOBRA KLADNO
Viktor ŽÍLAIII. místo
III. místo
Viktor ŽÍLA
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -79kg
4 na startu
Lukáš SVETLÁKII. místo
II. místo
10 bodů
Lukáš SVETLÁK
SK Leon, z.s.
Miroslav MALÍK
IV. místo
Miroslav MALÍK
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

LIGHTCONTACT Junioři +94kg
2 na startu
David KUČERAII. místo
II. místo
David KUČERA
SK Dragon Gym Košťany, z.s

LIGHTCONTACT Juniorky -55kg
3 na startu
Erika STANOEVAI. místo
I. místo
10 bodů
Erika STANOEVA
Berka Fight centrum z.s.

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
5 na startu
Tereza PEŠKOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Tereza PEŠKOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Juniorky -65kg
3 na startu

LIGHTCONTACT Muži -69kg
2 na startu
Josef DvořákII. místo
II. místo
Josef Dvořák
Tiger gym Řepy

LIGHTCONTACT Muži -74kg
3 na startu
Josef KOLENYAKII. místo
II. místo
Josef KOLENYAK
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Muži -79kg
6 na startu
Silvestr HIRNER
IV. místo
Silvestr HIRNER
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

LIGHTCONTACT Muži -84kg
6 na startu

LIGHTCONTACT Muži +94kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Ženy -55kg
3 na startu
Eliška MÁLKOVÁIII. místo
III. místo
Eliška MÁLKOVÁ
Kick Box Club Kutná Hora

LIGHTCONTACT Ženy +70kg
3 na startu
Tereza CVINGEROVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Tereza CVINGEROVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Eva BALCAROVÁIII. místo
III. místo
Eva BALCAROVÁ
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Veteráni +79kg
2 na startu
Pavel SUCHÁNEKI. místo
I. místo
Pavel SUCHÁNEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Josef VODÁKII. místo
II. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -47kg
6 na startu

KICK LIGHT Starší žáci -57kg
2 na startu

KICK LIGHT Starší žáci +69kg
3 na startu
Filip ROUBÍČEKI. místo
I. místo
10 bodů
Filip ROUBÍČEK
TCB GYM

KICK LIGHT Starší žákyně -46kg
3 na startu

KICK LIGHT Starší žákyně -50kg
6 na startu
Kateřina NAVRÁTILOVÁIII. místo
III. místo
Kateřina NAVRÁTILOVÁ
SK Dragon Gym Košťany, z.s

KICK LIGHT Starší žákyně -60kg
2 na startu
Alexandra SOTONOVÁII. místo
II. místo
Alexandra SOTONOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.

KICK LIGHT Starší žákyně -65kg
2 na startu

KICK LIGHT Junioři -57kg
2 na startu
Václav TřískaII. místo
II. místo
Václav Tříska
Spolek SoRu gym Chrudim

KICK LIGHT Junioři -63kg
4 na startu
Josef VODÁK ml.II. místo
II. místo
10 bodů
Josef VODÁK ml.
KBC Milda Team z.s.
Oliver MARTINIII. místo
III. místo
5 bodů
Oliver MARTIN
Millenium Gym o.s.


KICK LIGHT Junioři -79kg
5 na startu
František VYČÍTALII. místo
II. místo
10 bodů
František VYČÍTAL
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Juniorky -65kg
3 na startu
Denysa RASHKIII. místo
II. místo
Denysa RASHKI
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

KICK LIGHT Juniorky +65kg
4 na startu
Kateřina PANCOVÁ
IV. místo
Kateřina PANCOVÁ
TCB GYM

KICK LIGHT Muži -63kg
3 na startu
Jan MAREŠII. místo
II. místo
Jan MAREŠ
TCB GYM

KICK LIGHT Muži -74kg
3 na startu
Peter MOLNÁRII. místo
II. místo
Peter MOLNÁR
Kick Box Club Kutná Hora
Josef KOLENYAKIII. místo
III. místo
Josef KOLENYAK
Spolek SoRu gym Chrudim

KICK LIGHT Muži -79kg
2 na startu
Silvestr HIRNERII. místo
II. místo
Silvestr HIRNER
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

KICK LIGHT Muži -84kg
5 na startu

KICK LIGHT Muži -89kg
3 na startu
Jakub PROKEŠII. místo
II. místo
5 bodů
Jakub PROKEŠ
KBK Fox Ústí nad Labem

KICK LIGHT Muži +94kg
3 na startu
Martin JAVORSKÝIII. místo
III. místo
Martin JAVORSKÝ
KBK Fox Ústí nad Labem

KICK LIGHT Veteráni -79kg
2 na startu
Daniel ŽABAI. místo
I. místo
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim

KICK LIGHT Veteráni +79kg
4 na startu
Josef VODÁKI. místo
I. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Pavel SUCHÁNEK
IV. místo
Pavel SUCHÁNEK
Martin Zavoral Team Fighter's